اطلاعات جالب و مفيد سرگرمي و اطلاعات عمومي

۱۰ کشور با بیش‌ترین آمار خیانتِ همسران

۱۰ کشور با بیش‌ترین آمار خیانتِ همسران

 

حتی اگر دستورات مذهبی و پیشینیان همواره توصیه می‌کنند “هرگز مرتکب زنا نشوید”، ولی باز هم بسیاری از آدم‌ها به همسر یا به طور کلی شریک عاطفی‌شان خیانت جنسی می‌کنند. این اتفاقی است که هر روز در سراسر دنیا رخ می‌دهد.طبق نظرسنجی جامعی که توسط شرکت کاندوم‌سازی دورِکس و وب‌گاه‌های دوست‌یابی برخط به‌دست آمده است، ۱۰ ملت با بیش‌ترین آمار خیانت زوجین در جهان از این قرار هستند:

https://7ganj.ir/img/2016/01/london-leicester-square-at-night.jpg

۱۰. فنلاند (۳۶ درصد)

به گفته‌ی یکی از شهروندان فنلاند، سکس در این کشور به عنوان یک تجربه‌ی مثبت تلقی می‌شود. در حقیقت آدم‌ها در فنلاند به یک‌دیگر خیانت جنسی نمی‌کنند. آنها روابط موازی دارند. بسیار خوب! البته نمی‌توانم چنین کاری را به شما توصیه کنم! یک‌پنجم مردان متاهل در این کشورِ اروپای شمالی دستِ‌ِکم با ۱۰ زن دیگر رابطه دارند.

https://7ganj.ir/img/2016/01/London-Nightlife.jpg

۹. بریتانیا (۳۶ درصد)

آدم‌های مقیم بریتانیا میان کشورهای اروپایی دارای سطح پایینی از نرخ بی‌وفایی و خیانت هستند. این مسئله گواهی است بر دیدگاه پارسایانِ آنگلوساکسونی نسبت به اخلاقیات. نیمی از پاسخ‌دهندگان این نظرسنجی در این کشور که مرتکب خیانت شده‌اند، از کارشان پشیمان هستند. البته این نظرسنجی فقط از میان مردم معمولی جمع‌آوری شده است. چنانچه روابط اعضای خاندان سلطنتی نیز مورد بررسی قرار می‌گرفت، بریتانیا حتما چند پله در این آمار بالاتر می‌رفت.

۸. اسپانیا (۳۹ درصد)

با این‌که اسپانیا زنان پرحرارتی دارد، به دلیل آن‌که بسیاری از آدم‌های این کشور مذهبی هستند، از لحاظ خیانت جنسی در رتبه‌ی پایینی قرار گرفته است. بیشتر آنها پایند سنت‌هایی هستند که این آدم‌ها را از روابط جنسی خارج از ازدواج باز می‌دارد. بسیاری از اسپانیایی‌ها کاتولیک هستند، بنابراین نگاه منفی‌شان نسبت به خیانت کاملا طبیعی است. با وجود این، با یک نگاه به نرخ بالای طلاق نسبت به ازدواج که بیش از ۶۰ درصد است، می‌توانیم دریابیم که احتمالا آدم‌ها در این کشور پیش از شروع یک رابطه‌ی جدید، رابطه‌ی پیشین را تمام می‌کنند.

https://7ganj.ir/img/2016/01/Brussels-Nightlife.jpg

۷. بلژیک (۴۰ درصد)

جامعه‌‌ی دوست‌یابی برخط و خدمات شبکه‌ی اجتماعی گلیدین محبوب‌ترین وب‌گاه مردان و زنان متاهل بلژیکی برای یافتن افراد جدید برای ایجاد رابطه‌ی جنسی است. این وب‌گاه ۱/۱ میلیون عضو دارد. به گفته‌ی یکی از مشاوران گلیدین، معشوقه داشتن تبدیل به یک موضوع عادی شده است و دیگر مخفی و پنهانی نیست. به اعتقادِ وی، داشتن یک یار و همدم غیر از زن رسمی، در از بین رفتن افسردگی بی‌نهایت موثر است.

 

https://7ganj.ir/img/2016/01/Karl-Johan-Gate-at-Night-Oslo-Norway.jpg

۶. نروژ (۴۱ درصد)

ثبت‌نام‌های جدید در وب‌گاه خیانت جنسیِ ویکتوریا میلان با فرارسیدن فصل گرما ۷۸ درصد افزایش یافت. اگر در نروژ زندگی می‌کنید، حتما می‌دانید چرا فصل جفت‌گیری در این کشور بسیار کوتاه است. بر اساس یک وبلاگ به نام ‘یک کانادایی در نروژ’، آمارِ پایین خیانت در نروژ به دلیل کم بودن جمعیت این کشور است. نروژ کشور کوچکی است. آدم‌ها در این کشور هم‌دیگر را می‌شناسند، بنابراین خیانت در این کشور رواج کم‌تری دارد.

https://7ganj.ir/img/2016/01/france-paris-nightlife.jpg

۵. فرانسه (۴۳ درصد)

به نظر می‌رسد روابط نامشروعِ روسای جمهوری فرانسه تبدیل به یک سنت شده باشد. این مسئله را در نظر داشته باشید که فرانسوی‌ها تنها مردمانی بر روی زمین هستند که به بچه‌های ۱۲ ساله هم اجازه‌ دادند فیلم پنجاه طیف خاکستری (یک فیلم عشقی و تحریک‌کننده‌ی امریکایی.م) را ببینند، و با استقبال خوبی هم مواجه شد. پاملا دراکرمن در کتاب‌اش به نام ‘ترجمان شهوت’ تاکید می‌کند: ” در فرهنگِ فیلم‌های فرانسوی، خیانت به همسر از نشانه‌های قهرمان داستان است”.

https://7ganj.ir/img/2016/01/West-End-Sant-Antoni-Madrid-Nightlife.jpg

۴. آلمان (۴۵ درصد)

زنان متاهل آلمانی شهوانی‌ترین زنان اروپا هستند. حدود ۶۰ درصد از آنها به همسران‌شان خیانت می‌کنند. ظاهرا در این مورد، زنان آلمانی گوی سبقت را از همتایان فرانسوی‌شان ربوده‌اند. ولی به نظر می‌رسد فرانسه همسایگان پرشور و هیجانی دارد که شاید در بازی خارج از خانه کمی محتاط‌تر هستند.

https://7ganj.ir/img/2016/01/Rome-Italy-Nightlife.jpg

۳. ایتالیا (۴۵ درصد)

ایتالیا کشوری است که مرد شهوتران و زنباره‌ی اصیلی به نام جاکومو کازانووا را به جهانیان معرفی کرد. آنها هم‌چنین مردمی هستند که سیلاویو برلوسکونی را به عنوان رییس جمهورشان انتخاب کردند. پس آن‌قدر هم تعجب‌آور نیست که ایتالیا در رده‌ی سوم این فهرست قرار بگیرد. روزی کازانووا برای یک شهبانو این‌گونه نوشت: “در حقیقت، فقط وقتی بی‌حرمتی اتفاق می‌افتد که خیانت در ملا عام صورت گیرد”.

 

https://7ganj.ir/img/2016/01/Nyhavn-Copenhagen-Denmark.jpg

۲. دانمارک (۴۶ درصد)

کپنهاگ، پایتخت دانمارک، به “قلمرو روابط اجتماعی و شهوانی” معروف است. در دانمارک، در کنار هتل‌های شایسته و مناسب خانواده‌ها می‌توانید به راحتی مغازه‌های فروش وسایل جنسی را نیز مشاهده کنید. ویکتوریا میلان در این کشور شمالی اروپا رشد و توسعه یافت. این وب‌گاه شاهد رشد فزاینده‌ای در شمارِ اعضای مونث‌اش بوده است.

https://7ganj.ir/img/2016/01/Thailand-Nightlife-Bangkok-soi-23-cowboy.jpg

۱. تایلند (۵۶ درصد)

تایلند با یک تفاوت خاص – و با شک و تردید- دارای رتبه‌ی اول در میزان خیانت جنسی در جهان است و این مساله به شکل یک صنعت در این کشور خودنمایی میکند و بخش عظیمی از اقتصاد این کشور جنوب شرقی آسیا را به خود اختصاص داده است. کارگران جنسی در پاتونگ به ارائه‌ی هرگونه خدماتی به متقاضیان مشهور هستند. پاتونگ، در شهر بانکوک، یکی از معروف‌ترین فاحشه‌خانه‌های دنیا است. همین مسائل باعث شده است در میان زنان و مردان تایلندی نگرشِ بدون محدودیت و قیدو‌بندی در مورد روابط جنسی به وجود بیاید. آمار خیانت در میان زنان تایلندی بیش‌تر از مردان است.  

تقویم فارسی اندروید

7 دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

 • هیچ کجا بدتر از ایران نیست..
  مثال: بنده ساکن یکی از شهرهای جنوبی کشور هستم،منزل بنده طبقه ی چهارم از مجتمع هشت واحده است…زنهای همه واحدها سر و گوششون میجنبه و به هربهانه و ترفندی ک شده میخوان منه جوونه مجرد رو وقتی شوهراشون سره کارن بکشونن داخل خونشون…
  وقتی اینارو میبینم از ازدواج و زن گرفتن و تشکیل خانواده منصرف میشم…
  دخترامونم همه باکره ان اما از نظر مقعدی غاره علی سعدن..

 • بابا تا چند سال دیگه قباله ازدواج پرده بکارت و… همش ول میشه زندگی ها میشه چن روزه چند ساله چند ماهه ….دستاورده عالی هست

 • ایران چرا نیست؟؟؟؟؟ بنظرم ایران باید اولی باشه این واقعیته

  • چون اولا ایرانی ادعای مسلمونی و… میکنه دوما هیچ مرد و زن ایرانی سرش هم بره اعتراف نمیکنه سوما اینقدر تو تنگنای غیرت و کمیته و زندان اندیشه وفکر هستند که نصفشون جرات و امکان با کسی دیگر بودن را ندارند (اگه آزادی و فرهنگ اون کشور ها را داشتند باید میدیدی چند مرده حلاجند؟!؟!)

  • والا ما تو کل فامیل به این بزرگی دو تا داشتیم اونام مث سگ پشیمون شدن زندگیشون ترکید

   بقیه هم دارن زندگیشونو میکنن چرا جو میدی?

 • البته اگه مسلمونای اروپا رو کم کنیم آمار خیلی مفتضح تر میشه

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

کانال یوتوب چی با چی

مطالب پیشنهادی