ازدواج دانستنی های بعد از ازدواج

37 عاملی که باعث تحریک جنسی مردان می شود

تقویم فارسی اندروید

تا به حال فکر کرده اید که چه عواملی باعث تحریک جنسی مردان می شود؟ در اینجا 37 مورد از بزرگترین فعالیت های جنسی وجود دارد که هیچ پسری نمی تواند در برابر آنها مقاومت کند. آنها را امتحان کنید و متوجه خواهید شد که منظور ما چیست.

تحریک جنسی مردان

اگر می خواهید با کوچکترین تلاشی همسرتان را تحریک کنید، در اینجا چند نکته در مورد آنچه که باعث تحریک جنسی مردان می شود آورده شده است که می تواند شما را به چیزی که می خواهید هدایت کند.

چه چیزی باعث تحریک جنسی مردان می شود؟

برای یک مرد، تحریک شدن همه چیز در ذهن او است.

اگر او مرحله شیفتگی را تجربه می کند یا دختری را که نمی شناسد تماشا می کند، در کمترین زمان ممکن است تحریک شود.

اگر او با شما در ارتباط است، ممکن است فقط نیاز باشد کمی تلاش کنید تا او را توانمند کنید.

اما بدون هیچ اولویت خاصی، در اینجا 37 مورد آورده شده است که قطعاً هر مردی را تحریک می کند.

1. لباس های تن نما

به همسرتان کمی نگاه بیندازید و یا هنگامی که حواسش به شماست ران خود را نمایش دهید، کمی ران در دامن شل و ول تمام خواسته های او را فراهم می کند.

2. لمس با تاخیر

مردها خیلی خوشحال می شوند وقتی دختری ناز به آرامی آنها را لمس می کند. لازم نیست جنسی باشد اما تا زمانی که لمس احساس خوبی به آنها بدهد، می تواند منجر به تحریک جنسی مردان شود.

3. نزدیک شدن

تا به حال شده با پسری که دوست دارید در آسانسور ایستاده باشید؟ پهلوی او بایستید و شانه هایتان به هم نزدیک باشد. جلوی او بایستید و باسن شما را از پشت ببیند.

4. معاشقه

هر مردی بی اراده به سمت زنی کشیده می شود که می تواند لبخند بزند، معاشقه کند و خوش خنده باشد. این باعث می شود که او بیشتر شبیه یک مرد کامل به نظر برسد و همچنین باعث می شود  بگوید کاش شما مال او باشید.

5. دختری با اعتماد به نفس جنسی

یک دختر با اعتماد به نفس جنسی یک تغییر بزرگ برای هر پسری است. فرصتی خوب با زنی که می تواند در رختخواب کنترل او را به دست گرفته و بر او تسلط یابد. این خیالی است که همه مردان آرزوی آن را دارند.

6. دختری که از نظر جنسی اعتماد به نفس ندارد

برخی از مردان عاشق دخترک درمانده در رختخواب هستند. همانطور که آنها عاشق یک زن با اعتماد به نفس جنسی هستند، آنها توسط یک باکره که هیچ چیز در رختخواب نمی داند بسیار تحریک می شوند. این به دو روش کار می کند. این به او اثبات می کند که او همیشه در رختخواب عالی خواهد بود.

7. دختری خجالتی که بالاخره خجالت را کنار می گذارد

چیزی در مورد دختر ناز همسایه با نگاه زیبا وجود دارد که پسرها را به خود جذب می کند اما وقتی پسری با این دختر شیرین قرار ملاقات می گذارد و می بیند که او بیش از آنچه تصور می کرد جنبه جنسی دارد، تا مدتها به یاد او تحریک می شود.

8. دختری که می تواند او را غافلگیر کند

مرد خود را با چند ترفند جنسی در آستین خود غافلگیر کنید و او قطعا شما را به خاطر آن ها دوست خواهد داشت. در را برای او باز کنید و چیزی جز لباس زیر زنانه جذاب نپوشید. بدون هیچ دلیلی خودتان را رها کنید و از او بخواهید که شما را بلند کند و ببرد. او را شوکه کنید و او را غافلگیر کنید و در نهایت او برای همیشه شما را تحریک خواهد کرد.

9. لمس تصادفی پایین تنه

آیا تا به حال به پسری برخورد کرده اید که به طور تصادفی با دست خود پایین تنه او را لمس کرده باشید؟ یا آیا در کنار او نشسته اید و وقتی دستش روی موس کامپیوتر است دست تان همدیگر را لمس کرده است؟ اگر عضو پایین تنه همسرتان فشار دست شما را احساس کند، به شما اطمینان می دهیم، او فورا تحریک می شود.

10. تماس تصادفی سینه

این همیشه اتفاق می افتد، هنگامی که شما همسرتان را در آغوش می گیرید هنگامی که به طور تصادفی سینه هایتان با او برخورد می کند احتمال کمی وجود دارد که نتواند او را تحریک کند.

11. بوسه تصادفی

بوسه های تصادفی همیشه اتفاق نمی افتند اما وقتی اتفاق می افتد، چیزی است که مردان هرگز فراموشش نمی کنند.

12. دختری که در رختخواب خوب است

نیازی نیست که از نظر جنسی مسلط یا مطیع باشید. تا زمانی که شما آنقدر داغ هستید که می تواند مردی را در رختخواب تحریک کند، دیگر چیزی مهم نیست و شما هرچه باشید او را تحریک می کند.

13. لباس زیر زنانه و پاشنه بلند

این یک ترکیب کشنده است که به راحتی باعث تحریک جنسی مردان می شود. این خیلی جذاب است، هیچ مردی نمی تواند برای مقاومت در برابر دختری که لباس زیر و کفش پاشنه بلند دارد، مقاومت کند.

14. لباس مناسب

به نظر می رسد این کاملاً موثر است. واقعاً همینطور است. دخترانی مردها را تحریک می کنند که در لباس هایی که مناسب آنها است بسیار جذاب به نظر می رسند. مهم این است که لباس برجستگی های بدن شما را به خوبی نشان دهد و برای فرم بدن شما مناسب باشد.

15. روی پاهایش بنشینید

آیا تا به حال روی پاهای همسرتان نشسته اید؟ امتحان کنید تا زمانی که در جای مناسب بنشینید، احساس خوبی به او می دهید. مرد در آن شرایط سخت تلاش می کند تا تمرکز خود را در جلوگیری از نعوظ متمرکز کند.

16. سینه های سفت

سینه های سفت منظره ای است که هیچ پسری فراموش نمی کند، چه مدل های زیبای دنیا چه همسرشان. رویای هر مردی است که محل دقیق نوک سینه دختر را مشخص کند. در این زمینه به او کمک کنید و ممکن است باعث تحریکش شود.

17. شلوارک پسرانه

پسرها شلوارک پسرانه را بر تن دختری دوست دارند که زیبایی پاهایش هرگز تمام نمی شود. زیرچشمی نگاه کردن و دزدکی حرکت کردن هنگامی که او خم می شود تقریبا همیشه در ذهن یک پسر حک شده است و هرگز محو نمی شود. دفعه بعدی یکی از آنها را بپوشید. هنگام برخاستن احتمالاً فک او را روی زمین خواهید یافت.

18. یک دختر تحریک شده

مردها خیلی سعی می کنند همسرشان را به طرق مختلف تحریک کنند تا با آنها به رختخواب بروند اما وقتی او می تواند دختری را که قبلاً تحریک شده است ببیند، به هیچ چیز دیگری فکر نمی کند جز رختخواب!

19. حرکت اول را شما انجام دهید

اگرچه ممکن است ایده معاشقه با همسرتان از طرف شما کمی ترسناک به نظر برسد اما در واقع یک روش عالی برای جلب توجه زیاد او است. در حالی که از هر 10 زن فقط یک زن این حرکت را انجام می دهد، 92٪ از مردان این کار را دوست دارند.

او ممکن است تعجب کند اما خوشحال می شود. خجالتی نباشید! اگر احساس می کنید همسرتان علاقه مند است، شماره او را بخواهید. بدترین چیزی که او می تواند بگوید جواب منفی است، درست است؟

رابطه جنسی

20. تماس چشمی برقرار کنید

این یکی از موارد تحریک جنسی مردان است که جواب می دهد. تماس چشمی برای کمک به شما در اغوای یک مرد موثر است.

بله، قفل کردن نگاه تان در چشم شخصی که به او علاقه دارید می تواند چالش برانگیز باشد. این باعث می شود احساس آسیب پذیری کنید. احساس می کنید که او می تواند هر احساسی را که دارید از چشمان تان بخواند اما این نکته مهمی است!

تماس چشمی طولانی مدت علاقه شما را نشان می دهد. همچنین بسیار تحریک برانگیز است. وقتی کسی به چشمان ما نگاه می کند، احساس می کنیم واقعاً ما را می بیند. آنها می دانند که ما کی هستیم و به ما اهمیت می دهند. این یکی از بزرگترین عواملی است که در مردان (یا زنان) ایجاد برانگیختگی می کند.

21. متن تحریک آمیز برای او ارسال کنید

با همسرتان راحت باشید و از طریق متن کمی معاشقه کنید، این روش عالی دیگری برای برقراری ارتباط و تحریک جنسی مردان است. سطوح مختلفی از اغواگری وجود دارد که می توانید از طریق متن انجام دهید، بنابراین اگر نمی خواهید به طور کامل و مستقیم پیامک حرفتان را بزنید، می توانید از طریق متن تأثیرگذار باشید. در اینجا چند متن مثال آورده شده است:

– تازه از یک حمام بخار طولانی بیرون آمدم و به تو فکر می کنم …

– با عرض پوزش، قرار دیشب مان کوتاه شد ولی دفعه بعد جبران می کنم.

– هنوز به شب قبلی فکر می کنم. وای!

هدف شما از ارسال متن های داغ این است که او را به فکر شما بیندازد و شما را بخواهد. با گفتن نکاتی ظریف درباره چگونگی چشم انتظاری از او و میزان عالی بودنش، او را بیشتر از همه بخواهید.

22. رنگ قرمز را دست کم نگیرید

مردان با رنگ قرمز تحریک می شوند.

آیا می دانید رنگ قرمز می تواند فشار خون و نبض را افزایش دهد؟ گرچه ممکن است خطری برای نیاکان ما باشد اما اکنون رنگ قرمز رنگ شور تلقی می شود.

اگر یک لباس قرمز رنگ می پوشید – اگر لباس زیر باشد امتیازات اضافی دارد – او را بیش از پیش به خود متمایل می کنید.

و لب های قرمز نیز می توانند این کار را برای او انجام دهند. مطالعات نشان داده است که مردان بیش از رنگ های دیگر به زنان با رژ لب قرمز علاقه مند هستند. بنابراین اگر قرمز را در نظر نگرفته اید، دلیل بیشتری برای این کار وجود دارد!

23. یک سیگنال مخفی داشته باشید

با سیگنالی با او روبرو شوید که به او اجازه می دهد بفهمد شما درباره او فکرهای شیطانی می کنید و می خواهید از هر کجا که هستید سریعاً خارج شوید و به او بپیوندید. این می تواند یک چشمک زدن، حرکت مو به روشی خاص یا ژست گرفتن با دستان شما باشد.

از این سیگنال وسط یک مهمانی خسته کننده استفاده کنید. وقتی با دوستان بیرون هستید یا در فروشگاه مواد غذایی. ما تضمین می کنیم که او سریعاً سبد خرید خود را زمین خواهد گذاشت!

24. وانمود کنید که یکدیگر را نمی شناسید

اگر مدتی است که رابطه نداشته اید، در اینجا یک فرصت نقش آفرینی کوچک و جالب وجود دارد که به عنوان یک بازی خارق العاده برای مردها محسوب می شود. به یک کافه بروید و با او قرار بگذارید. صبر کنید. سپس مرد شما ظاهر می شود و کنار شما می نشیند. شما تصدیق نمی کنید که او را می شناسید. او خودش را معرفی می کند و شما مثل غریبه ها گپ می زنید.

او می پرسد آیا می تواند شما را مهمان کند؟ شما به او اجازه دهید هم شما معاشقه می کنید هم او معاشقه می کند. بگذارید شب شما را از آنجا به هر کجا که می خواهید برساند.

چرا این کار موجب تحریک جنسی مردان می شود؟ این ایده انتخاب یک غریبه است اما ایمن. اگر مدتی است که ازدواج کرده اید، ممکن است برای یکدیگر تکراری شده باشید، بنابراین با تظاهر به غریبه بودن، کمی جرقه بین تان می خورد که شاید مدتها مدفونش کرده بودید.

25. به او بگویید لباس زیر نمی پوشید

اگر رابطه جنسی انجام داده اید که می تواند باعث افزایش انتظارش شود، این یک حرکت دیگر است. یا قبل از اینکه به خانه بیاید خود به او پیام دهید و به او اطلاع دهید که لباس زیر نپوشیده اید یا در گوش او نجوا کنید.

او مجبور خواهد شد تمام شب خود را مهار کند یا نزد شما بیاید.

26. ظاهر خود را به روز کنید

خواه یک مدل موی جدید جذاب داشته باشید، مانیکور یا پدیکور کرده باشید یا ست لباس زیر زنانه جدید پوشیده باشید، تغییر برای روابط شما خوب است. او از زحماتی که برای ظاهر خود کشیده اید قدردانی خواهد کرد، به ویژه اگر بداند که برای او است.

27. بگذارید موهایتان پایین بریزد

اگر بیشتر اوقات تمایل دارید موهای خود را ببندید، با باز گذاشتن موهایتان او را غافلگیر کنید. اگر آن را در مقابل او پایین بریزید و آن را تکان دهید، جذابیت بیشتری دارد.

28. چشمک زدن

وقت آن است که بازی خود را قوی تر کنید و یک درجه فیزیکی تر شوید!

در این مورد هیچ لمسی در کار نیست (اگرچه ممکن است بعد از این حرکت لمس شوید!) اما این نکات قطعاً عملی است.

29. پاهای او را ماساژ دهید

چرا همیشه زنان کسانی هستند که ماساژ پا می خواهند. حتماً مردها هم آن را دوست دارند! بعد از یک روز کاری سخت، هیچ چیز بهتر از این نیست که زنی مرد را نوازش کند و آسان است که ماساژ پا را به فرمی احساسی تر تبدیل کنید. فقط آهسته این کار را انجام دهید و شاید بهتر باشد از روغن ماساژ استفاده کنید سپس به آرامی دستان تان را از پا تا ساق پا و بالاتر برسانید.

30. قلقلک دادن

در واقع هیچ دلیلی وجود ندارد که دو بزرگسال یکدیگر را قلقلک دهند به جز داشتن بهانه ای برای لمس یکدیگر! پیدا کنید که نقطه حساس او کجاست و یک حمله کامل را شروع کنید. اگر هر دو به صورت افقی روی زمین قرار گرفته باشید، خیلی بهتر است.

31. او را در آغوش بگیرید

اگر می خواهید کمی ظریفتر از ماساژ پا یا جشن قلقلک عمل کنید، با یک آغوش ابتدایی شروع کنید.

در آغوش گرفتن تان باید بیشتر از آنچه در کنار دوست خود هستید باشد. فشار سخت تری لازم است. شاید کمی پشتش را مالش دهید. بازوهای او را بگیرید. برای جذاب تر شدن، بدن خود را محکم به بدن او فشار دهید.

32. فانتزی های جنسی خود را به اشتراک بگذارید

اگرچه ممکن است در صحبت از خصوصی ترین خیالات خود احساس آسیب پذیری کنید، اما انجام این کار می تواند به مرد شما نشان دهد که به او اعتماد دارید. علاوه بر این، روشن است که او را تحریک می کند!

استراتژی دیگری که می توانید استفاده کنید: این خیال را با او انجام دهید. این باعث می شود که او احساس کند به عنوان بخشی از خیال شماست و نه خارج از آن. به علاوه، شما نیز تحریک خواهید شد!

33. با او کثیف صحبت کنید

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای بهبود زندگی جنسی خود انجام دهید، برقراری ارتباط برای بیان خواسته ها و نیازهایتان است. در حالی که اصول اولیه ارتباط را خوب می تواند به او بگویید چه چیزی را دوست دارید و چه کاری را دوست ندارید اما همچنین می توانید با کثیف صحبت کردن آن را درجه یک تر کنید.

این فقط لازم نیست که در حین رابطه جنسی باشد! می تواند در یک رستوران خم شوید و چیزی به او بگویید.

قبل از اینکه کارهای بیشتری انجام دهید، واکنش او را در برابر صحبت های کثیف ارزیابی کنید. برخی از مردان پاسخ مثبت می دهند، در حالی که دیگران ممکن است بیش از حد تحت فشار قرار بگیرند.

34. از چشم بند استفاده کنید

روش دیگر برای اغوای مرد خود استفاده از چشم بند در هنگام رابطه جنسی است. با از بین بردن یکی از حواس خود (بینایی)، او باید توجه بیشتری را به حواس دیگر خود معطوف کند و لمس نیز حساسیت بیشتری خواهد داشت.

این کار همچنین موجب تحریک جنسی مردان می شود زیرا آنها نمی دانند حرکت بعدی شما از نظر مکان بوسه یا نوازش بعدی چیست. تعجب و انتظار بسیار شهوت انگیز است.

35. با هم دوش بگیرید

چه کسی می گوید دوش فقط برای تمیز شدن است؟ این برای کثیف شدن نیز هست اگر منظور ما را بگیرید.

اگر مرد شما تنها زیر دوش است شما او را غافلگیر کنید و داخل شوید. بدن او را به صورت احساسی بشویید، وقت خود را صرف بوسیدن با شور و اشتیاق کنید. اگر منجر به رابطه جنسی شود، خیلی بهتر است.

36. فیلم های جنسی را با هم تماشا کنید

اگر با تماشای فیلم های پورنو راحت نیستید، مجبور نیستید این کار را انجام دهید. بسیاری از فیلم های روز و عاشقانه با صحنه های داغ جنسی وجود دارد که تضمین می کند در صورت تماشا، کاناپه را به آتش بکشید. چند فیلمی که شما را راه می اندازد.

 • ترس
 • رقص کثیف
 • کشتار با لطافت
 • بی وفا
 • منشی

37. به یکدیگر ماساژ برهنه بدهید

درست مثل ماساژ پا، ماساژ کامل بدن برای مردها قابل گذشت نیست. حتی اگر ماساژ معمولی را شروع کنید، به راحتی می توانید وضعیت را به چیزی که می خواهید تغییر دهید.

برای تقویت روحیه، چند شمع روشن کنید و موسیقی جذاب پخش کنید.

ما در این مقاله 37 راه ساده و بی دردسر را برای تحریک جنسی شوهران آورده ایم. بنابراین اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چه عواملی باعث می شود یک پسر را از نظر جنسی فعال کند، این نکات را امتحان کنید مطمئناً شما از دیدن همسرتان که لذت و درد ناشی از نعوظ غیرقابل تحمل را تجربه می کند بسیار لذت خواهید برد!

منبع:

lovepanky

lovestrategies

16 دیدگاه

 • هر بادی میوزه تحریک میشین شماها
  بابا خودتونو جمع کنین:/

 • دقیقا همینطور ک میفرمایید،اون بنده خدایی ک با اسم (..)و(…)اومده نظر داده،خواهشن ادای تنگهارو در نیار،چرا دنبال ی همچین سایتهایی با این موضوعات هستی تو ک انقدر امامزاده ای؟معلوم نیست کی تربیتتون کرده،که هنوز طرز برخورد با یک انسان رو بلد نیستی،میتونی ی عذرخواهی کنی بعد بگی با فلان شماره زیادموافق،یا اصلا،موافق نیستم،نه اینجوری،خیلی بی ادبیه شما اصلا دنبال معاشقه با همسر نباشی بهتره،اونوقت هم کار دست خودت میدی تولیدمثل میکنی،هم کار دست ما ک والا خودت ی سمی خدا نکنه یکی دیگه رو هم بخوای مثل خودت پس بندازی.

 • خاک تو سرتون با این پیشنهاد فیلم بوق دیدن‌تون… خااااک

  • مورد فیلم پورنو دیدن رو حذف کنید. کی دوست داره شریکش اندام یکی دیگه رو ببینه!!!! مگه راه برای تحریک کردن کمه که این رو پیشنهاد میدید؟
   حذف کنید این یه هشداره!!!!

 • اینکه گفتین با هم فیلم جنسی تماشا کنین گناه نداره بنظرتون؟؟؟؟
  اگه تحریک کننده باشه حرومه واقعا که!

  • درسته داداش من موافق نیستم اصلا.همسر ادم جلوش ب یه مردی ک داره سکس میکنه نگاه کنه .اصلا باهیچ کدوم از37موردموافق نیستم چون این روشهایی ک خودت دوسداریوبرامردم پیشنهاد نکن

  • برو گمشو بابا خب داره میگه با شوهر / زن خودتون فیلم ببینید بعدش هم اگه گناه داره چرا داری تو سایت ها دنبال اینجور چیزا میکردی?

  • معلومه که مشکل دار هرچیزی که توی فضای مجازی باشه لزوما درست و علمی و مبتنی بر حدود دینی نیست، چرند هم این وسط زیاد میاد

 • مورد 17 رو قبول ندارم مخصوصا کفش پاشنه بلند یه جوری میگین که امکان نداره تحریک نشه لنگار در مورد 100 درصد مردان صدق میکنه اشتباهه

 • حتما مترجمتون رو عوض کنید. از محتوا که بگذریم متن روانی نبود اصلا

16 دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی