سلامت سلامت جنسي و زناشويي

آیا شما یک فرد با تمایل جنسی ساپیوسکشوال هستید و بر اساس هوش افراد جذب آنها می شوید ؟

تقویم فارسی اندروید

تمایل جنسی ساپیوسکشوال بدان معنی است که شما بیشتر از بدن یک فرد به ذهن افراد جذب می شوید و ویژگی های جسمی شخص برایتان کمتر اهمیت دارد. به نظر شما هوش افراد بسیار جذاب است. کسی که بیش از بدن خود از مغز خود استفاده می کند، فردی است که می تواند شما را به خود جذب کند.

تمایل جنسی ساپیوسکشوال

علاوه بر این، شما برای روح زیبا و سیرت زیبا نسبت به چهره های زیبا ارزش بیشتری قائل هستید. پول و قدرت و هیچ چیز دیگری به اندازه ذهن زیبا و شخصیت های هیجان انگیز جایگاه ویژه ای برای شما ندارند.

در اینجا 10 نشانه برجسته که اثبات می کنند شما فردی با تمایل جنسی ساپیوسکشوال واقعی هستید آورده شده است.

تمایل جنسی ساپیوسکشوال

1. شما از مکالمات عمیق لذت می برید

یک مکالمه معنی دار و عمیق به معنای واقعی خیلی بیشتر از صد گفتگوی کوچک برای شما ارزش دارد. مکالمه ای که ذهن شما را تحریک می کند و شما را اغوا می کند. این باعث می شود فردی که با او صحبت می کنید کاملاً برایتان جذاب باشد.

2. شما نسبت به ظاهر و بدن، ابتدا عقل را ارزیابی می کنید

هوش بالای دیگران، شما را جذب می کند. البته اولین چیزی که در فرد مشاهده می کنید ظاهر بدنی آنهاست. با این حال، شما فراتر از آن می روید و تمرکز اصلی شما روی عقل و خرد افراد است. اگر آنها فاقد شعور باشند، شما بدون توجه به ظاهر، آنها را جدی نمی گیرید.

3. شما هوش هیجانی دیگران را تحسین می کنید

می دانید برای دستیابی به سطح مشخصی از هوش هیجانی، باید شخصی را بررسی کند. به همین دلیل آن را بسیار تحسین می کنید افرادی با زیباترین ذهن، دردناک ترین درس های زندگی را آموخته اند. قدرت آنها برای حرکت و استفاده از این درد به نفع خود قطعاً توجه شما را به خود جلب می کند.

4. وقت خود را برای آشنایی با مردم می گذارید

مردم با گذشت زمان برای شما جذاب تر می شوند. هرچه بیشتر با کسی آشنا شوید، بیشتر به میزان هوش او دقیق می شوید و این شخص حتی ممکن است شخصی باشد که در ابتدا از او خوشتان نمی آمد. آنچه دیگران را برای شما جذاب می کند نگاهی است که آنها با آن دنیا را می بینند و به همین دلیل به زمان واقعی نیاز دارید تا واقعاً با آنها آشنا شوید.

5. کلمات گرامری یا اصطلاحات عامیانه دیگران را از شما دور می کند

شما فاصله خود را با افرادی حفظ می کنید که تفاوت بین “حواس” و “هواس” را نمی دانند. از این گذشته، هر بار که می خواهید یک پیامک را ببینید، خوب چشمان خود را روی متن می چرخانید. از طرف دیگر، هر وقت با کسی دیدار کردید که از نظر دستوری هم در گفتگوهای متنی و هم چهره به چهره صحیح حرف بزند، بلافاصله او مورد توجه شما قرار می گیرد.

6. شما به عشق در نگاه اول اعتقادی ندارید

از نظر شما عشق در نگاه اول تقریباً غیرممکن است زیرا نمی توانید تصور کنید عاشق کسی فقط به خاطر ظاهرش باشید. شما می خواهید واقعاً بیش از آنکه درگیر احساسات شوید، تحت تأثیر ذهن دیگران قرار بگیرید. این چیزی است که روند عاشق شدن را کند می کند.

7. شما در انتخاب شریک زندگی خود حساس هستید

دوستان و خانواده شما قطعاً در این موضوع توافق نظر خواهند داشت. افراد اطراف شما فکر می کنند شما ترسو هستید زیرا آنها نمی فهمند که چرا اینقدر زمان طول می کشد تا شما چیزی را حل و فصل کنید. ذهن آنها مانند شما کار نمی کند و آنها این موضوع را کمی عجیب می بینند. چیزی که آنها واقعاً درک نمی کنند این است که شما نیاز دارید تا در زمان واقعی شخصی را بشناسید، تا زمانی که اجازه دهید آنها را به قلب و روح بسیار حساس خود نزدیک کنید.

8. مسائل مادی شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد

در حالی که بیشتر مردم بیشتر از اصول اخلاقی، پول و دارایی را ارزیابی می کنند اما شما دقیقاً برعکس عمل می کنید. شما واقعاً به وضعیت مالی شخص اهمیتی نمی دهید. شما بیشتر به سرمایه گذاری هایی که برای ذهن و روح آنها انجام می شود علاقه دارید.

9. دائماً میل به کسب دانش جدید دارید

شما به عنوان فردی با تمایل جنسی ساپیوسکشوال به هر چیزی که هوشیاری شما را افزایش می دهد علاقه دارید تا افق های خود را گسترش دهید. به همین دلیل شما افرادی را دوست دارید که دائماً روی رشد خود کار می کنند و به اندازه کافی شجاع هستند که از هرگونه چالش در راه خود استقبال کنند. قرار ملاقات مناسب برای شما شامل یک گفتگوی معنی دار و عمیق است، به علاوه ذهنی چشم نواز و تفکری فریبنده.

10. شما شنونده ای عالی هستید

مهارت گوش دادن شما باورنکردنی است. یکی از مواردی که بیشتر از همه از آن لذت می برید، گوش دادن به وحشی ترین رویاها و افکار خارق العاده در مورد معنای زندگی است. نه تنها این به شما کمک می کند تا دیدگاه های مختلفی را مشاهده کنید، بلکه دیدن کسی که با اشتیاق در مورد موضوعات هیجان انگیز و آگاهی صحبت می کند، باعث می شود شما به طرز چشمگیری جذب آنها شوید.

منبع:

iheartintelligence

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی