سبك زندگي موفقيت در زندگي

10 دلیل برای موفقیت که می توایند در خودتان پیدا کنید

تقویم فارسی اندروید

timthmb.php

آیا خودتان را موفق می دانید؟ شاید گاهی احساس کنیم که شکست خورده ایم و یک بازنده هستیم حتی اگر کسی این را نداند. گاهی این احساس پوچ و بی معنی است و تنها به خاطر تفکر مایوسانه ی شما می باشد. شاید اگر کمی امیدوارانه تر به قضایا نگاه کنید دیگر احساس شکست نکنید. شاید هم معیار های شما کمی از واقعیت دور شده اند و شما بی جهت خود را بازنده می دانید. مثلا فقط به پول اهمیت می دهید و چون بی پول شده اید خود را شکست خورده می دایند. با هفت گنج همراه باشید تا ما 10 دلیل  برای موفق بودن تان را به شما بگوییم.

1. هنگام نیاز از کمک خواستن از دیگران عبایی ندارید.

اگر مواقعی که به کمک دیگران نیاز دارید این موضوع را به آن ها می گویید این نشانه ی قدرت و شجاعت شماست نه ضعف و نداشتن غرورتان. کمک خواستن از دیگران زمانی که لازم است یک دلیل برای موفقیت و همچنین یک ایده ی هوشمندانه است.

2. چیزهایی که به شما احساس بدی می دهند را نگه نمی دارید

شاید برخی افراد یا وسایل یا موقعیت ها شما را راضی نکرده و احساس بدی به شما بدهند. در این صورت می توانید آن ها را ترک کنید. شاید به احمق بودن یا بی وفا بودن متهم شوید اما واقعیت این است که به خودتان عشق می ورزید و نمی خواهید یک بار فرصت زنده بودن تان را با یک حس بد سپری کنید و این قطعا یک دلیل برای موفقیت است.

3. برای تغییر دادن چیزهایی که تغییر نمی کند، تلاش نمی کنید.

شما آنقدر هوشمند هستید که وقت تان را برای تغییر چیزهایی که می دانید امیدی به عوض شدن شان نیست نگذارید. این نشانه ی ضعف یا تنبل بودن نیست بلکه شما می توانید با واقعیت ها کنار بیایید.

4. می دانید که شکست یک فرصت است

گاهی بعد از شکست تلاش دوباره ی شما برای دیگران قابل درک نیست در حالی که شما هر شکست را یک پله به موفقیت می دانید و تجربه های زیادی دارید که می خواهید برای موفقیت بعدی از آن استفاده کنید. این نیز یک دلیل برای موفقیت شماست.

5. اهمیت به ظاهر

هر کسی می تواند یک روز ظاهر به هم ریخته داشته باشد اما تنها کسانی که به خودشان اهمیت نمی دهند همیشه به هم ریخته و ژولیده هستند. اگر به ظاهرتان اهمیت می دهید باید این را نیز یک دلیل برای موفقیت بدانید.

6. موفقیت دیگران شما را خوشحال می کند

به موفقیت دیگران حسادت نمی کنید و خوشحالی آن ها خوشحال تان می کند. این نشانه ی بی فکری یا حماقت نیست. شما فقط قلب بزرگی دارید.

7. جاه طلب بودن

اگر مدام به دنبال چیزهایی هستید که به پیشترفت تان یا رسیدن به آنچه دوست دارید کمک کنند، نشانه ی این است که به آینده امید داشته و برای خود اهدافی دارید. این نیز یک دلیل برای موفقیت است.

8. استاندارد های بالا

شما از خودتان و همچنین دیگران انتظارات زیادی دارید و همه چیز را نمی پذیرید. این نشان می دهد که به خودتان اهمیت داده و برای خودتان ارزش قائلید.

9 اشتیاق و شور

شور و انگیزه نسبت به افراد دیگر یا برخی کارها یا رسیدن به اهداف تان نشانه ی وجود زندگی در شماست. شما زنده هستید پس می توانید شاد باشید و یا به دنبال رسیدن به خواسته های تان باشید.

10. خوشحال و شاد بودن

شما به خاطر حساب بانکی تان قضاوت نمی شوید. مهم نیست چقدر در حساب تان پول دارید یا در چه اوضاعی به سر می برید. تنها کافی است از زندگی لذت ببرید و بلد باشید که در هر موقعیتی چگونه شاد باشید. در این صورت یک انسان موفقت هستید

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی