تناسب اندام سلامت

چطور در خواب کالری بسوزانيم؟

اگر ميخواهيد بخوابيد و لاغر شويد با ما در 7 گنج همراه شويد و اين مطلب را بخوانيد...
اگر ميخواهيد بخوابيد و لاغر شويد با ما در 7 گنج همراه شويد و اين مطلب را بخوانيد…
كاهش وزن - 7ganj.ir
. رعایت نکاتی ساده قبل از خواب می تواند بدن شما را وادار به چربی سوزی و سوزاندن کالری کند. دمای اتاق، نوشیدن آب، حرکات ورزشی همه و همه می توانند نقش زیادی در لاغر شدن شما داشته باشند.

 

چطور در خواب کالری بسوزانيم؟ /www.7ganj.ir

1-رژیم غذایی کم سدیم

شبها بهتر است مصرف مواد غذایی پرنمک را به حداقل برسانید و مصرف پروتئین و سبزیجات را برای کالر می سوزی بیشتر در خواب افزایش دهید.

 

 

2- داشتن فعالیت بدنی منظم

هنگامی که به رختخواب می روید حتما با داشتن فعالیت‌های ساده نیم ساعت قبل از خواب عمیق‌تان مانند تکان دادن دست و پا و حرکات کششی می توانید چربی سوزی را در فاصله شب تا صبح افزایش دهید.

 

 

3- بهترین زمان صرف شام

بر طبق مطالعات 2013 داشتن ساعت غذایی مشخص می تواند به سوزاندن چربی‌های شما کمک کند. هنگامی که رأس ساعت مشخص غذا می خورید بدن ناخود آگاه به کالری سوزی عادت می کند.

 

 

4-نوشیدن آب زیاد

H2O سیستم ایمنی بدن شما را تنظیم می کند و سموم را از بدنتان دفع می کند و نوشیدن حجم زیادی آب قبل از خواب در شب هنگام اسیدهای مضر را از بدنتان دفع می کند.

 

5- مطمئن شوید اتاق خوابتان کاملا تاریک است

هورمون ملاتونین در سوزاندن چربی‌های قهوه‌ای بدن نقش مهمی دارد و با توجه به مطالعه حیوانی که در ژورنال منتشر شده است، خوابیدن در اتاق تاریک می تواند سوخت و ساز بدن شما را افزایش دهد.

 

 

6- در هوای سرد بخوابید

خوابیدن در اتاق با دمای کم(66 نسبت به 75) می تواند 7% چربی سوزی را در بدن افزایش دهد. و موسسه بین المللی سلامت یافت است خوابیدن در اتاق با دمان پایین می تواند شما را لاغر کند.

گردآوري‌ و تنظيم: گروه 7 گنج

www.7ganj.ir

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

تقویم فارسی اندروید

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

کانال یوتوب چی با چی

مطالب پیشنهادی