خانه » سلامت » روانشناسي و سلامت روان » اگر مردی این کارها را کرد، بدانید عاشق شما شده…

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

روانشناسي و سلامت روان سلامت

اگر مردی این کارها را کرد، بدانید عاشق شما شده…

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه...
loading...
بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه.
 عشق مردان-7ganj.ir
زمانیکه پای جذب شدن مردان به میان می آید،بهتر است که ببینیم زبان بدن مرد چه می گوید به جای اینکه به کلماتش توجه کنیم. زمانیکه مردان به طرف کسی جذب می شوند معمولا زبانشان بسته می شود و ممکن است گیج و سردرگم به نظر برسند.به هر حال در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

چشم ها:

چشمان او به سمت شما دوخته می شود ، عمیق نگاه می کند و تا اعماق روح شما را می کاود. مردمک های چشمش سوسو زده و می درخشد،و علاقه زیادی دارند که با شما صمیمی شوند. اگر چشمان مرد مورد نظرتان در اطراف اتاق می چرخد و اغلب نگاهش نگران است این یعنی اینکه مرد شما به دنبال چیزی یا کسی دیگر می گردد

دهان:

زمانیکه مردی به طرف شما جذب شود ،لبخند او حقیقی و واقعی به نظر می رسد. زمانیکه به زور لبخند بزند و بخندد به معنی آن است که او با زور و اجبار سعی دارد که مودب به نظر برسد.
 

شانه ها:

مردان شانه های مربع شکلی دارند و اغلب زمانیکه با زنی که دوستشان دارند صحبت می کنند شانه هایشان به طور ناخودآگاه انعطاف پذیر به نظر می رسد.او خود را طوری قرار می دهد که شما در مقابل و در مرکز او قراربگیرید تا او بتواند براحتی روی شما تمرکز داشته باشد.

بازوها:

بازوهای بسته نشان دهنده وجود یک مانع است ، پس بازوهای باز نشان دهنده صمیمیت و نزدیک شدن بیشتر است، چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ احساسی و یکی از شفاف ترین نشانه های جذب شدن مردان است. مواجه شدن با مردی که بازوهایشان از یکدیگر باز است به آن معنی است که او می خواهد شما را با آغوش باز بپذیرد.

دستان:

جدا از دستان عرق کرده ، دست ها می تواند به شما نشان دهد که مرد مورد نظرتان به شما جذب شده است یا نه؛زمانیکه او انگشتان دستش را داخل موهایش می کند یا آن را روی لباسش می کشد ، یعنی اینکه او سعی دارد که به بهترین شکل در مقابل شما ظاهر شود. ممکن است بازوی شما را در حین صحبت کردن لمس کند و این نشان دهنده صمیمیت و نزدیکی بیشتر با شماست.

پاها:

پاها او را به کجا می برد؟اگر او سعی دارد که برنامه هایش را به گونه ای تنظیم کند که همیشه نزدیک شما باشد ، مهم نیست که شما کجا می روید ،او سعی خود را می کند که به شما برسد و در کنار شما باشد.خواه برای اولین بار باشد که شما او را ملاقات می کنید یا تصادفا جائیکه شما رفته اید ظاهر شده باشد ، همیشه این فرصت وجود دارد که او برای دلیلی بخواهد کنار شما باشد.

خرامیدن:

زمانیکه از مقابل مردی رد می شوید که به طرف شما جذب شده است ، شاید مرد در جلو شما قدم زنان بگذرد و بگذرد، با سینه ای جلو داده و شانه های به عقب رفته؛این همان حالتی است که وقتی زنی به طرف شما جذب می شود با سینه های جلو سعی در خرامیدن در مقابل شما را دارد. این کاری است که همه افراد در مقابل جنس مخالف خود انجام می دهند.

رفتار:

زمانیکه مرد مورد نظر شما سعی می کند که در مقابل شما مانند یک جنتلمن رفتار کند و درها را برایتان باز می کند یا کمک تان می کند که کت تان را به تن کنید ، در واقع سعی دارد که نشان دهد که به شما اهمیت می دهد و دوست دارد زندگی را برایتان ساده تر کند. همچنین این کار به شما نشان میدهد که مادر وی او را درست تربیت کرده ، اما مطمئن شوید که این کار نشان دهنده این باشد که او واقعا به شما علاقمند شده است و فقط ادب وی را در مقابل یک خانم نشان نمی دهد.

شخصیت:

اغلب مردان سعی می کنند علاقه خود را پشت مخ زدن های احمقانه پنهان کنند. ممکن است برای تان جک بگویند ، شما را غلغلک دهند یا به شوخی شما را دست بیندازند تا شما را به خنده وادارند .البته ، مردی که ذاتا آرام باشد ممکن است آرام بگیرد چرا که می هراسد.

کلمات:

زمانیکه مردی از شما تعریف می کند ، این یکی از نشانه های خوب علاقمندی او به شماست. مراقب باشید که وی با تعاریفی که از شما می کند از طریق ظاهر و حرفهای شما به طور درستی شخصیت تان را شناخته باشد. در حالیکه جذابیت فیزیک یک الزام برای برقراری یک ارتباط است اما او باید از درون شما نیز به خوبی آگاه باشد تا این رابطه با دوام و پابرجا باقی بماند.
عشق مردان-7ganj.ir
منبع: ileev.com

loading...
کانال تلگرام هفت گنج

۶۰ دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

 • نمیدونم دوسم داره یانه.واقعا نمیدونم چیکارکنم.همه میگن دوست داره وبرمیگرده ولی خبری ازش نمیشه که نمیشه.عشق۳ساله ی من بیا.لطفا یه خبری ازت شه.تورو خدا خستم کردی

 • هنوز یک ماه از ترم اول دانشگاه نمیگذره.یکی از پسرای کلاسمون شدیدا بهم ابراز علاقه میکنه و همش میخواد کنارم باشه.نمیدونم حسش هوسه یا دوست داشتن.چیکار کنم؟

  • عزیزم من ۲۷ سالمه دخترم…تجربه های زیادی دیدمو شنیدم از روابط دختر پسرا..
   بسته به شخصیت خودت داره این که می خوای دوس بشی با کسی یا نه.
   اما به دوستی های دانشگاهی اعتماد نکن…۳ سال دیگه می فهمی من چی گفتم…با خانوادت تمام کارات و مسائلتو مطرح کن و درس بخون و قدر خانوادتو بدون. تا بزرگتر شی …از ۲۳ سالگی به فکر پیدا کردن شریک باش.

 • مطالب خوبی بود اما من عاشق شادوخت ،ی، هستم ولی هیچ یکی از این ویژه گی های که شما فرمودید را ندارم.

  • پریسا جون نمی‌دونی چرا سر از اینجا در اوردی پس الکی ادامه بچه خویارو در نیار

 • سلام
  ۳ سال پیش پسرخاله ام شروع کرد به نگاه کردن های بی مورد…نگاه می کرد نگاه میکرد و بعضی وقتها این نگاه کردناش ۵ تا ۱۰ دقیقه طول میکشید…
  خیره میشد بهم…من تو زندگیم ادم زیاد دیدم همه جور نگاه کردن هم دیدم….نگاه های کثیف و هوس باز…نگاه های بی تفاوت…نگاه های عاشقانه…توی نگاه های علیرضا هوس نبود نگاهاش غم داشت…حرف داشت…ولی هیچوقت حرف نزد…
  متفاوت شده بود…اخه من و علی از بچگی باهم لج بودیم…تو سر و کله هم میزدیم….از دست هم ناراحت میشدیم…همدیگر و اذیت می کردیم…البته اون بیشتر….ولی ۳ سال پیش یهو تغییر کرد…دیگه لج نمیکرد…مهربون شده بود…به حرفام گوش میداد…باهام جروبحث نمیکرد….
  ازش یبار پرسیدم علی خیلی تغییر کردی….ولی فقط بهم نگاه کرد و لبخند زد….
  من کلا نسبت بهش بی تفاوت بودم…حتی گاهی اوقات ازش متنفر هم بودم….۳ سال پیش دوست داشتن علیرضا برام جوک بود…هرکی همچین چیزی رو میگفت میخندیدم بهش….حتی تا همین امسال هم سعی میکردم بهش فکر نکنم….اونو مثل داداشم ببینم….
  ولی…
  همه دلتنگیام…بغضام…اشکام…دوست داشتنام….همه و همه از ۳ ماه پیش شروع شد….
  میدونید چیه؟اونی که اروم اروم میاد تو قلبت….همچین موندگار میشه که اگه الزایمر هم بگیری فراموشش نمیکنی….
  من هیچ علاقه ای بهش نداشتم ولی حالا عاشقشم….
  از ته قلبم دوسش دارم…..ولی من و اون….هیچوقت ما نمیشیم….
  مهم دوست داشتنشه….که من دوسش دارم…حتی اگه یه روز با یکی دیگه ازدواج کنه از ته قلبم براش ارزوی خوشبختی میکنم…علیرضا لیاقت خوشبختی رو داره….
  خوشبخت باش عشق من حتی بدون من….
  (مرسی از اینکه خوندید فقط دلم پر بود همین…)

  • دمت گرم
   ولی عموما پسرا موقعیت گرا هستن…یعنی اولویت اولشون عشق نیس و سنجیده بیشتر کارمیکنن…اگه طرف چشاشو بسته و فقط فکر عاشقیه که مطمئنا یروزی از انتخابش پشیمون میشه چون انرژی جوونی و نیازش برعقلش حاکم شده یجورایی…ولی اگه همه چی رو سنجیده و انتخاب کرده پس عشقش واقعیه.

 • سلام
  من عاشق یه پسر شدم اما نمیدونم اونم عاشقم هست یا نه
  خیلی وقته ندیدمش توروخدا دعا کنید یبارم که شده ببینمش😢🙁

 • سلام
  شما متوجه منظورم شدی یا خیر؟
  حال من خوب است منظورم اینه که درگیر زندگیم بعداز مدت فهمیدم وظیفه اش رو قبول ندارد.مشاوره گفتن دو تفاوت فرهنگ کنارهم امدن خیلی مشکل است.
  دوما سوال من اینه که بعدازجدایی تا یکسال پشیمان شدن اینها سر مسئله ی چی بود؟؟؟

 • شوهر من همیشه دیر میاد خونه و این خیلی اذیتم میکنه راستش اصلا وقت شناس نیس و این اعصابمو داغون میکنه دیگه خسته شدم از دیر کردناش چیکار کنم که وقت شناس شه

  • متأسفانه خانم هاعلاقه عجیبی دارند که یکسره شوهرشون رو کنترل بکنند و در هر لحظه بدونند که شوهرشون کجاست.باور کنید این خصوصیت زنها،آقایون را خیلی عذاب میده.بنابراین زیاد حساس نشو به دیر آمدن شوهرت.

 • سلام.
  من در گیر عاطفی هستم کل زندگی من داره ازهم جدا میشویم شوهرم اشتباه پی نبرده و مادرش اصلا بهم زنگ نزده شوهرم نمیاد جلو .بارها تحمل کردم دیگه نتونستم اخلاق و رفتار خوب نیست همیشه سر منو تحقیر می‌کرد. نمیخواست ازدواج کنه و امادگی ازدواج نداشته مادر و پدرش مجبورش کرد.حالا میگه می‌خوامت ولی دروغ میگه.خسیسه. خیلی حسوده. از طلاق می‌ترسم شنیدم خیلی ها بعداز یکسال از جدایی پشیمان شده اند میخوام بدانم این پشیمانی چی بود.

  • شما به روانشناس مراجعه کن کلی مشکلات داری که در ساختارهای زبانی متجلی شده. هیچ فهمیدی چی نوشتی ؟؟؟؟؟

 • من عاشق یک پسری شدم با خانواده ام درمیون گذاشتم وقتی پدرم با پدرش صحبحت کرده بود و نظر خودشو پرسیده بود گفته که من شرایط اداره کردن زندگی جدید رو (از نظر روحی روانی) ندارم و به همین دلیل به هیچ دختری هم فکر نمی کنم.اما من عاشقشم و تا جایی که میشناسمش هیچگونه مشکلی هم نداره و میتونه راحت از پس زندگی بر بیاد.

  • خوب احتمال ۹۹ درصد اصلا به تو فکر نمیکنه پس خودتو درگیر علاقه ای نکن که یه طرفه باشه
   برو طرف کسی که میخوادت نه اونی که بخواد منتش رو بکشی عزیزم