سبك زندگي موفقيت در زندگي

4 راهکار کلیدی برای معروف شدن برند تجاری شما

تقویم فارسی اندروید

4 راهکار کلیدی برای معروف شدن برند تجاری شما
آیا یک کارآفرین هستید یا یک کارمند شرکت که به دنبال ارتقا پست است؟ یا شاید فروشنده باشید و بخواهید فروشگاه تان را بیشتر به مردم بشناسانید و نام آن را بین آن ها زنده نگه دارید. اگر به دنبال معروف شدن برند تجاری خود هستید این مقاله از هفت گنج کمک تان می کند تا بیش از پیش کار خود را ارتقا داده و بین مردم به شهرت برسید.

در صورتی که به دنبال معروف شدن و کسب اعتبار هستید باید تلاش زیادی کنید از طرفی به آگاهی و شناخت کاملی احتیاج دارید. لازم است که هر گام را با احتیاط و شناخت بردارید و از اشتباه پرهیز کنید تا اشتباهات گذشته به شما صدمه ای نرسانند. در این راه باید موانع مختلفی را پشت سر بگذارید و صبور باشید تا کم کم مردم به شما اعتماد کنند. در ادامه 4 راهکاری که در معروف شدن برند تجاری تان به شما کمک می کند را مرور می کنیم.

1. توسعه ی ارزش های اصلی در محیط کار

بسیاری از سازمان ها و مراکز و شرکت ها ارزش ها و اهداف مهمی دارند که از کارکنان و کارمندان خود انتظار دارند که به آن ها احترام بگذارند. ارزش های اصلی ارتش وفاداری، انجام وظیفه، احترام، خدمت فداکارانه، شرافت، صداقت و شجاعت است که از همه ی نظامیان بدون توجه به رتبه و درجه ی آن ها انتظار می رود که به این ارزش ها احترام گذاشته و برای شان اهمیت قائل باشند. این ارزش ها تمامیت ارتش را هدف مند و نظام مند می کند. من به شخصه پنج ارزش مشخص دارم. ایمان، خانواده، تمرکز، وفاداری و شکیبایی. من معتقدم که به کمک این 5 اصل هر کس به هر هدفی که بخواهد می تواند برسد. با قدرت ایمانم و به کمک مدیتیشن و یا دعا هر بار خستگی و ناامیدی را پشت سر می گذارم و از نو شروع می کنم. همچنین به یک سیستم پشتیبانی نیاز دارم تا از من حمایت کرده و مرا به جلو سوق بدهند. خانواده من همیشه اهدافم را برایم روشن نگه می دارند و به من انگیزه می دهند تا به سمت آن ها بروم. همچنین نوشتن اهدافم کمک می کند تا متمرکز بمانم و هر بار آن ها را پیش روی خود روی کاغذ ببینم. همچنین اهدافم را با خانواده ام در میان می گذارم تا در رسیدن به آن ها همراهم باشند. صبور بودن برای رسیدن به خواسته ها و نیز وفاداری به آن ها و پافشاری برای رسیدن به اهداف تان از دیگر مواردی است که به من کمک می کند تا همیشه در راه رسیدن به اهدافم موفق شوم. با این پنج اصل به هر چیزی که بخواهم می رسم و در هر مجموعه ای اگر این اصول را از کارکنان بخواهید و برای نیل به این ارزش ها آن ها را به چالش بکشید.

2. برای معروف شدن برند تجاری تان همیشه آن را ابراز کنید

اگر یک فعالیت خاص انجام می دهید یا یک مکالمه با مشتری های تان دارید یا یک طرح و بلوشور تولید می کنید همیشه آن را با اعلام برند تجاری خود تمام کنید. به این صورت کم کم دیگران با نام تجاری شما آشنا می شوند.

3. همیشه به دنبال فرصت باشید

برای نیل به اهداف تان از هر فرصتی استفاده کنید و هر بار به دنبال زمینه ای برای موفقیت باشید. باید بارها و بارها تلاش کنید تا شاید بخشی از تلاش تان به نتیجه رسیده و به خواسته تان برسید.

4. برای مسافرت های طولانی آماده باشید

اگر به دنبال معروف شدن برند تجاری خود هستید همیشه برای ایجاد روابط جدید و کشف موقعیت های تازه آماده باشید. اگر در شهر خودتان و یا حتی در کشور خودتان موقعیت دم دستی وجود ندارد شهر ها و کشور های دیگر را بررسی کنید و برای اعتبار دادن به برند تجاری خودتان در آن جا تلاش کنید.

شما اهدافی دارید که در پوشش نام تجاری خود آن را ابراز کرده و در مسیر آن ها گام برمی دارید. باید افکار خود را عملی کنید. کارهای تان را به عادت تبدیل کنید و عادات تان را به ویژگی های شخصیتی تان مبدل سازید. در نهایت ویژگی های شخصیتی شما در سایه ی برند تجاری تان خود را نشان می دهد.

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی