ازدواج دانستنی های قبل از ازدواج

چرا پسری که دوستش دارم مرا دوست ندارد؟

تقویم فارسی اندروید

آیا پسری را دوست دارید که به نظر نمی رسد شما هر کاری که می کنید دوست تان داشته باشد. شاید لازم باشد این علائم را بخوانید که چرا او شما را دوست ندارد و نمی خواهد به رابطه قبلی با شما برگردد. تقریباً همه دختران قبلاً این را از خود پرسیده اند که چرا او مرا دوست ندارد.

چرا او مرا دوست ندارد

شما یک پسر را دوست دارید و شما چند نکته را رها می کنید.

اما به نوعی، او یا اشاره های کوچک را نمی بیند یا کاری برای جبران عشق شما به خود انجام نمی دهد.

پس او شما را دوست دارد؟ آیا او گیج شده است؟

چرا او مرا دوست ندارد ؟!

اگر پسری توجه شما را نمی خواهد یا کاری در این زمینه انجام نمی دهد، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که به شما علاقه ای نداشته باشد.

در همه موارد، شاید بهترین گزینه کنار آمدن از او و حرکت به سمت جلو باشد.

اما گاهی اوقات، شما می توانید احساس بهتری داشته باشید که بدانید چرا او شما را نادیده می گیرد. بنابراین اگر به دنبال نشانه هایی هستید که نشان می دهد چرا او شما را دوست ندارد، در اینجا چند ایده خوب برای شروع وجود دارد که باید به آنها فکر کنید.

شما باید به یاد داشته باشید که همه متفاوت هستند و هر یک از آنها ممکن است دلایل خاص خود را برای عدم علاقه داشته باشند.

اما تقریباً در همه موارد، احتمال زیادی وجود دارد که بهانه او برای عاشق شما نشدن در یکی از این 20 نکته کاملاً جا بگیرد.

1. شما خیلی سخت تلاش می کنید تا او را راضی کنید

باید با راحت گرفتن او را تحت فشار قرار دهید. به یاد داشته باشید، مردان تعقیب شدن زیادی را دوست دارند و دوست دارند زنشان ارزش تعقیب کردن را داشته باشد.

2. شما به راحتی در دسترس او هستید

ممکن است بخواهید با در دسترس بودن و تماس با او، یک احساس ماندگار بین خودتان ایجاد کنید. یا ممکن است سعی کنید تمام وقتی را که می توانید با او بگذرانید. انجام این کارها شما را به هم نزدیک نمی کند، در عوض می تواند او را از چسبندگی وسواسی شما متنفر کند. با حفظ فاصله او را وادار به تمایل به خود کنید تا به دنبال شما باشد.

3. شما از نوع او نیستید

در این مورد کاری نمی توانید انجام دهید. همه ترجیحات خاص خود را از یک شریک زندگی دارند، خواه قد و رنگ موهای دختر یا حتی چیزهای بی اهمیت مانند نحوه خندیدن او باشد. خودتان رو عوض نکنید فقط از او دور شوید و کسی را پیدا کنید که شما را برای آنچه که هستید دوست دارد.

4. شما مانند دوست او هستید

او شما را به عنوان یک دوست می خواهد. آیا او در مورد دختران دیگری که دوست دارد صحبت می کند؟ آیا او درباره جزئیاتی که افراد فقط با دوستان نزدیک خود به اشتراک می گذارند صحبت می کند؟ اگرچه به نظر می رسد نشانه ای از تمایل او به سمت شما باشد اما همچنین می تواند به این معنی باشد که او فقط به عنوان یک دوست دیگر به شما نگاه می کند که مجبور نیست شما را تحت تأثیر خود قرار دهد.

5. او شخص دیگری را دوست دارد

بعضی اوقات، ممکن است کمی دیر متوجه شوید اما ممکن است او شخص دیگری را دوست داشته باشد یا حتی ممکن است با یک دختر دیگر رابطه متعهدانه ای برقرار کند.

6. او از نظر جنسی جذب شما نمی شود

آیا شما مدت زیادی دوست بوده اید؟ در حالی که بسیاری از پسرها وقتی به دختران برخورد می کنند، به آنها به عنوان اشیاء جنسی نگاه می کنند اما معمولاً از در نظر گرفتن جنسی دخترانی که با آنها دوست معمولی هستند جلوگیری می کنند.

7. او فکر نمی کند شما با هم سازگار باشید

آیا لیستی از چیزهایی که در یک پسر دوست دارید و می خواهید داشته باشید تهیه کرده اید؟ شاید او نیز لیست خود را داشته باشد و ممکن است چند ویژگی شخصیتی در مورد شما وجود داشته باشد که ممکن است او در دوست دختر خود نخواهد. تنها راهی که می توانید ترجیحات او را بشناسید این است که با زیرکی از او سوال کنید.

8. تفاوت خلق و خوی عاطفی

آیا هر دوی شما در یک راستا فکر می کنید و از فعالیت های مشابه لذت می برید؟ گاهی اوقات، ممکن است یک پسر فکر کند که شما جذاب هستید اما ممکن است تفاوت بزرگی در بلوغ و ارتباط عاطفی بین خودتان نیز ببیند.

9. او به جنس شما گرایش ندارد

شاید فکر کنید این یک شوخی است اما بسیاری از دختران این را تجربه کرده اند. برخی از پسران روراست نیستند، آنها همجنسگراهایی هستند که خصوصیات جنسی خود را برای کسی آشکار نمی کنند. بعضی اوقات، حتی ممکن است آنها فقط برای فریب دادن دیگران با یک دختر قرار بگذارند!

10. او استانداردهای نامعقولی دارد

تا به حال با پسری که فکر می کند در حد هنرپیشه های سینما یا نابغه های علمی است آشنا شده اید؟ خوب، بعضی از پسرها نظرات بسیار بالایی در مورد خود دارند و خواسته ها و انتظارات نامعقولی از دوست دختر احتمالی خود دارند. این پسر را فراموش کنید، او بعد از اینکه هر دختری او را کوچک کند، خزیده و به سمت شما خواهد آمد.

11. اهمیت نظر دیگران

ممکن است او به شما علاقه مند باشد اما ممکن است ترس داشته باشد که نزدیکان و دوستانش شما را تأیید نکنند.

12. دیدگاه های مذهبی و معنوی

بله هنوز هم برخی از افراد به این جنبه بسیار توجه می کنند. گرچه ممکن است این دلیل اصلی نباشد اما همراه با علائم دیگری باشد اما می تواند به او کمک کند تا تصمیم خود را در برابر قرار ملاقات با شما بگیرد.

13 او برای یک رابطه آماده نیست

آیا او فقط از دوست دختر خود جدا شده است؟ یا اینکه او زندگی را دوست دارد؟ ممکن است او شما را دوست داشته باشد، اما اگر علاقه ای به تعهد با کسی نداشته باشد، ممکن است وانمود کند که فقط به منظور جلوگیری از وارد شدن به رابطه، به شما اهمیتی نمی دهد.

14. او نمی خواهد دوستی با شما را خراب کند

ممکن است او شما را دوست داشته باشد اما ممکن است شما را به عنوان یک دوست بیشتر دوست داشته باشد. اگر فکر می کند وضعیت هر دو شما به عنوان دوست بهتر است، ممکن است حتی از فکر کردن رابطه عاشقانه با شما جلوگیری کند. این بیشتر از ترس از دست دادن پیوند ویژه مشترکی است که هر دو دارید.

15. او تصوری از این که شما او را دوست دارید ندارد

در بعضی مواقع، پسرها می توانند از نظر فکر کمی کند باشند. شاید او تصوری نداشته باشد که شما حتی او را دوست دارید. اکنون اکثر پسرها سریع علائم را می خوانند اما هنوز هم افرادی وجود دارند که باید قبل از انجام کاری در مورد آن بشنوند.

16. شما دارید او را تحت فشار می گذارید

آیا هر بار که ملاقاتش می کنید به او چسبیده اید؟ آیا همه دوستانش را کنار می زنید تا کنار او بایستند؟ آیا گونه اش را نیشگون می گیرید یا دست هایش را مدام می گیرید؟ مراقب رفتارتان باشید!

17. تفاوت سنی زیادی وجود دارد

آیا شما یک دختر 17 ساله اید که عاشق یک پسر 28 ساله هستید؟ او ممکن است فکر کند شما زیبا و جذاب هستید و حتی ممکن است شما را به شدت بخواهد اما افکار حقوقی کنار، او می خواهد از ترس اینکه به لقب بدی خوانده شود از شما دور شود.

18. او به زمان نیاز دارد

ممکن است پسری شما را دوست داشته باشد اما ممکن است فعلا علاقه ای به رابطه با شما نداشته باشد. به همین سادگی و شما هیچ کاری نمی توانید در این مورد انجام دهید. او ممکن است اولویت های مختلفی مانند تأسیس شرکت خودش یا تمرکز بر کار خود داشته باشد. دلایل آن می تواند زیاد باشد اما همه اینها به این واقعیت ساده برمی گردد که او به زمان نیاز دارد و به این زودی ها نمی تواند مال شما باشد.

19. او فکر می کند دختران زیبا برای او نمی مانند

بعضی از پسرها از دختران زیبا دوری می کنند. او ممکن است قبلاً در یک رابطه ناامن با دختری که بیش از حد برای او خوب بود گیر کرده باشد. اگر او توسط یک دختر زیبا صدمه دیده باشد، ممکن است از هر کسی که به نظر می رسد بیش از حد خوب است، دور بماند.

20. او می ترسد که از شما بخواهد با هم بیرون بروید

این ممکن است احمقانه به نظر برسد اما بسیاری از مردان عالی وجود دارند که می دانند یک دختر عالی آنها را دوست دارد اما آنها کاری در این مورد انجام نمی دهند زیرا آنها خجالتی هستند و نمی توانند از یک دختر بخواهند با آنها بیرون بیاید.

دلایلی که باعث می شود پسری دوست نداشته باشد با شما باشد می تواند یکی از اینها یا چندین مورد دیگر باشد. اما آنچه مهم است این است که وقتی پسری علاقه عاشقانه ای به شما نشان نمی دهد، در این مورد چه کاری انجام می دهید.

به جای اینکه بپرسید “چرا او من را دوست ندارد؟” چند نشانه ظریف به او بدهید و منتظر پاسخ او باشید. اگر او کاری نکرد، دور شوید. در دریا ماهی های زیادی وجود دارد.

منبع:

lovepanky

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی