ازدواج دانستنی های بعد از ازدواج

7 مورد رابطه جنسی که می تواند منجر به شکست ازدواج شود

مهاجرت به فنلاند در مقطع دبیرستان

آیا رابطه جنسی می تواند منجر به شکست ازدواج شود؟ کاملا. مشکلات موجود در اتاق خواب می تواند منجر به نارضایتی عمیق شود. مشکل جنسی زناشویی می تواند امری هشدار دهنده باشد برای اینکه خطری پیش رو است.

در اینجا 7 روش وجود دارد که رابطه جنسی می تواند منجر به شکست ازدواج شود:

1. یكی از همسران دفعات رابطه جنسی را كنترل می كند

زوج های متاهل از نظر میزان رابطه جنسی یا نداشتن رابطه خواسته های قابل توجهی دارند. در حالی که مطالعات گزارش می دهد که افراد متاهل به طور متوسط ​​هفت بار در ماه رابطه جنسی برقرار می کنند، هیچ فرمول جادویی وجود ندارد که زوجین بتوانند از آن برای اطمینان از زندگی جنسی شاد استفاده کنند. نکته مهم این است که هر دو شریک باید در مورد میزان رابطه جنسی و کنترل زندگی جنسی خود احساس خوبی داشته باشند. اگر یک نفر مسئولیت زمان و چگونگی رابطه جنسی را بر عهده بگیرد، قاتلان رابطه مانند نارضایتی، کینه و عصبانیت می توانند ظاهر شوند.

2. همسران از رابطه جنسی جلوگیری می کنند

این می تواند یک مشکل موذیانه باشد که منجر به شکست ازدواج می شود، به خصوص اگر رابطه جنسی به عنوان سلاحی برای مجازات یکدیگر استفاده شود. اگر شکایتی حل نشده از گذشته به عنوان دلیل ممانعت از رابطه جنسی مطرح شود، به ویژه سمی است. هنگامی که یک شریک زندگی به جای تخت روی کاناپه می خوابد، احتمالاً پایان کار نزدیک است. مشکل موذیانه دیگر استفاده از رابطه جنسی به عنوان “معالجه” برای پاداش دادن به همسر برای رفتار خوب است – یک روش آموزشی که برای حیوانات خانگی مناسب تر است!

3. ازدواج بدون رابطه جنسی می شود

ازدواج هایی که رابطه جنسی هرگز یا به ندرت در آن اتفاق می افتد موضوعی است که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. مطالعات تخمین می زنند که 15 درصد زوج های متاهل در شش ماه گذشته تا یک سال با همسر خود رابطه جنسی نداشته اند. در بعضی موارد، این می تواند نشان دهنده این باشد که ازدواج از بین رفته است و زن و شوهر تصمیم گرفته اند که به دلایل دیگری مانند پول، فرزند یا بیمه درمانی در کنار یکدیگر بمانند. در موارد دیگر، ازدواج ممکن است به یک رابطه افلاطونی تبدیل شده باشد. اگر یک فرد از شرایط ناراضی باشد و خواهان ارتباط جنسی با یک شریک زندگی باشد، ازدواج بدون رابطه جنسی به یک مشکل تبدیل می شود.

در برخی از ازدواج ها، خرابی روابط جنسی ممکن است شاخصی از مشکلات عمیق در رابطه باشد مانند عدم اعتماد، صمیمیت، کینه یا عصبانیت. ممکن است یک یا هر دو نفر از افسردگی رنج ببرند. اگر هر دو نفر تمایل به ادامه زندگی در کنار هم داشته باشند، اینها مواردی است که می تواند در درمان روی آنها کار شود. عدم علاقه به رابطه جنسی همچنین می تواند یکی از علائم یک مسئله پزشکی یا پیری باشد. بعضی از افراد میل جنسی فعال را تا پایان زندگی خود حفظ می کنند. دیگران در طول سالها تمایل خود را از دست می دهند. سلامت رابطه بین شرکای مسن تر بر این اساس است که هر دو به طور یکسان از زندگی جنسی خود راضی باشند.

4. همسران بیش از حد برای رابطه جنسی شلوغ یا خسته هستند

این مسئله اغلب هنگامی که زن و شوهر در یک زندگی خانوادگی شلوغ زندگی می کنند یا اگر یک یا هر دو شریک یک کار پر مشغله دارند، خود را نشان می دهد. نداشتن وقت برای رابطه جنسی اگر به روشی تبدیل شود و زوجین نزدیکی و صمیمیت خود را از دست بدهند، می تواند مشکل ساز شود. برنامه ریزی شبانه برای قرارهای منظم امری است که معمولاً برای زوج هایی که وقت کافی برای هم ندارند توصیه می شود. نکته منفی این است که برنامه ریزی رابطه جنسی مانع از خودانگیختگی یا تحریک می شود. تعادل برنامه ریزی با خودانگیختگی گاه به گاه ممکن است بهترین فرمول موفقیت باشد.

5. همسران در مورد پورنوگرافی نگرش های مختلفی دارند

بسیاری از افراد به فیلم های پورنوگرافی نگاه می کنند، از جمله زنان و مردان با زندگی جنسی سالم. اگر یکی از دو نفر دوست ندارد این فیلم ها را تماشا کند، این امر می تواند به یک مشکل تبدیل شود، به خصوص اگر به عنوان جایگزینی برای رابطه جنسی با شریک زندگی تلقی شود. همانند سایر مشکلات جنسی، اعتیاد به پورنو می تواند شاخصی از رابطه عاطفی بین یک زن و شوهر باشد. اگر پورنو به یک اعتیاد پنهان تبدیل شود که در خلوت مصرف می شود، ممکن است موارد اساسی وجود داشته باشد که علاوه بر مصالحه بین شرکا ، به کمک یک متخصص نیز نیاز دارد.

6. همسر از رابطه با شریک زندگی خود بیزار است

تعداد شگفت انگیزی از افراد متاهل که من با آنها صحبت کرده ام صریحاً از لذت بردن از رابطه جنسی با شریک زندگی خود صحبت نمی کنند. در بعضی از ازدواج ها، کشف مجدد یک زندگی جنسی راضی کننده می تواند شامل برقراری ارتباط و درخواست اعمال جنسی که انجام نمی شود و یا درخواست تنوع بیشتر اگر این امر بیش از حد قابل پیش بینی یا تکرار شود. در اینجا تمرینی وجود دارد که توصیه می شود: یک شخص می تواند هر چیزی را که مایل است از دیگری بخواهد. شخصی که به او گوش می دهد در ازای آن انتظار چیزی ندارد. دفعه بعد نقش ها عوض می شوند. از طریق این، شرکا می توانند چیزهایی را بخوانند که ممکن است با آنها مشکلی داشته باشند و شخص دیگر چیزهای زیادی درباره آنچه همسرشان واقعاً لذت می برد فرا می گیرد.

7. همسر خیانت می کند

این بارزترین عامل شکست ازدواج است. هیج راه فرار ندارد و اغلب وقتی اتفاق می افتد دیگر راهی برای احیای آن وجود ندارد.

رضایت جنسی در تمام اشکال آن یک قسمت حیاتی از یک ازدواج سالم است البته این کل تصویر نیست. یک درمانگر ازدواج می گوید ازدواج سه پا دارد و آن را اینگونه توصیف می کند: یک پا ارتباط عاطفی، یکی ارتباط ذهنی و دیگری ارتباط جنسی است. اگر یک پا مفقود شود، ازدواج فرو می ریزد.

آیا رابطه جنسی در ازدواج شما نقشی مهم دارد؟ لطفاً از این فرصت استفاده کرده و داستان خود را در زیر برای ما به اشتراک بگذارید. جلوی خود را نگیرید!

منبع:

huffpost

تقویم فارسی اندروید

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی