سلامت سلامت جنسي و زناشويي

مواد غذایی که برای داشتن آلت بزرگ تر و سالم تر به شما کمک می کند

مواد غذایی که برای داشتن آلت بزرگ تر و سالم تر به شما کمک می کند
داشتن یک آلت بزرگ تر و سالم تر خواسته ای است که شاید برای خیلی از مردان جذاب باشد. در این عصر که مدام از بهبود قدرت های جنسی و روغن مار و غذاها و خوراکی هایی که به آن کمک می کند حرف زده می شود که البته خیلی از آن ها تبلیغات پوچ یا اغراق نمایی های بی پایه و اساس است. در این مقاله ما قصد داریم تا واقعیت را به شما بگوییم. با هفت گنج همراه باشید.

باید این حقیقت را مد نظر داشته باشید که مواد غذایی تاثیرات زیادی در آلت تناسلی مردان بالغ ندارد. تحقیقات انجام گرفته نشان می دهد که مواد غذایی تنها بر اندازه ی آلت تناسلی پسران نوجوان و یا پسران خیلی جوان اثر داشته و در رشد آن کمک می کند. در صورتی که شما یک مرد بالغ هستید متاسفانه مواد غذایی تاثیری در اندازه ی آلت شما ندارند.

چگونه مواد غذایی در داشتن آلت بزرگ تر و سالم تر به پسران جوان کمک می کند؟

پسران جوان و نوجوانی که هنوز در بدن شان هورمون رشد ترشح شده و در حال رشد هستند، اندام جنسی آن ها نیز هنوز در حال رشد بوده و شانس بهبود آن را دارند. در نتیجه مواد غذایی می تواند در بهبود ترشح این هورمون ها و بهبود رشد اندام ها اثرگذار باشد. خوردن تخم مرغ و غذاهایی که پروتئین بالایی دارند می توانند به ترشح تستوسترون کمک کرده و در صورتی که با ورزش منظم همراه باشد تاثیر گذار خواهد بود. همچنین خوردن میوه ها و سبزیجات نیز زمانی که پروتئین زیادی دریافت می کنید کمک می کند تا رژیم غذایی متعادلی داشته باشد. همچنین با پرهیز از خوردن سویا و محصولات آن می توانید به حداکثر پتانسیل رشد خود برسید. اگر چه انسان ویژگی های خود را از DNA و یا به عبارتی از والدین خود به ارث می برد اما باید توجه داشته باشید که سوتغذیه نیز تنها عاملی است که می تواند از رشد کامل یک فرد جوان جلوگیری کند. باید سعی کنید از یک رژیم غذایی با چربی بالا، قند و آرد اجتناب کنید تا بدن عضلانی تر و مقاوم تری داشته باشید. رژیم غذایی که در آن موارد گفته شده رعایت نشود به اندازه ی کافی مواد معدنی و آنزیم و ویتامین ها را در اختیار شما نمی گذارد.

رعایت موارد بالا در دست یافتن به رشد بالا و عالی به پسران نوجوان و بسیار جوان کمک می کند و می تواند به بهترین حالت رشد جسمی خود برسند.

مردان بالغ برای داشتن آلت بزرگ تر و سالم تر چکار کنند؟

اکثر مردان بزرگسال با داشتن اضافه وزن دچار مشکلات ناتوانی و کم توانی جنسی می شوند. اضافه وزن می تواند جریان خون شما را کند تر کرده و تنفس تان را با مشکل همراه می کند. همچنین چاقی با اثرات منفی خود روی سیستم عصبی شما در آلت تناسلی تان اثر سو دارد. به علاوه خوردن برخی میوه ها در نعوظ بهتر می تواند مفید باشد. خوردن میوه هایی مانند موز، پاپایا و هر چیز دیگری که ویتامین E بالایی داشته باشد و میوه هایی که پتاسیم زیادی دارند می توانند در نعوظ بهتر مردان کمک کننده باشند. این میوه ها حتی می توانند سلامت مادام العمر مردان را در زمینه ی جنسی را تامین کنند.

وزن پایین و فعالیت جنسی بهتر

هر گامی برای داشتن یک رژیم غذایی سالم کمک می کند تا زندگی جنسی مردان بهبود یابد. نزدیک شدن به وزن ایده آل انجام فعالیت های جنسی را آسان تر می کند. مصرف منظم مواد خوراکی مفید و وزن ایده آل می تواند در انجام منظم و پی در پی فعالیت های جنسی به شما کمک کند. همچنین نوشیدن چایی در نعوظ بهتر و بزرگ تر موثر است. چرا که چایی بدن را به برانگیختگی بیشتر سوق می دهد.

ورزش برای داشتن آلت بزرگ تر و سالم تر

مشخصا هیچ مواد غذایی مشخصی وجود ندارد که صد در صد در رسیدن به سلامت جنسی بیشتر به شما کمک کند. اما تغذیه ی سالم در کنار ورزش قطعا گزینه ی خوبی برای کمک به بهبود زندگی جنسی شماست. ورزش در داشتن عضلات قوی تر و سالم تر به شما کمک می کند تا بتوانید استقامت بیشتر و بدن قوی تری برای انجام فعالیت های جنسی داشته باشید.

هر حرفی را باور نکنید

افراد مختلفی ممکن است توصیه های عجیب و غریبی به شما بکنند تا بتوانید به کمک آن ها آلت بزرگ تر و سالم تر داشته باشید اما باید توجه داشته باشید که هیچ راه تثبیت شده و علمی نیست که نتوان آن را به راحتی پیدا کرد و هیچ حرفی در بین مردم عامی به طور صد در صد باور پذیر نیست پس هر گاه توصیه ای دریافت کردید تا قبل از آن که با تست آن به خود آسب برسانید و یا تنها وقت تان را تلف کنید در مورد صحت آن تحقیق کنید.

تقویم فارسی اندروید

41 دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

 • والا ماهم موندیم چکار کنیم هرچیزی زدیم اصلاااا تو بگو یه سانت چیه ای چرند مرندا بابا برین جلقتونو بزنین

 • سلام من تمام روش ها رو امتحان کردم جواب نداد فقط باید دعا کنید تا خدا نخواد برگ از درخت نمی افته الان یه مدته دارم دعا میکنم انشاالله که جواب میگیرم

 • اینکه یه روز الت ۸ سانته یه روز ۱۲، روز دیگه ۱۸ مشکل از کجاست؟
  از خط کش منه یا جای دیگه؟

 • سلام
  الت به طول ۱۲ سانتی متر و قطر ۴برای یک پسر ۱۶ ساله با ۱۷۰ قد و ۶۸ کیلو وزن مناسبه
  و این درسته که هر چه الت بزرگ تر باشه در رابطه جنسی زن بهتر به ارگاسم میرسه

  • بیابرومشقاتوبنویس بچه ۱۶سال داری به فکر رابطه جنسی ای؟

  • بیا برو کسکش بیا تا خودم بروفمت سنگین باش جاکش تو همونی که فردا میری دخترا مردمو گول میزنی خرا بشون کنی دستم بهت برسه یک سکسی نشونت بدم

 • بلخره چیکار بکنیم اینکه نشد وضع.یکی از دوستانم از ایتالیا چندتا قرص براش اورده بودن که تو رشد التش تاثیر زیادی داشت اما متاسفانه اسمشو خودشم نمیدونست کسی هست که بتونه راهنمایی بکنه

 • واقعا گیج شدم.دکتر میگه سویا بخور چون پروتیئنش خاصه و ارزش غذایی بالایی داره مخصوصا برای رشد آلت تناسلی کمک زیادی میکنه شما میگین نخور.چیکار کنیم اخرسر

  • ممنون میشم اگه پیدا کردین چیه اسمش
   اسم قرصم بمن بگین

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی