روانشناسی سبك زندگي

دیدن کسی در خواب و رویا چه معنایی دارد؟

مهاجرت به فنلاند در مقطع دبیرستان

هرچند ما هر شب بین دو تا پنج بار در شب خواب و رویا می بینیم اما به ندرت آنها را به یاد داریم. طبق گفته متی واکر، متخصص مغز و اعصاب و نویسنده: قدرت خواب و رویاها با روان های خوشخیم، قدرت روایت و حافظه ماندگار” در ارتباط است. هرچند ما همیشه آنها را به یاد نمی آوریم، زیرا ممکن است در زمان مناسب بیدار نشویم. اکثر ما حداقل چند رویا را به یاد می آوریم و برخی از آنها ممکن است کاملا آشفته و گیج کننده باشند. این به ویژه هنگامی درست است که ما رویای فردی غیر از خودمان را می بینیم.

خواب

از دوران ارسطو، کارشناسان در جستجوی کشف معنای رویاها هستند اما، این دقیقا یک علم سخت نیست. میر هری کریگر، پزشک و استاد دانشکده پزشکی ییل، در مقاله ای برای روانشناسی امروز نوشته است: “مانند تنوع فوق العاده ای از رویاها، تنوع در تفسیر آنها نیز وجود دارد.” ممکن است یک پاسخ درست وجود نداشته باشد. با این وجود، کارشناسان برجسته امروز، بهترین حدس های خود را در مورد معنای رویاهای خاص ارائه کرده اند. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم وقتی شما خواب کسی را می بینید در واقع چه معنایی دارد.

رویای کسی که می شناسید

Carder Stout، روان درمانگر و تحلیل گر خواب، معتقد است که رویاها در زندگی ما نقش مهمی ایفا می کنند. “یک درک مشترک در میان متخصصان این حوزه وجود دارد به این معنی که رویاها بی معنی نیستند و قصد و مقصود مشخصی دارند و می توان افکار را از ناخودآگاه به خودآگاه منتقل کرد”.

زمانی که شما در مورد افرادی که می شناسید خواب می بینید، در واقع آنها رویای شما نیستند. در حقیقت، افرادی که در رویاهای شما هستند، “نماینده جنبه های خود شما” هستند. “اگر شما خواب یک دوست نزدیک را می بینید و در رویای خود به او فکر می کنید، در واقع در مورد قوی ترین ویژگی های شخصیت خود فکر می کنید. اگر به این فکر می کنید که آنها فروتن هستند، پس شما فروتن هستید.”

خواب

رویای کسی که زمانی با او برخورد داشته اید

خواب دیدن در مورد دوستان تان که مدام آنها را می بینید شاید چندان عجیب نباشد اما دیدن خواب کسی که زمانی با او آشنایی داشته اید چه معنایی می دهد؟ همانطور که معلوم است، این نوع خواب ممکن است چندان عمیق نباشد و معمولا بی معنی است. روانشناس بالینی John Mayer می گوید: چه اتفاقی می افتد، زمانی که شما به خواب می روید، آن افکار و تصاویر و داده هایی که در مغز شما پیش از خواب در حال شکل گیری است، این چیزها در تمام شب به مسیر خود در ذهن شما ادامه می دهند.

بنابراین، می گویند دیدن رویای یک آشنا از دبیرستان، کسی که برای سال ها به او فکر نکرده اید چطور ممکن است؟ احتمالا ممکن است شما یک فرد را در روز مشاهده کردید که مغز شما آن دوست قدیمی شما را یادآوری کرده است. این ممکن است بدون آنکه حتی به آن درست فکر کنید اتفاق بیفتد اما ذهن شما صرف نظر از این مسائل اطلاعات را ذخیره کرده است. مایر اظهار داشت: “ما هیچگونه کنترلی در مورد اینکه چگونه تمام اطلاعاتی که در طول روز دریافت می کنید ممکن است در هنگام خواب شما نشان داده شود نداریم. به همین دلیل گاهی اوقات این مساله مردم را ناراحت می کند.

خواب عشق سابق یا کسی که زمانی با او قرار می گذاشتید

حتی اگر با عشق سابق خود تماس نگیرید، این فرد هنوز هم ممکن است بخشی از مغز شما را اشغال کند به خصوص وقتی که در خواب هستید. کلی سولیوان والدن، کارشناس رویا و نویسنده  عشق، جنسیت، روابط بین الملل، می گوید: این شلوغی رویاهای ما به دلیل عادت (ذهنی) است، تا حدودی به دلیل آنچه که عشق سابق شما به شما نشان می دهد و بخشی به دلیل تلاش برای حل مسائل حل نشده است که شاید دلیل جدایی تان هم باشد.

اگر چه رویای شما در مورد عشق سابق شما می تواند پیچیده باشد به خصوص اگر شما در رابطه با شخص دیگری هستید اما این رویاها لزوما به این معنی نیست که شما می خواهید با هم کنار بیایید. جنیفر فرید، متخصص تغذیه در خانواده، گفت: این می تواند به این معنی باشد که “شما می خواهید بهترین تلاش خود را برای آنکه بهترین نسخه خود باشید حالا خوب یا بد انجام می دهید و اینکه شما فرصتی برای تبدیل شدن به کمال خود را دارید.

خواب دیدن درباره کسی که هرگز او را نمی شناسید

عجیب تر از خواب دیدن در مورد یک عشق سابق یا کسی که شما یک بار دیده اید، رویای کسی است که شما او را نمی شناسید: یک غریبه. این ممکن است شما را متعجب کند اما حدود 50 درصد از افرادی که در رویایمان می بینیم غریبه هستند. به این معنی که این افراد با ما آشنایی ندارند. یک مطالعه قدیمی تر دریافت که این غریبه ها اغلب مرد هستند. پاتریک مک نامارا، یک دانشمند عصب شناسی، در مقاله ای برای روانشناسی امروز نوشت: «به طور خلاصه، مردان غریبه اغلب در رویاها دیده می شوند و هرگز برخورد فیزیکی با آنها نداشته اید.» او ادامه داد: ” مردان غریبه به نظر می رسد” کدی “برای ضربه های تهاجمی هستند که در حافظه پردازش می شوند.”

مک نامارا ادامه داد که این بیشتر ثابت می کند که رویاها لزوما زندگی روزمره ما را تقلید نمی کنند.

خواب دیدن در مورد از دست دادن کسی

اگر شما تا به حال کسی را در خواب از دست داده اید، ممکن است حس ترس و آشوب در معده تان بیدار شود. این نوع خواب، “ناراحت کننده است”، کاردر استوت، روان درمانگر و تحلیلگر خواب می گوید: “ما تمایل داریم بابت این قضیه نگران باشیم که ما هرگز آنها را دوباره پیدا نخواهیم کرد.” اما این یعنی چه؟

این تحلیلگر اعلام کرد: “اگر شما خواب از دست دادن فرزند خود را ببینید، به نادیده گرفتن ویژگی های کودکانه در خودتان اشاره می کند.” او پیشنهاد کرد: ” بیشتر بازی کنید و اینگونه رشد کنید”. اگر فردی که از دست داده اید فرزند شما نیست و همسر شماست، ممکن است لازم باشد که شما به انرژی مردانه یا زنانه خود بیشتر دقت کنید.” در هر صورت، از دست دادن کسی در رویای شما، معضل از دست دادن بخشی از خودتان است.

خواب

دیدن خواب کسی که در حال مرگ است

رویای مرگ ممکن است باعث بیدار شدن شما شود اما نگران نشوید این نشانه بدی نیست. جفری سمر، روان درمانگر می گوید: “این نشان می دهد که [یک فرد] در نهایت در نهایت می میرد”. او ادامه داد: “افرادی که خواب مرگ می بینند، کسانی هستند که در حال ورود یا خروج از یک دوره نامطمئن در زندگی خود هستند.” “این می تواند یک رویداد و تغییر در زندگی باشد که ایجاد اضطراب و ترس از ناشناخته هاست.”

لورن لارنس، نویسنده مشهور و تحلیلگر خواب، می گوید: رویای مرگ نشان دهنده تمایل به «خاتمه چیزی» و نه کسی در زندگی شماست. این می تواند یک دوستی سمی باشد یا یک کاری که به آن علاقه ای ندارید. با این حال، ممکن است برایتان سوال پیش آید که کسی که در رویای شماست، چه نقشی دارد. آیا شما خواب فردی را می بینید که با آن مسائل عمیق روبرو است؟ اگر چنین است، احتمالا می خواهید این احساسات را در زندگی واقعی مطرح کنید.

رویای کسی که شما را تعقیب می کند

مایکل راسل اولسن، می گوید: تعقیب کردن در رویاها یا کابوس ها، نشان دهنده “میزان زیاد اضطراب” است. همانطور که می تواند ترسناک باشد، آنها همیشه به همان اندازه بد نیستند که به نظر می رسند. او توضیح داد: “اگر شخص دیگری، افراد زیادی یا حتی حیوانات شما را تعقیب می کنند، اینها همه می توانند تصاویری از وجود خودتان باشند، چیزی که شما نمی خواهید بپذیرید، یا تاکنون متوجه نشده اید که دارید.”

به عنوان مثال، اولسن می گوید که یک زن ممکن است رویای یک زن نوازنده خیالی بی نظیر را ببیند. او می گوید: “او ممکن است یک نماد از ذات آزاد و شکننده و هنری شما باشد، به طور بالقوه بخش خلاق / موسیقی از شما را نشان می دهد، که در حال حاضر در زندگی واقعی شما پنهان است.” بله، شخصی که شما را در خواب تعقیب می کند ممکن است یک نسخه از خودتان باشد که باید آن را در زندگی حقیقی خود پیدا و اجرا کنید.

خواب

دیدن خواب کسی که از شما انتقاد می کند

رویاهای شما شامل بسیاری از نسخه های خود شما هستند. برای توضیح این مفهوم، دیوید باردریک، سخنگو و مشاور که در روانشناسی یونانی آموزش دیده است، سخنان شاعر اسپانیایی آنتونیو ماچادو را در مقاله ای برای روانشناسی امروز آورده است. او نوشت: “من من نیستم. من این یکی هستم که کنار من است اما او را نمی بینم.”

برای مثال، دیدن یک رویا در مورد تعقیب، چه شما تعقیب می شوید و چه کسی را تعقیب می کنید، می تواند بعدی از شخصیت شما را بروز دهد. این فقط به این نوع از رویاها اعمال نمی شود. کارشناس توضیح داد: “وقتی ما از سوی یک نفر در یک رویا مورد انتقاد قرار می گیریم؛ ما فقط کسی نیستیم که انتقاد یا صدمه دیده ایم، ما همچنین کسی هستیم که دچار بحران شده ایم.” این ممکن است باعث تغییراتی در زندگی واقعی شما شود. “ممکن است شما نیاز داشته باشید کمتر دیگران و یا خودتان را قضاوت کنید و یا شاید رویای شما می خواهد به شما توصیه کند که بیشتر و آگاهانه ایده ها و افرادی که از شما انتقاد می کنند را قبول کنید.”

دیدن خواب کسی که به شما خیانت می کند

مایکل راولس اولسن در سایت خود نوشت: این می تواند به دلیل ناآرامی در مورد شریک زندگی تان باشد اما در واقع یک رویای نسبتا رایج است. او گفت: “وقتی که ما رویای شریک مان را در حال خیانت می بینیم، اغلب احساسی (شاید ناخودآگاه) در خودمان وجود دارد که ارتباط ما با شریک مان ممکن است در زمانی که ما این رویا را تجربه کرده ایم چندان مطمئن و ایمن نباشد.”

وی ادامه داد: “شریک زندگی ما ممکن است در زندگی واقعی چه مرد چه زن چندان وفادار نباشد. این می تواند ساعت کاری زیاد، رسیدگی به بچه ها و یا هر چیز دیگری باشد که زمان شریک زندگی تان را پر کرده است و شما را دچار تردید به خیانت کرده است. رویای خیانت شریک شما همچنین می تواند نشانه ای از این باشد که روابط شما به میزان زیادی دچار تغییر شده است یا اینکه شما شروع به سر و کله زدن بیشتری با او کرده اید. اولسن گفت: رویاهای خیانت “به ندرت خیانت واقعی را منعکس می کنند”، اما شما هنوز هم باید این رویاها را به عنوان پرچم قرمز مشاهده کنید و فرصت را برای ارزیابی رابطه خود در زندگی واقعی غنیمت بشمارید.

دیدن خواب کسی که باردار است

همانطور که رویاها در مورد مرگ می توانند نماد پایان چیزی و نه کسی باشند، رویای بارداری می تواند آغاز چیزی باشد. هرچند زنان نسبت به مردان بیشتر رویای بارداری را می بینند اما هر دو جنسیت رویاهای مربوط به بارداری را تجربه کرده اند. آللی میاد، یک تحلیلگر رویا می گوید: “در اصل، این رویای خلاقیت است.”

میاد توضیح داد: “اگر شما خواب بارداری می بینید، به احتمال زیاد زمان خوبی برای خلاقیت و یا آغاز یک طرح خلاقانه جدید و هیجان انگیز است.” “این می تواند به اندازه یک پروژه نوسازی و تغییر دکوراسیون خانه یا یک کار هنری بزرگ باشد.” اگر شما در مورد شخص دیگری که باردار است خواب دیده اید، احتمالا در رشد شخصی شما بی تاثیر نیست. در واقع، متخصص گفت که این نشانه ای است که “چیزی درون شما در حال تغییر است که غیر قابل توصیف و بی سرانجام است.

رویای کسی از اعضای خانواده تان

اگر مادرتان در رویاهای شما دیده می شوند، شما تنها نیستید. متخصصان گفته اند که مادران به طور متوسط ​​حدود یک بار در هفته در رویاهای فرزندانشان حضور دارند. اما آن کسی که در خواب می بینید ممکن است نماینده مادر واقعی شما باشد. “اساسا، مادر در خواب یک سمبل از هر آن چیزی است که شما به طور معمول با کلمه مادر می شناسید: راحتی، چگونه پرورش دادن، نظم و انضباط مادرانه، حتی باروری”. پدران نیز نقشی نمادین ایفا می کنند. پدر شما در رویای شما “آموزگار درونی شما، تصمیم گیرنده، حس رضایت و سرمایه داری است”.

با این حال، هنگامی که فرزند یا فرزندان خود را در خواب می بینید، نیازی به کند و کاو بیش از حد عمیق برای کشف معنی پنهان آن نیست. بچه شما “به احتمال زیاد در نقش خود بازی می کند، اگر آنها هنوز تحت مراقبت شما هستند، در این صورت آنها بخشی از رویای شما هستند زیرا نگرانی در حال بیداری فعلی یا مشکل کودک است و رویای شما در حال تلاش برای کمک به شما برای حل آن مشکل است. ” در مورد رویدادها بررسی آنها از روز قبل از خواب به شما توضیح می دهد که چرا شما ممکن است یک بچه را در خواب ببینید.

خواب

دیدن خواب کسی که شما را خفه می کند

مایکل راسل اولسن اظهار داشت، اگر چه وحشتناک است اما رویاهایی درمورد خفگی و خفقان عجیب بسیار رایج است. اگر شما رویایی می بینید که توسط کسی یا حتی خودتان خفه می شوید، به عنوان یک نشانه بسیار واضح که شما به نوعی به آنچه که می گویید، فکر می کنید یا انجام می دهید – خود را محدود می کنید به نحوی که کشتن خودتان به گفته متخصص، یک جور معنای ذهنی دارد زیرا شما کمبود انرژی دارید.

همانطور که شما به شکل موقت چیزی را کنار می گذارید نشان می دهد که شما در زندگی واقعی چیزی را دوست ندارید، پس این خفگی ممکن است چیزی سمبلیک باشد. اولسن توضیح داد: “چیزهای زیادی درون شما و در محیط اطراف شما وجود دارد که شما را خفه می کند و مانع پیشرفت شما می شود.”

اگر شما بیش از حد خواب خفگی می بینید، باید با پزشک خود مشورت کنید. با توجه به توصیه های مرکز مغز و اعصاب برای اختلالات خواب در مریلند، برخی از افراد مبتلا به اختلالات تنفسی مرتبط با خواب، مانند سندرم آپنه-هیپوپنی خواب (OSAHS)، خواب های مکرر خود را در مورد خفگی و حتی غرق شدن گزارش داده اند.

دیدن رویای کسی که معروف است

گاهی اوقات، با احساس آرامشی از خواب بیدار می شوید که واقعی نیست. زیرا در خواب دیده اید که در یک لیموزین با بازیگر مورد علاقه تان نشسته اید و احتمالا می خواهید به تعطیلات بروید.

Lauri Loewenberg، تحلیلگر رویا توضیح داد که چرا شما ممکن است در مورد دیدار با کسی که معروف است، خواب ببینید. او گفت: “پیامی که رویای یک فرد مشهور به شما می دهد را می توانید در عنوان آهنگ یا شاید اشعار یا شخصیتی که از آنها می شناسید پیدا کنید. چیزی است که ناخودآگاه شما را تعریف می کند و در حال حاضر به شما و زندگی شما مربوط می شود.”

اگر رویای شما در مورد فرد مشهور فراتر از فقط یک دیدار ساده باشد و تلاش برای رفتن در قلمرو شهرت است، معنای رویا در واقعیت بسیار مشابه است. متخصصین در این زمینه گفته اند: “مشاهیر در رویاهای ما اغلب برخی از بخش هایی از خودمان را که ما می خواهیم تشخیص دهیم و با آنها مورد تشویق قرار بگیریم، نشان می دهند. برای فهمیدن آنچه که درونتان وجود دارد، از همین فرمول استفاده کنید.”

دیدن خواب کسی که در زندگی واقعی زنده نیست

مایکل راسل اولسن، محقق، متخصص و سخنگوی اطلاعات رویا و ناخودآگاه، در یک مقاله در سایت خود نوشته است: “بسیاری از مردم در مورد افرادی که دیگر زنده نیستند، رویاهایی می بینند.” برخی از افراد در مورد فردی که اخیرا از دست داده اند خواب می بینند و اولسن این را “راهی برای مقابله با غم” می داند. برای دیگران، به ویژه کسانی که دچار مشکل در پذیرش از دست دادن هستند، این خواب ها تا زمانی که فرد آماده نشود ادامه خواهد داشت.

با این وجود، هر رویائی در مورد یک عزیز از دست رفته چندان خوشایند نیست. با توجه به نوع رویا و شخص، رویاهای مرحوم می توانند ترسناک باشند. در هر صورت، این رویا همچنین می تواند “نماد ارتباط شما با آن فرد باشد و در نتیجه، چگونگی تاثیر او بر زندگی شما را نشان می دهد، یا مرحوم ممکن است نماد جنبه ای باشد که با آن فرد را یادآوری می کنید. ” به گفته اولسن، فرد از دست رفته نیز ممکن است به عنوان «تفسیری در مورد نحوه زندگیتان» باشد به طوری که به دنبال تصدیق یا عدم تایید انتخاب های زندگی خود را نشان دهد.

منبع:

thelist

تقویم فارسی اندروید

58 دیدگاه

 • سلام من خواب دیدم مهمون هایی امدن خونمون تا حالا ندیده بودمشون اما از فامیل هامون بودن با یکی از همون مهمون ها ممو اون ننها کلی جا ها رفتیم و کلی خوشگذرونی انگار عشق واقعی رو تو خواب حس کردم معنیش چیه🙄🙄

 • سلام منم دقیقا دو سال و نیمه خواب یکی که اصلا تو مغزمم نمیگنجه که یه روزی با هم باشیمو میبنم. حتی با مشاورم حرف زدم فایده نداشت. حتی اقدام کردم که فراموش کنم چی شده ولی نشد حتی با عث وابستگی شدید به اون داپمی که تو خوابمه شده مثل عشق. به نظرتون چیکار کنم من راهنمایی کنید ممنون میشم. خیلی اذیت میشم عذاب وجدان دارم که خوابشو میبینم.

  • منم همینطور،میشه بگید آقا هستید یاخانوم

 • من قبلا خواب پرواز و رویای سفاف زیاد می دیدم(الان سالهاست که اصلا این دو نوع خواب نمی بینم)
  👈 اما یکبار و فقط یکبار چند سال قبل/سال ۱۳۹۵/ خوابی دیدم که چند ساعت بعد بیدار شدنم دقیق و با جزییات کامل صحنه های اون خواب در بیداری هم اتفاق افتاد.. آیا دلیل یا توضیح علمی برا این نوع خواب وجود داره، برخی به این نوع خواب میگن رویای صادق

 • سلام. روزتون بخیر، همسر من چند شبه که از نوزادی تا بزرگسالی و خواب دیده مثلاً یه شب نوزادیش ۱ شب ۵ الی ۶ سالگی، شب بعد ۱۱ سالگی. الان ۳۷ سالشه خواب هاش خوابه بدی نیستند، اتفاقا خوابای خوبیه، این که توی گذشته سفر میکنه ولی میخواستم بدونم که این خواب ها معنی خاصی داره یعنی مشکل روحی روانی داره یا نه، عادیه ممنونم

 • سلام منم دقیقا مشکل خانم س رو دارم منم مدام خواب کسیو میبینم ک ۴سال معشوقم بود و با مخالفت خانواده ها نشد ک به هم برسیم…من الان ۶سال از اون ماجرا گزشته و متاهل هستم ولی بازم خوابشو میبینم خواب میبینم هربار اومده به شهرمون خونمون…ایشون از یه شهر دیگه ای بودن و برادرشوهر عمم بود…شبایی ک خوابشو میبینم اصلا شب قبلش بهش فکر نمیکنم…همه خوابا هم خوشاینده…چی میتونه باشه واقعا منم وقتی خوابشو میبینم چن روز ذهنم درگیر میشه

 • سلام… من ی نفر رو تو خواب دیدم که خیلی معروف یا فرد بزرگی میدونستم یک فرد بزرگ یا دانشمند و فیلسوف یا یک فرد تاثیر گزار در تاریخ ولی نشناختمش و لباسش سبز بود و صورتش نورانی و من صورتشو ندیدم انگار تو ی جنگل بودیم ما سه نفر بودیم ولی اون رو نشناختم هرچی فکر میکنم نمیفهمم اون کیه

 • من خواب یه شخصی رو دیدم و بعد که بیدارشدم از روی کنجکاوی توی گوگل اسمشو سرچ کردم
  و دیدم همچین شخصی واقعا وجود داره چطور ممکنه ؟

 • راحتتون کنم اگه خواب یه فرد اشنا دیدین و…یعنی داره بهتون فکر میکنه دیگه واس همون میگن دل به دل راه داره
  اگه غریبه دیدین یا اشنایی که هنوز ندیدین یعنی تو زندگیه قبلیتون عشقتون بوده و باید نیمتونو بیابین و از دستش ندیدن همون نیمه گمشده که تکمیلتون میکنه معمولا هم یکی از نشونه هاش ماه تولده مثلا مردادیا تیریا خردادیا که شدیدن عشقشون قویه این سه ماه شاید بعضیا بخندین ولی همه این حرفا باستانیه و از قدیم بعضیاش به شکل ضرب المثل و تیکه کلام مونده ولی واقعیته گذشتگانه ماست .

  • منم خردادی ام و نظرتون کاملا درسته👍👍👍

  • حرفت جالبه خیلی.
   چون من توی خاب با یه غریبه اشنا شدم ولی از قبل میشناختمش و باهم دوست شدیم ک بعد فهمیدم حسی بهش داشتم و دارم و اونم داره اما توی خاب گمش کردم.
   جالبترش اینه ک وقتی دوباره خابیدم توی خاب دیدمش ولی منو نمیشناخت.
   وقتی بیدار شدم حس عجیبی داشتم.
   و الان با این حرفت رو به رو شدم.
   ولی منظورت از ماه تولد چیه؟ میشه بیشتر بگی؟!

  • سوالی داشتم ازتون ببخشید من تیر ماهی ام خواب فامیل مادرم دیدم پسر داییش رفت آمد نداریم خواب شو چند شب پیش دیدم پشت هم صبح بیدار شدم انگار ازش خشم اومده خیلی چرا ؟؟دلیلش چیه اصلا فکر نکرده بودم بهش الان حس بهش پیدا کردم ینی اونم همین حسو داره یانه فقط منم خواب هم بد نبود خوب بود از اون وقت تاحالا دارم فکر میکنم بش تو تصوراتم

  • سلام دوست عزیز .من قبلا ی دختریو میدیدم .همسایمون بود و فکر می کنم نا خوداگاه خوشم ازش اومده بود .بعد یه شب خوابشو دیدم تو خواب گفت دوست دارم .بعد چند مدت گذشت من الان واقعا نسبت بهش علاقمند شدم .و اکثر شبا تو خوابمه
   نظرت چیه دوست عزیز
   ممنون میشم جواب بدید

 • من دیشب خواب دیدم که مرد را که دوست دارم خیلی ناراحته و با آدم های بد سر کار داره بعد به طرف من خیلی اشوفته نگاه میکنه من که با اون حالت دیدم خیلی گریه کردم بعد از اونجا دور شدم وقتی بیشتر جلو رفتم پسر عمو شو که من میشناسم خیلی عجیب با یه خنده به طرف نگاه میکنه خیلی محترمانه به من تعضیم کرد و اجازه داد برم این پسرو خیلی این شبها تو خوابم میبینم یه بار با خانوادش یه بار تنها چی معنی می‌دهد .

 • من یبار خواب دیدم مهراد هیدن فامیلمونه 😐😂
  بنده خدا تو مجلس ختم بود منم تو اون مجلس ختم خرکیف شده بودم که مهراد هیدن فامیلمونه🤣

 • سلام،من خوب کراشمو که آدم مشهوریه دیدم و با هم خوشحال بودیم و اون بغلم کرده بود تعبیرش چی میتونه باشه😬😂

  • لابد کراشت تهیونگه بی تی اسه نترس منم یه ساله خواب بایسمو تو گاتسون میبینم که میاد و ازیه خطری نجاتم میده😂💔💔💔

 • سلام من خواب دیدم یک نفر از خرید که کرده است ناراضی است و سرش کلاه گذاشته اند تعبیرش چیست ؟

 • سلام من خواب بی تی اس را دیدم که تهیونگ رو دادم نجات میدم از مرگ
  تعبیرش چیه؟

  • ینی ببین ویژگی بارز وی چیه همونو تو خودت جست وجو کن منم بایسمو دیدم وقتی از همچین خوابایی بیدار میشی ارزو داری دوباره بخوابی و ادامشو ببینی

  • تعبیری نداره که زیاد بهشون فکر میکنی
   یا علاقه ای داری که نسبت به هیشکی جز اون اعضا نداری
   به همین دلیله که توخوابتون اعضای مشهور و معروف رو میبینید:)

 • من خواب دیدم که به مدرسه دوران کودکیم رفتم و انتهای کلاس خودم را دیدم که با لباس مدرسه نشستم و یکم ناراحت بودم و خجالت میکشیدم انگار، رفتم جلو و به صورتش دست کشیدم (صورت خودم که ۷ ساله بودم) و گفتم چرا ناراحتی؟ با لباس مدرسه اونقدرهام که فکر می کنی زشت نشدی، بعد دقیق صورتش رو نگاه کردم و دیدم چقدر خوشگله، گفتم اتفاقا خیلی هم حوشگلی
  نکته عجیب و جالب اینه که خود بزرگسالم هم در خواب بودم و خود کودکیم هم بود و انگار من به عنوان یه شخص جدا از اون، اونو در آغوش گرفتم و از نگرانی درش اوردم
  می خوام بدونم تعبیرش چیه؟

 • سلام وقت بخیر، خواهش میکنم پیام من رو بخوانید و به من کمک کنید، من تقریبا دو سال پیش( قبل کرونا) با آقایی آشنا شدم(جایی از من شماره ام رو خواستن) و چند روز تلفنی صحبت کردیم بعد یک شب حضوری با هم صحبت کردیم،که بعدش رابطمون تموم شد، ایشون با وجود اینکه شبیه معیار های من نبود اما من ازشون خوشم می اومد، و به نظر می اومد ایشون هم از من بدشون نمیاد، ولی خوب به دلایلی این رابطه کوتاه تمام شد، و من هیچوقت ایشون رو دیگه ندیدم،(محل کار وزندگی ایشون شهر دیگریست)، و سعی کردم فراموش کنم، اما بعد از اون ماجرا من مرتب خواب ایشون رو میبینم،خواب ها ناراحت کننده و ترسناک نیستند، وهمه شادی بخش هستندو انگار تیکه هایی از یک زندگی هستند،که هر دو حضور داریم،و من بعضی وقت ها هر شب پشت سر هم خواب میبینم یا چند روز یک بار، و این اتفاق برایم عذاب آور شده، بعد از بیداری همش ذهنم درگیره و هزار سوال و ابهام،من خواستگاران زیادی داشتم و دارم(که سالهاست خاطرخواه من هستن اما من حتی یکبار هم خوابشون رو ندیدم)، و آدمهای زیادی رو دیدم در زندگیم مرتب،اما معمولا خواب آدمها رو نمیبینم،چه برسه به این همه و به این شکل،(و از طرفی میدانم این خوابها به خاطر فکر کردن من به ایشون نیست، چون من بهشون فکر نمیکنم،و حتی شماره ایشون رو پارسال پاک کردم)و این را هم بگویم که من معمولا خواب صادقه میبینم،
  اما الان دو ساله که این خوابا رو میبینم مرتب و واقعا مستأصل شده ام، و از نظر روحی خیلی داغون شدم، خواهش میکنم بگویید دلیل این خوابها چیست؟ و راه درمان؟چرا من باید یه نفرو که یه بار دیدم، هر روز تو خوابام و جزیی از زندگیم باشه؟ وقتی در حقیقت نیست..من به جایی رسیدم که از ناراحتی زیاد و فکر زیاد موهام تو این مدت سفید شده و پر از ترس؛ از به خواب رفتن، و بیداری بعدش، قلبم چشمام درد میکنه،خیلی وزن کم کردم، نمیتونم غذابخورم تو گلوم بغضه.نمیتونم حتی خواستگار قبول کنم

  • منم اینجوریم کسی ک حتی بهش فکر نمیکنم خواب یک شخصیو میبینم در صورتی ک اثلا من بهش فکر نمیکنم بیرون هم کم میریم پس چرا هرروز خوابشو میبینم خواب خوب ن بد دلیلش چیه اخه؟؟؟

  • اون پسر از کدوم شهر بود . شما از تهران بودید ؟ و اون از کدوم شهر ؟

  • میگی بهش فکر نمیکنی بعد میگی وقتی بیدار میشی بهش فکر میکنی ..خب اینو میشه گفت تلقینیه ک مغزت خود بخود میسازه ..تو اگ هروز ب یه چیز خاصی زیاد فکر کنی شب هم خوابشو میبینی یا تصویر سازیشو میکنی ..اینم بگم ک دیدن خواب های مکرر دارن یه پیامیرو بهت میده ..بعضی خواب ها هستن ک اینقدر تکرار میشن ک پیام خودشو برسونه ..خوابتو نباید تعریف کنی چون ممکنه دیگ بخوابت نیادو پیامشو نرسونه

  • جوری که خانم س نوشتید انگار من نوشتم داستانت با من مو نمیزنه
   از نا امیدی اومدم این مطلب رو خوندم که به کامنت شما برخوردم
   کاش میتونستم باهات حرف بزنم

58 دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی