تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

روانشناسي و سلامت روان سلامت

اگر مردی این کارها را کرد، بدانید عاشق شما شده…

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه...
loading...
بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه.
 عشق مردان-7ganj.ir
زمانیکه پای جذب شدن مردان به میان می آید،بهتر است که ببینیم زبان بدن مرد چه می گوید به جای اینکه به کلماتش توجه کنیم. زمانیکه مردان به طرف کسی جذب می شوند معمولا زبانشان بسته می شود و ممکن است گیج و سردرگم به نظر برسند.به هر حال در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

چشم ها:

چشمان او به سمت شما دوخته می شود ، عمیق نگاه می کند و تا اعماق روح شما را می کاود. مردمک های چشمش سوسو زده و می درخشد،و علاقه زیادی دارند که با شما صمیمی شوند. اگر چشمان مرد مورد نظرتان در اطراف اتاق می چرخد و اغلب نگاهش نگران است این یعنی اینکه مرد شما به دنبال چیزی یا کسی دیگر می گردد

دهان:

زمانیکه مردی به طرف شما جذب شود ،لبخند او حقیقی و واقعی به نظر می رسد. زمانیکه به زور لبخند بزند و بخندد به معنی آن است که او با زور و اجبار سعی دارد که مودب به نظر برسد.
 

شانه ها:

مردان شانه های مربع شکلی دارند و اغلب زمانیکه با زنی که دوستشان دارند صحبت می کنند شانه هایشان به طور ناخودآگاه انعطاف پذیر به نظر می رسد.او خود را طوری قرار می دهد که شما در مقابل و در مرکز او قراربگیرید تا او بتواند براحتی روی شما تمرکز داشته باشد.

بازوها:

بازوهای بسته نشان دهنده وجود یک مانع است ، پس بازوهای باز نشان دهنده صمیمیت و نزدیک شدن بیشتر است، چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ احساسی و یکی از شفاف ترین نشانه های جذب شدن مردان است. مواجه شدن با مردی که بازوهایشان از یکدیگر باز است به آن معنی است که او می خواهد شما را با آغوش باز بپذیرد.

دستان:

جدا از دستان عرق کرده ، دست ها می تواند به شما نشان دهد که مرد مورد نظرتان به شما جذب شده است یا نه؛زمانیکه او انگشتان دستش را داخل موهایش می کند یا آن را روی لباسش می کشد ، یعنی اینکه او سعی دارد که به بهترین شکل در مقابل شما ظاهر شود. ممکن است بازوی شما را در حین صحبت کردن لمس کند و این نشان دهنده صمیمیت و نزدیکی بیشتر با شماست.

پاها:

پاها او را به کجا می برد؟اگر او سعی دارد که برنامه هایش را به گونه ای تنظیم کند که همیشه نزدیک شما باشد ، مهم نیست که شما کجا می روید ،او سعی خود را می کند که به شما برسد و در کنار شما باشد.خواه برای اولین بار باشد که شما او را ملاقات می کنید یا تصادفا جائیکه شما رفته اید ظاهر شده باشد ، همیشه این فرصت وجود دارد که او برای دلیلی بخواهد کنار شما باشد.

خرامیدن:

زمانیکه از مقابل مردی رد می شوید که به طرف شما جذب شده است ، شاید مرد در جلو شما قدم زنان بگذرد و بگذرد، با سینه ای جلو داده و شانه های به عقب رفته؛این همان حالتی است که وقتی زنی به طرف شما جذب می شود با سینه های جلو سعی در خرامیدن در مقابل شما را دارد. این کاری است که همه افراد در مقابل جنس مخالف خود انجام می دهند.

رفتار:

زمانیکه مرد مورد نظر شما سعی می کند که در مقابل شما مانند یک جنتلمن رفتار کند و درها را برایتان باز می کند یا کمک تان می کند که کت تان را به تن کنید ، در واقع سعی دارد که نشان دهد که به شما اهمیت می دهد و دوست دارد زندگی را برایتان ساده تر کند. همچنین این کار به شما نشان میدهد که مادر وی او را درست تربیت کرده ، اما مطمئن شوید که این کار نشان دهنده این باشد که او واقعا به شما علاقمند شده است و فقط ادب وی را در مقابل یک خانم نشان نمی دهد.

شخصیت:

اغلب مردان سعی می کنند علاقه خود را پشت مخ زدن های احمقانه پنهان کنند. ممکن است برای تان جک بگویند ، شما را غلغلک دهند یا به شوخی شما را دست بیندازند تا شما را به خنده وادارند .البته ، مردی که ذاتا آرام باشد ممکن است آرام بگیرد چرا که می هراسد.

کلمات:

زمانیکه مردی از شما تعریف می کند ، این یکی از نشانه های خوب علاقمندی او به شماست. مراقب باشید که وی با تعاریفی که از شما می کند از طریق ظاهر و حرفهای شما به طور درستی شخصیت تان را شناخته باشد. در حالیکه جذابیت فیزیک یک الزام برای برقراری یک ارتباط است اما او باید از درون شما نیز به خوبی آگاه باشد تا این رابطه با دوام و پابرجا باقی بماند.
عشق مردان-7ganj.ir
منبع: ileev.com

loading...

۷۴ دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

 • سلام ببخشید یکی هس ک از وقتی بهم پیشنهاد داد گفت میخام تک پر یکی باشم توام باید تک پرم باشی همیشه خودش باهام شوخی میکنه حتی رو شوخی همدیگه رو هم میزنیم ولی از دوستاش یا دوستام کسی جرئت نداره بهم تو بگه یا بهم دست بزنه حتی با داداششم بحثش شد بخاطر من یا زد تو دهن جاهایی ک خیلی از رفیقاش باشن یا جشن و تولد و این چیزا خودش نمیره منم نمیزاره برم ولی جاییو ک بدونه آدماش چجورین میبرتم گیر تقریبا زیاد میده ک چرا مانتوت جلو بازه چرا شالت انقد عقبه اون پسره کیه تنها بیرون نرو با هرکسی نمیزاره بیرون برم و صمیمی باشم ولی خب قبلا زیاد دوس دختر داشته چن تاشونم میشناسم دخترارو ولی رفتارش با اونا خیلی بد بود دختره قسم میخورد شب تولدش داشتم گریه میکردم محل نذاشت ولی من اگ اشک تو چشمام جمع بشه حالش بد میشه کاملا ضایعس ک میره تو خودش ولی باز نمیدونم دوسم داره یا نه چندبارم پرسید بیام خواستگاریت ک من بحثو عوض کردم

 • سلام
  من ۳ سالو نیمه با پسری هستم فامیله دوره اصلا خونوادهامون با هم رفت و آمد ندارن من اونو خیلی دوستش دارم بدون اون نمی تونم از اول مامانش خوب رفتار میرد بعد زن عموم که میفهمه میره پیشه مامانش بدوبیرا در مورد من میگه هی دروغ میگه الان خونوادش قبول نمیکنم بیان خواستگاریم مامانش میگه از فامیلای خودمو برات میگیرم اونم میگه اونایی که تو میگی مثه خواهرای منن میگه از همشون بدش میاد پسره هم منو خیلی دوست داره
  تو رو خدا چیکار کنیم مامان باباش راضی بشن توروخدا اگ راه حلی میدونید بهمون بگید ممنون میشم

 • سلام
  من و یه آقایی دو سال و نیمه که همکاریم، یعنی رئیسمه.
  نزدیک یک ساله که رفتارش صمیمی تر شده، مهربون شده، توی حرفاش از کلمات محبت آمیز مثل عزیزم استفاده میکنه، خیلی هوامو داره و به کارم و استعدادم اطمینان داره.
  با اینکه یازده سال ازم بزرگتره و من فقط ۲۱ سالمه ولی به گفته خودش به درک و فهم و توانایی های من افتخار میکنه.
  این در حالیه که من از همون ابتدا هم همین رفتار رو داشتم.
  کم کم منم بهش وابسته دارم میشم ولی هیچ کدوم حد و مرزی رو رد نکردیم رفتار اون هم خیلی اطمینان بخشه تا حالا کاری نکرده که به من بی احترامی بشه و باعث بشه فکر کنم نیت بدی داره.
  الان این رفتاراش نمیدونم از سر علاقه اس؟ چیه؟ اگه علاقه منده چرا حرفی نمیزنه؟
  گاهی حس میکنم بهش علاقه دارم ولی اینکه اون رفتارش اینطوریه و حرفی هم نمیزنه انگار توی برزخ گیر کردم.
  نمیدونم چیکار کنم؟ 🙁

  • مواظب خودت باش برای من هم همین موضوع پیش اومده اگه ببینه دختری هستی که راحت بدست میای به چشم دیگه میبینت اگه غیراین باشی شاید اتفاقهای بهتری بیفته

 • سلام من و ی پسری ۲ سال با همیم و قصد ازدواج داریم و اومده خواستگاریم وبی ب دوست داشتنش شک دارم
  اخه خیلی لج بازه همش میخواد بحث کنه
  گاهی خیلی خوبه ولی گاهی ب حدی لجباز و عقده ای برخورد میکنه خسته شدم
  اصلا نمیدونم دوسم‌داره که اینجوریه یا نداره
  راهمون هم از هم دوره
  منم به خاطر این اخلاقش ازدواج رو عقب انداختم
  به کسی اجازه نمیده درباره من حرفی بزنه ولی وقتی عصبیه منو با خاک یکسان میکنه
  نمیذاره حرف بزنم تا یک کلمه میگم بقیه حرف رو خودش میبافه بعد عقده میکنه میگه تو گفتی
  بابت هر چیز ازم دلخور میشه
  زنگ بزنم زیاد میگه چه خبره فرار که نکردم
  زنگ نزنم بحث‌میکنه
  حرف بزنم میگه خسته نشدی ؟ حرف نمیزنم میگه چرا حرف نمیزنی
  من دیگه صبرم تموم شده از طرفی دوسش دارم ولی به دوست داشتن اون شک‌دارم

  • دوست عزیز در انتخاب خودت خیلی احتیاط کن و بیشتر در مورد تصمیم ازدواج با چنین فردی فکر کن . اگر لازم بود میتوانید به مشاور های ازدواج مراجعه کنید .

  • باعرض پوزش چون خودم تجربه کرده ام ودرحدی هستم که در ظاهر از کلمه بفرمائید وارادتمندم طرف مقابل، حرف واقعی شخص را می خونم .وبنده بعنوان یک برادر ویا عمو ازشما میخواهم که فراموشش کنید چون حالا برایش تازه هستی اما وقتی چند سال گذشت روزگارت سیاه خواهد شد.

  • سلام

   با شرح حالی که نوشتی توصیه میکنم راهتو ازش جدا کنی و به نوعی هر کسی بره دنبال زندگی خودش. با این اخلاق‌هایی که ایشون داره مطمئن باش ازدواجت سرانجامی جز جدایی نداره پس چه بهتر که الان تکلیف خودت و زندگیت را مشخص کنی. الان شور و شوق ازدواج داری ولی وقتی چند ماه از زندگی مشترکت بگذره و همسرت هنوز همون اخلاق‌هایی که الان داره را داشته باشه اون وقت پشیمون میشی.
   فکر اینکه بعد ازدواج درست میشه و میتونی تغییرش هم بدی را از سرت بیرون کن چون هیچ کس اخلاق و رفتارش بعد از ازدواج عوض نمیشه.
   دوست داشتن و دوست داشته شدن خیلی خوبه ولی برای یه زندگی که حرف یه عمره اصلا کافی نیست… بیشتر بهش فکر کن