تناسب اندام خواص مواد غذايي سلامت

با نوشیدنی‌های لاغر كننده آشنا شويد

اگر ميخواهيد در كوتاه ترين زمان ممكن لاغر شويد و به دنبال روشهاي مختلف هستيد با ما در 7 گنج همراه شويد و اين مقاله را بخوانيد...
تقویم فارسی اندروید
اگر ميخواهيد در كوتاه ترين زمان ممكن لاغر شويد و به دنبال روشهاي مختلف هستيد با ما در 7 گنج  همراه شويد و اين مقاله را بخوانيد…
نوشيدني
نوشیدنی‌های محبوب زیادی هستند که به خاطر وجود کربوهیدرات فراوان روند رژیم غذایی را کند می‌کنند. برخی آب‌میوه‌ها و نوشابه‌های انرژی‌زا از این دسته هستند.
راز کاهش وزن این نیست که تنها به محتویات بشقاب غذا نگاه کنید. نوشیدنی‌های محبوب زیادی هستند که به خاطر وجود کربوهیدرات فراوان روند رژیم غذایی را کند می‌کنند. برخی آب‌میوه‌ها و نوشابه‌های انرژی‌زا از این دسته هستند.

 با نوشیدنی‌های لاغر كننده آشنا شويد/www.7ganj.ir

_ آب یکی از بهترین عوامل کمک کننده به کاهش وزن است و همچنین آب سبزیجات که از فیبر بالایی برخوردار است که باعث افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش وزن است.

_ شیر کم‌چرب و قهوه از جمله نوشیدنی‌هایی هستند که در کاهش وزن نقش به سزایی دارند که مصرف یک فنجان آن در روز می‌تواند در کاهش وزن بسیار اثربخش باشد.

_ قدرت چای سبز در افزایش میزان سوخت و ساز بدن و کمک به کم کردن وزن، ثابت شده است که می‌توانید آن را به صورت سرد و یا گرم به همراه مقداری عسل یا شیرین‌کننده دیگر که قند کمی دارد، بنوشید.

گردآوري و تنظيم: گروه هفت گنج

www.7ganj.ir

منبع: باشگاه خبرنگاران

مهاجرت به فنلاند در مقطع دبیرستان

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی