ازدواج دانستنی های قبل از ازدواج

10 نباید مردانه برای قرار ملاقات اول

تقویم فارسی اندروید

قرار ملاقات اول

ده نباید مردانه که در قرار ملاقات اول باید رعایت کنید را در این پست بخوانید. اولین آشنایی کار بسیار مهم و تاثیر گذاری است. به کل آشنایی یک بازی پیچیده و یک پازل سخت از بایدها و نبایدهاست. سوال های زیادی هست که باید آن ها را جواب دهید. آیا باید لباس رسمی بپوشید یا معمولی؟ اشاره ای به جدی تر شدن رابطه تان بکنید یا خیر؟ از چه مسائلی حرف بزنید؟ چه برخوردی داشته باشید؟ و سوالاتی از این قبیل که برای همه ی مردان ممکن است پیش بیاید. خوشبختانه برخی بانوان هستند که دوست دارند راز های خود را با ما در میان بگذارند. در ادامه 10 نکته که شما نباید در قرار اول انجام دهید آمده است.

قرار ملاقات اول:

1. در مورد خود حرف نزنید.

وقتی یک زن عاشق شما می شود بدترین کاری که میتوانید بکنید این است که به صورت رگباری و هیجان زده در مورد خود حرف بزنید. شما ممکن است در کارتان موفق باشید یا به چیز خاصی علاقه داشته باشید یا تجربه های خارق العاده ای داشته باشید در هر صورت مهم نیست اولین قرار وقت مناسبی برای گفتن این چیز ها نیست. درواقع پرحرفی شما می تواند هیجان زده بودن و یا از خود راضی بودن شما را نشان دهد. بهتر است کمی رمانتیک تر باشید. می توانید به او خیره شوید و دستش را لمس کنید. این خود یک موفقیت است که می توانید بعدا خاطره ی آن را برای دیگران تعریف کنید.

2. کثیف نباشید

اگر اولین بار است که با یک دختر ملاقات می کنید از وضع ظاهری و مناسب و تمیز بودن لباس هایتان مطمئن شوید. حتما دوش بگیرید و با ظاهر مرتب و آراسته به دیدن وی بروید. دختر ها اصلا تمایلی به دوستی با یک پسر هپلی که همیشه لباس های چرک می پوشد و تنش بوی بد می دهند ندارند. فراموش نکنید که همان قرار اول می تواند مفهوم همیشه را در ذهن او رقم بزند و فکر کند شما همیشه همین وضع را دارید.

3. با همه چیز موافق نباشید.

دختران آنقدرها هم که فکر می کنید نازک نارنجی نیستند آن ها هم هم می توانند نظر منفی را بپذیرند و گریه نکنند. باید هنگام صحبت کردن عادی باشید لازم نیست هر چه او می گوید تایید کنید. پسری که با همه چیز موافق است نه تنها جذابیتی ندارد که حتی نفرت انگیز است. هر چند ممکن است فکر کنید خیلی مودب شده اید اما این موضوع اصلا به نفعتان نیست.

4. بحث درمورد مسائل جنسی ممنوع

هر مردی به مسائل جنسی علاقه مند است و البته زنان هم همینطور. ولی در قرار اول حرف زدن در خصوص این موارد یک کار توهین آمیز و احمقانه است. اگر قرار است رابطه تان تا آن حد جدی شود سعی کنید حداقل در قرار اول از حرف زدن در خصوص روابط جنسی پرهیز کنید. و این کار را به ملاقات های آینده موکول نمایید.

5. خشک و رسمی نباشید.

درست است که نباید زود صمیمی شوید اما این به آن معنی نیست که مجبور هستید لفظ قلم و خشک صحبت کنید. تعارفات زیاد هم خوب نیست. در واقع باید گرم و صمیمی صحبت کنید و مراقب باشید که از حد نگذرانید.

6. انتقاد نکنید.

این نکته مخصوص مردان همیشه منتقد و عصبانی است. آن هایی که از تمام جهان شاکی هستند و همه چیز را مقصر می دانند. بحث های سیاسی یا انتقاد های اجتماعی یا هر نقد و به بحث کشیدن یک موضوع و کل کل جایش در قرار اول نیست.

7. در مورد دوست سابقتان حرف نزنید.

از دوست دختر های قبلی خود حرف نزنید. هیچ دختری از شنیدن خصوصیان دخترانی که قبلا شریک زندگی شما بودند خوشحال نمی شوند. خودش اگر بخواهد به موقع تمام چیزهایی را که بخواهد از شما می پرسد ولی در قرار اول نباید در گذشته هایی که به او ربطی ندارد سیر کنید.

با رعایت این نکات می توانید یک قرار خوب و موفقیت آمیز داشته باشید و این شانس را به خود بدهید که رابطه تان ادامه دار شود.

 

مطالب مرتبط:

در نقاط مختلف دنیا مردم چگونه به‌هم هدیه می‌دهند؟

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی