امروز ترفندهايي را به شما آموزش مي دهيم كه با كمك آنها مي توانيد ايرادهاي اندام خود را بپوشانيد و زيباتر و خوش اندام تر به نظر برسيد. با ما همراه شويد …

ترفندهاي ساده برای بهتر نشان دادن اندام
ترفندهاي ساده برای بهتر نشان دادن اندام

1. اگر می‌خواهید باسنتان را کوچکتر نشان دهید، جین‌هایی انتخاب کنید که جیب هایشان بزرگ، صاف و تا حدودی نزدیک به هم باشند.

2. اگر می‌خواهید قد بلندتر، و مرتب‌تر بنظر برسید، از سر تا پا به سبک مونوکروماتیک (تک رنگ) لباس بپوشید (حتی می‌توانید با رنگ سفید نیز این کار را انجام دهید).

3. بررسی کنید که سینه بند شما کارش را بخوبی انجام دهد و سینه‌هایتان را به میزان لازم بالا ببرد: وسط هر سینه باید دقیقا بین شانه‌ها و آرنج‌هایتان باشد.

4. طرح‌های لباستان باید متناسب با اندامتان باشند. هرچه شخص بزرگ‌تر باشد، طرح لباس‌ها نیز باید بزرگ‌تر باشند. برعکس آن هم درست است.

5. برای اینکه پاهایتان بهترین ظاهر را داشته باشند، انتهای زیری لباستان باید درست بالا یا درست پایین کاسه‌ی زانویتان باشد.

6. از لباسهای مورب (قطری) استفاده کنید. به فکر استفاده از لباس‌های مدل wrap (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می‌شود)، طرح‌های زیگزاک و لباس‌هایی که انتهای زیری‌شان نامتقارن است باشید. هر جایی که زاویه با شیب رو به پایین قرار بگیرد، بطور جادویی باریک‌تر بنظر می‌رسد.

7. با یک خط گردن باز، استخوان ترقوه‌تان را به رخ بکشید. ترقوه بر خلاف شکاف بین سینه‌ها، بسیار جذاب است و تقریبا در هر زنی، زیبا و ظریف بنظر می‌رسد.

8. از این دستورالعمل رنگ برای برجسته کردن (یا بی اهمیت نشان دادن) بخشی از اندامتان استفاده کنید: رنگ‌های روشن و درخشان را در قسمت‌هایی که می‌خواهید بیشتر به چشم بیایند، و رنگ‌های تیره را بر روی قسمتهایی که می‌خواهید کمتر به چشم بیایند بپوشید.

9. از طرح‌های مناسب در پارچه‌های قرص و محکم (مثل یک ژاکت پشمی) استفاده کنید، زیرا این لباس‌ها مانند زه بدن عمل کرده و قسمتهای شل و آویزان بدن را پنهان می‌کنند!

10. برای اینکه کاری کنید پاهایتان بسیار کشیده بنظر برسند، کفش‌هایی به پا کنید که پاشنه‌هایشان با رنگ پوستتان هماهنگ باشد!

جهت دریافت جدیدترین اخبار و مقالات از طریق تلگرام ، اینجا کلیک کنید

مطالب بيشتر راهنماي انتخاب لباس را اينجا بخوانيد

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج 

www.7ganj.ir

سرخاب سفيداب