تناسب اندام سلامت

10 دستگاه ورزشی برتر برای کاهش وزن

مهاجرت به فنلاند در مقطع دبیرستان

اگر کاهش وزن یکی از اهداف تمرین شما باشد، سعی کنید این چند دستگاه ورزشی را انتخاب کنید که برای کمک به شما برای به حداکثر رساندن زمان تمرین شما طراحی شده اند.

دستگاه ورزشی

دستگاه ورزشی تردمیل

تردمیل یک دستگاه ورزشی عالی است: آنها تقریبا هر سطح تناسب اندامی را هدف می گیرند. اگر کاهش وزن در لیست شما باشد، تمرین کردن بر روی یک تردمیل نیز باید در نظر گرفته شود. کالین وسترمن، مربی شخصی می گوید: “تردمیل ها یک راه عالی برای سوختن کالری ها هستند و به کاهش وزن کمک می کنند؛ زیرا آنها جنبش واقعی زندگی را شبیه سازی می کنند: چه با راه رفتن چه با دویدن”.

ویژگی های تردمیل همچنین برای کاهش وزن مناسب است. وسترمن می گوید: “شما باید سرعت خود را بر روی یک تردمیل کنترل کنید تا بتوانید راحت باشید و البته زیاد هم برایتان آسان نباشد.” همچنین تردمیل دارای قابلیت شیب گذاری است که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به حرکت سریع تر و یا جلوگیری از حرکت به سمت بالا حرکت کنید اگر ترجیح می دهید یک پیاده روی کامل انجام دهید.

دستگاه ورزشی

دوچرخه ثابت fan

هنگامی که به چگونگی از دست دادن وزن در ورزشگاه می اندیشید، کمبود گزینه وجود ندارد و به لطف پیشرفت تکنولوژی جدید و دستگاه های تناسب اندام در سالن های ورزشی می توانید به راحتی به هدف خود دست یابید. این نوع دوچرخه ها برای ارائه شدت بالا (و همچنین برای سواری متوسط) شناخته شده اند. بر خلاف دوچرخه ثابت سنتی، دوچرخه های fan دارای دسته های متحرک هستند، بنابراین نیم تنه بالایی شما نیز مانند پدال شما را درگیر می کند. و چون حرکات بدن شما شدت را کنترل می کند، دوچرخه برای آموزش فواصل فشاری بسیار مفید است. شین کوپس، مربی شخصی و هماهنگ کننده برنامه در باشگاه می گوید: “دوچرخه های فن به شما این امکان را می دهند که با شدت بسیار بالایی با کمترین تاثیر و فشار مواجه شوند.” چرخ جلو در این دوچرخه به معنای واقعی کلمه یک فن است، بنابراین شما سخت تر پدال خواهید زد ولی اثر خنک کنندگی بیشتر باعث تاثیر گذاری بر عرق می شود.

دستگاه ورزشی

دستگاه ورزشی تردمیل منحنی بدون موتور

این ماشین متفاوت از یک تردمیل استاندارد است و یک منحنی غیرموتوریست و تنها زمانی حرکت می کند که سرعت آن را در زمان واقعی بر اساس سرعت و ریتم شما تنظیم می کند. کپس می گوید: “از آنجا که تردمیل به خودی خود کار می کند، هنگام استفاده از آن باید از نیروی بیشتری استفاده کنید.” “توانایی ایجاد نیروی بیشتر به این معنی است که بیشتر کالری مورد نیاز است.” مزایای اضافی آن این است که طراحی منحنی اش بر روی مفاصل تاثیر کمتری نسبت به فعالیت در فضای باز دارد و مخصوصا برای کار کردن شکم و استخوان همسترینگ موثر است.

دستگاه ورزشی

دستگاه ورزشی الپتیکال

الپتیکال در اکثر ورزشگاهها یافت می شود اما آخرین نسخه ها با کنسولهایی با تکنولوژی بالا و لمسی طراحی شده اند تا شما را از طریق تمرینات پرش با شدت بالا (HIIT) و روند تناسب اندام داغ، به هدف برسانند. نگاهی به جدیدترین شکل های دستگاه الپتیکال برای ویژگی هایی که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی تخرک داشته باشید بیندازید. این روشی است که برای ترویج کاهش چربی با تمرین فواصل زمانی موثر است.

دستگاه ورزشی

دستگاه لترال ترینر

لترال ترینر مانند یک ماشین الپتیکال است اما در آن پاهای خود را به سمت جلو و عقب حرکت می دهید. از آنجایی که دستگاههای قلب و عروق به طور معمول یک حرکت رو به جلو و عقب را تسریع می کنند، تمرکز خود را با شدت حرکات ادامه دهید، به این ترتیب شما کالری اضافی می سوزانید. به علاوه، به احتمال زیاد شما می توانید ماهیچه ها را به روش جدیدی هدف قرار دهید و تقویت کنید.

دستگاه ورزشی

ماشین اسکی

این دستگاه ورزشی برای مدت طولانی کاربرد داشته و دلیل این امر این است که آنها به دلیل سوزاندن کالری بالا و تاثیر بر گروه های عضلانی بزرگ موثرند. با این حال، امروزه در حال حاضر، ماشین اسکی در بسیاری از ورزشگاه ها یافت می شود. این دستگاه شبیه اسکی روی زمین است و کاملا شبیه یک ماشین اسکی ارگ است اما با جهت عمودی. هدف این است که همزمان کابل های دستگاه را به سمت پایین بکشید، همانطور که از قطب های اسکی استفاده می کنید. پاها، بازوها و مرکز بدن را درگیر می کند.

دستگاه ورزشی

تردمیل نوردیک

یک دستگاه ورزشی هوازی که به معنای واقعی کلمه کار می کند، تردمیل های نوردیک ​​است که برای به چالش کشیدن و راه رفتن با قدرت انتخاب خوبی محسوب می شوند. کلید شدت آنها شیب تند است، شبیه سازی صعود تپه در بیشترین میزان شیب نسبت به آنچه که اکثر تردمیل ها ارائه می دهند، افزایش ضربان قلب، سوختن کالری و ساخت عضلات پا در این دستگاه شگفت انگیز است.

دستگاه ورزشی

دوچرخه سواری گروهی

اکثر باشگاه های ورزشی دارای دوچرخه ثابت هستند اما بهترین آنها برای کاهش وزن که در اغلب باشگاه ها هم یافت می شوند دوچرخه سواری گروهی است. کریستا پوپوویچ، متخصص تناسب اندام می گوید: “دوچرخه های داخل سالن برای دوچرخه سواری گروهی متناسب و یک دوچرخه متفاوت نسبت به یک دوچرخه ثابت هستند.”

“این دوچرخه ها امکان تنظیم بیشتر از قبیل ارتفاع صندلی، جلو و عقب و تنظیم صندلی به جلو و عقب را در بر دارند.” بیشتر شما می توانید دوچرخه را متناسب با بدن خود تنظیم کرده و سوار شوید و در دوچرخه سواری احساس راحتی کنید که به کاهش وزن کمک می کند.

دستگاه ورزشی

دستگاه ورزشی روئینگ

ماشین های روئینگ جدیدترین موارد تناسب اندام را هم پوشش می دهند.

“عملکرد بسیار نرم، صندلی راحت و دسته ای طراحی شده ارگونومیک آن به شما این امکان را می دهد که هم با شدت و هم با مدت زمان خود را به چالش بکشید. جوش کراسبی، قهرمان جهان و مربی در بوستون می گوید: این دستور العملی مناسب برای سوختن کالری است.

اگر فکر می کنید که روئینگ فقط روی بازوها کار می کند بهتر است دوباره و دوباره فکر کنید. کراسبی می گوید: “این دستگاه بیش از 80 درصد از توده عضلانی شما را درگیر می کند، بدن را از طریق محدوده دینامیکی به حرکت وا می دارد.” “با گسترش حجم کار در سراسر بدن، شما قادر به کار با شدت بالاتر و یا طولانی تر هستید.” در هر صورت، شما فقط کالری بیشتری را به تمرین خود اضافه می کنید.

دستگاه ورزشی

دستگاه پله ای Stairmaster

این دستگاه مانند یک پله برقی سریع برای ورزشگاه عمل می کند. وسترن می گوید: “این یکی از سخت ترین قطعات تجهیزات هوازی است.” “این مثل تردمیل با پله است”.

یکی از دلایلی که این دستگاه برای کاهش وزن به خوبی کار می کند پتانسیل سوختن کالری است. وسترمن توضیح می دهد: “شما در مقابل گرانش کار می کنید. این تمرین اساسا بالا رفتن از پله ها است و شما مجبور هستید بیشتر وزن خود را حمل کنید.”

“به علاوه،” وسترمن اضافه می کند، “شما باید پا را از یک پله برداشته و به پله بعدی برسید. این حرکت اضافی که انجام می دهید، کالری بیشتری را می سوزاند. ”

منبع:

besthealthmag

تقویم فارسی اندروید

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی