ازدواج دانستنی های قبل از ازدواج

9 خط قرمز بزرگ در رابطه کدام ها هستند؟

تقویم فارسی اندروید

هر کسی خط قرمز دارد یا حداقل باید داشته باشد. خط قرمز چیست؟ احتمالاً ساده ترین راه برای تعریف آن نقض یک مرز تعیین شده است که منجر به پایان برخی از انواع توافق می شود.

چگونه می توانید از بی احترامی به خط قرمز دیگران جلوگیری کنید؟ معمولاً عاقلانه است که در همان اوایل رابطه، خط قرمزها را روشن کنید، زیرا واقعیت این است که همه از یک دیدگاه به روابط نگاه نمی‌ کنند. به این ترتیب، هنگامی که یک خط قرمز نادیده گرفته می شود، می توانید در مورد اینکه آیا نیازهای شما برآورده شده است یا خیر، شفاف باشید.

به معنای واقعی کلمه ده ها مورد وجود دارد که مردم آن ها را در روابط شکست یا خط قرمز می نامند. ما در حال بررسی برخی از رایج ترین مواردی هستیم که اکثر مردم در مورد انتظارات از رابطه با آنها موافق هستند.

خط قرمز رابطه

فقدان اعتماد می تواند یک خط قرمز بزرگ باشد

اعتماد یک چیز بزرگ در یک رابطه است. چندین نشانه که اثبات می کند آیا می‌ توانید به شریک زندگی‌ تان اعتماد کنید، عبارتند از توانایی او برای باز کردن احساساتش، اعتراف به اشتباه کردن، گوش دادن به هنگام صحبت کردن و ایجاد احساس راحتی در شما تا حد ممکن بدون اینکه مکالمه‌ ای اجباری داشته باشید. برخی از نشانه‌ هایی که نشان می‌ دهد شما ممکن است مشکلات اعتماد داشته باشید عبارتند از:

باور نکردن آنچه دیگران می‌ گویند، انتظار بدترین چیزها از دیگران و حسادت.

با در نظر گرفتن این موضوع، احتمالاً جای تعجب نیست که یکی از بزرگ‌ ترین شکست‌دهنده‌ ها در یک رابطه عاشقانه، نقض اعتماد است (در نهایت، چگونه می‌ توانید با کسی که به او اعتماد ندارید، باشید؟). با این حال، ممکن است از دانستن اینکه بسیاری از افراد در واقع مشکلات اعتماد را یک مسئله بزرگتر از سوء استفاده یا اعتیاد در یک رابطه می دانند شوکه شوید.

همه اینها به آن خلاصه می شود – تا آنجا که به روابط عاشقانه مربوط می شود – اعتماد عامل مهمی است.

اولین قرار با مکالمه بد اغلب به چیز زیادی منجر نمی شود

وقتی نوبت به اولین قرارها می‌ رسد، به‌ ویژه بعد از ملاقات آنلاین، فکر می‌ کنید که فقدان جذابیت فیزیکی می‌ تواند یک شکست بزرگ باشد. با این حال، طبق یک نظرسنجی با 90٪ از مجردها که در نظرسنجی سایت دوستیابی آنلاین به اشتراک گذاشته شد، مکالمه بد در راس قرار گرفت. واقعاً شخصیت از همه چیز مهم تر بود.

از آنجایی که مکالمه خوب اولین قرار خوبی را ایجاد می‌ کند، منطقی است که مکالمه ضعیف مانع از آن شود، درست است؟ با توجه به اینکه ناتوانی در برقراری ارتباط خوب با شریک زندگی خود می تواند رابطه را از بین ببرد یا در صورت ازدواج در آینده منجر به طلاق شود، بسیار مهم است که از همان ابتدا علائم ارتباط بد را نادیده نگیرید.

نداشتن عکس پروفایل برای دوستداران آنلاین یک مشکل است

هرکسی که می‌ گوید جذابیت فیزیکی آنقدرها هم در یک رابطه مهم نیست، یا دروغ می‌ گوید یا عمیقاً واقعیت را انکار می‌ کند. چیزهایی مانند ویژگی های صورت و حالات چهره نقش مهمی دارند، به خصوص زمانی که برای اولین بار با کسی آشنا می شوید. این به این دلیل است که به گفته روانشناس سابرینا رومانوف، “این منجر به صمیمیت فیزیکی و ارتباط بیشتر می شود و به شرکا کمک می کند تا احساس پیوند و وابستگی بیشتری به یکدیگر داشته باشند.”

دوستیابی آنلاین تقریباً به اندازه 15 سال پیش تابو نیست. در واقع، یک نظرسنجی نشان داد که در حالی که تنها 22 درصد از افراد ادعا می‌کردند که در سال 2009 با شریک زندگی خود به صورت آنلاین آشنا شده‌ اند، این تعداد در سال 2017 به 39 درصد افزایش یافت.

در دنیای برنامه‌ های دوستیابی، خط قرمز شامل نداشتن عکس پروفایل هم می شود. ساینس توضیح می‌ دهد: «برای مثال، اگر پروفایل شامل عکس نمی‌ شد، هم مردان و هم زنان ۲۰ برابر کمتر به بقیه قسمت‌ های پروفایل فرد نگاه می‌ کردند».

در حالی که چیزهایی مانند سیگار کشیدن و شکاف های سنی زیاد باعث کاهش روابط آنلاین شد، باید اعتراف کنیم، ما موافقیم. چه کسی می خواهد کسی را بشناسد در حالی که شما نمی دانید او واقعاً چه شکلی است؟

بسیاری از مردان به دلیل بی ادبی کاملاً ناامید می شوند

در سال ۲۰۱۸، NBC News مقاله‌ ای در مورد اینکه چرا بی‌ ادبی و گستاخی رفتار سمی تلقی می‌ شود، منتشر کرد. بیان کرد که رفتار بی ادبانه، منفی‌ گرایی را پرورش می‌ دهد، می‌ تواند محرک باشد و حتی می‌ تواند بر سلامت و شادی افرادی که با این نوع رفتار در تماس هستند تأثیر بگذارد. ظاهراً، از آنجایی که گستاخی حتی این توانایی را دارد که شما را احمق کند و پتانسیل مسری بودن را دارد، چرا کسی بخواهد عمداً بی ادب باشد یا رفتارهای ضعیف نشان دهد؟

همه اینها ارزش آن را دارد که هنگام بیرون رفتن با کسی به خاطرشان داشته باشید زیرا بسیاری از مردم می گویند که برترین خط قرمز آنها بی ادبی است. بر اساس یک نظرسنجی، 81 درصد از مردان گفتند که بی‌ ادبی، بزرگ‌ ترین مشکل آن‌ ها نسبت به سایر رقبای برتر مانند عدم جذابیت یا بد تیپ بودن است.

برایانت مک گیل، نویسنده، زمانی گفت: “هیچ کس به اندازه کسی که ادب اولیه را ندارد تحمل ناپذیر نیست.” فقط کمی فکر کنید. آیا حاضرید بی ادبی کسی را که مدتها باید با او بمانید تحمل کنید؟

خط قرمز رابطه

بر اساس نظر اکثر زنان مورد بررسی، مردان کوتاه قد آخرین رتبه را کسب می کنند

اگر ایده شما از مرد عالی قد بلند، برنزه و خوش تیپ است، در حالی که تنها نیستید، مهم است که به خاطر داشته باشید که میانگین قد برای یک مرد 175 سانتی متر است. همچنین بدانید که تقریباً در سرتاسر جهان اینطور است (به جز هلند که میانگین قد مردان 182 سانتی متر است).

Bustle یک بار مقاله ای در مورد اینکه چرا قد برای بسیاری از افراد چنین مهم است منتشر کرد. یک زن در مصاحبه گفت: “مردان قد بلند باعث می شوند احساس محافظت، ظرافت و کوچکی داشته باشید. نمی دانم که این غریزه طبیعی است یا سطحی بودن من، اما فکر می کنم آنها باید 180 سانتی متر یا بالاتر باشند. بانابراین مثل یک غول در کنار آنها به نظر نمی رسم.”

در حال حاضر، هیچ اشکالی ندارد که آنچه را که دوست دارید بخواهید و اگر یک پسر کوتاه قد برای شما خط قرمز است، قانع نشوید. فقط توجه داشته باشید که مردان قد بلند دقیقاً به وفور نیستند. بنابراین، ممکن است نیاز باشد فضای کمی برای سازش درباره قد وجود داشته باشد.

گیاه خوار بودن می تواند برای گوشت خواران خط قرمز باشد

آیا می دانستید که تنها 4 درصد از مردان و 6 درصد از زنان خود را گیاهخوار می دانند؟ و ظاهراً 30 درصد از گوشت خواران، می گویند که با فردی که گیاهخوار است قرار ملاقات نمی گذارند.

دلیل این نوع عقب نشینی چه می تواند باشد؟ این مقاله در ادامه توضیح می دهد که برخی از افراد هنگام خوردن همبرگر احساس می کنند مورد قضاوت قرار می گیرند در حالی که شریک زندگی آنها سالاد را ترجیح می دهد. برخی دیگر می‌ گویند که گیاه‌ خواران اغلب بیش از حد سخت گیر ظاهر می‌ شوند که چندان جذاب نیست. علاوه بر این، مقاله ادعا می‌ کند که گیاه‌ خواران گاهی اوقات می‌ توانند بیش از حد حس مراقبت داشته باشند که همچنین جذابیتی ندارد.

چه می‌ توانید کاملاً با این موضوع ارتباط برقرار کنید چه فکر می‌ کنید مضحک است، آنچه می‌ دانیم این است که سازگاری با سبک زندگی مهم است. در واقع، داشتن علایق مشابه در صدر فهرست قرار دارد. از آنجایی که خوردن برای بسیاری از ما یک فعالیت لذت بخش است، دوست داشتن غذاهای مشابه با همسرتان می تواند یک نیاز (یا نگرانی) ضروری باشد.

روابط زوجین

معاشرت با شریک سابق یک خط قرمز بزرگ در رابطه است

در سال 2020، یاهو مقاله ای منتشر کرد که در آن 10 دلیل را به اشتراک گذاشت که چرا بسیاری از زوج های قدیمی، رابطه طولانی مدت خود را ترک می کنند. دلایل آن عبارت بودند از مشاجره بر سر همان مسائل بدون رسیدن به نتیجه، عدم دادن فضای رشد به طرف مقابل، تجربه کاهش صمیمیت و احساس خیانت توسط شریک زندگی خود.

این مقاله در ادامه توضیح می دهد که دلیل خیانت می تواند مربوط به امور مالی یا خیانت جنسی باشد. با این حال، راه دیگری نیز وجود دارد که برخی افراد احساس می‌ کنند به آن خیانت شده‌ است، خواه از مرزها عبور کرده باشند یا نه: زمانی که یک شریک زندگی با همسر سابق خود وقت می‌ گذارد. در واقع، یک نظرسنجی نشان داد که 71 درصد از مردان و 73 درصد از زنان آن را بسیار مشکل ساز می دانند.

آیا زمانی وجود دارد که می‌توان – یا باید – استثناهایی قائل شد؟ مقاله‌ ای ادعا می‌ کند که اگر دو شریک سابق به‌ عنوان دوست شروع کردند، با هم کار کردند و یا راهی برای ارزیابی مجدد رابطه پیدا کردند، همه چیز خوب است.

البته، احتمالاً ابتدا باید این موضوعات را با شریک زندگی خود در میان بگذارید، زیرا اگر متوجه شوید که شخص مهم شما همیشه با همسر قبلی خود در حال معاشرت است، ممکن است به عنوان یک علامت قرمز ظاهر شود.

دروغ گفتن در مورد بدهی کارت اعتباری یکی دیگر از موارد بزرگ است

احتمالاً هرگز زمانی نخواهد رسید که مسائل مالی دلیلی برای طلاق نباشد. در مقاله‌ ای در سال 2019 که دلایل اصلی طلاق را رتبه‌ بندی می‌ کند، مشکلات مالی در رتبه پنجم قرار دارند.

خیلی چیزها می توانند در دسته های مالی قرار بگیرند. با این حال، آنچه به‌ ویژه جذاب است این است که بسیاری از زوج‌ ها می‌ گویند که خط قرمز به طور کلی بدهی نیست، بلکه نوعی دروغ درباره بدهی است.

به عنوان مثال، در حالی که یک نظرسنجی به این موضوع اشاره کرد که 75٪ از مردم اعتراف کردند که از نظر مالی شریک زندگی خود را در سطوحی فریب داده اند، نظرسنجی دیگری به اشتراک گذاشته است که بیش از یک سوم از مردم واقعاً بدهی کارت اعتباری را بدتر از بدهی وام می دانند. با کمال تعجب، بدهی کارت اعتباری حتی بالاتر از نوشیدن بیش از حد و داشتن یک خانه درهم و برهم قرار دارد.

واقعیت این است که طبق گزارش ها، یک آمریکایی به طور متوسط ​​حدود 90,460 دلار بدهی دارد. به همین دلیل است که بزرگ‌ ترین چیز در اینجا این نیست که شما نتوانید عشق را پیدا کنید اگر بدهکار هستید. این است که شما باید در مورد آن آماده باشید. و ممکن است بهتر باشد بیشتر با پول نقد پرداخت کنید تا با اعتبار – حداقل زمانی که با شریک زندگی خود هستید.

فقدان شیمی جنسی معمولاً به ارتباط ضعیف اشاره دارد

در پاسخ به این سوال که رابطه جنسی چقدر برای یک رابطه ضروری است، لوری مینتز، درمانگر جنسی معتبر گفت که رابطه جنسی هم چسب و هم روغن یک رابطه است. از نظر روغن، رابطه جنسی به جلوگیری از اصطکاک کمک می‌ کند و شما را کمتر تحریک‌ پذیر می‌ کند… من همیشه با مشتریانم شوخی می‌ کنم و سعی می‌ کنم به آنها در داشتن یک زندگی جنسی بهتر کمک کنم که چیزهایی که قبل از رابطه جنسی شما را در مورد شریک زندگی‌ تان آزارتان می‌ دهند، می‌ توانند حتی پس از رابطه جنسی دوست داشتنی باشند.”

بین هورمون‌ های احساس خوب که در طول رابطه جنسی افزایش می‌ یابند، مزایای سلامتی ناشی از رابطه جنسی و روشی که اکسی‌ توسین می‌ تواند باعث شود احساس نزدیک‌ تر شدن به شریک زندگی‌ تان کنید، مشخص است که شیمی جنسی ضروری است و کمبود آن در واقع می تواند یک خط قرمز رابطه باشد. یک نظرسنجی نشان داد که رابطه جنسی بد به قدری انحراف بزرگی است که 68 درصد از افراد در نظرسنجی گفتند که به خاطر آن رابطه خود را پایان خواهند داد. جالب توجه است، شیمی جنسی پایین‌ تر معمولاً ارتباطات زیرین ضعیفی را نشان می‌ دهد که باعث می‌ شود زوج‌ ها احساس عدم ارتباط کنند.

خبر خوب چیست؟ یک نظرسنجی دیگر نشان داد که 54 درصد از افرادی که احساس نمی‌ کنند با شریک زندگی‌ شان رابطه ای «آتشین» دارند، حداقل مایلند قبل از جدایی، آن را حل کنند – یادآوری عالی این است که بحث درباره نیازهای خود با شریک زندگی‌ تان باید اولین گزینه شما باشد. شما هرگز نمی دانید چگونه یک صحبت خوب می تواند اوضاع را تغییر دهد.

منبع:

thelist

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی