ازدواج روانشناسي و سلامت روان سلامت جنسي و زناشويي

5 عنصر اصلی تشکیل دهنده زبان عشق

تقویم فارسی اندروید

زبان عشق شاید تعجب برانگیز باشد ! اما عشق یک زبان جهانی است. دوست داشتن را می توانید از چشم انسان ها بخوانید بدون آنکه حتی کلامی بین شما رد و بدل بشود. با این حال زبان عشق در هر فرد می تواند متفاوت باشد. گفته می شود 5 عنصر تعیین کننده در زبان عشق وجود دارد. این 5 عنصر تعیین کننده نوع ابراز عشق و واکنش افراد به این حس زیبا است. عشق یک حادثه است. با این حال بقای بشر به این حادثه ی شیرین گره خورده است. در ادامه 5 عنصر تشکیل دهنده زبان عشق را به شما می گوییم. با 7 گنج همراه باشید.

زبان عشق

تاکید

همه او را دوست دارند یک تعریف خوب است که می توانید در خصوص کسی بشنوید. این می تواند به این معنی باشد که همه مجذوب ظاهر و استایل او می شوند و یا تنها با یک لبخند می تواند همه را جذب خود کند. شاید هم تنها شما هستید که تا این حد ویژگی های خوب او را می بینید. تاکید بر ویژگی های خوب افراد و یا پی بردن به آن ها از ویژگی های عشق است. زمانی که کسی را دوست دارید خوبی ها و ویژگی های شاخصش را بیش از هر وقت دیگری می بینید و متوجه آن ها خواهید بود. تاکید بر ویژگی های خوب طرف مقابل تان نشانه عشق است و تا زمانی که تنها دلیلش همان عشق باشد زیبا و دلگذیر است اما هر گاه رنگ چاپلوسی به خود بگیرد عشق در نگاه تان می میرد.

رسیدگی

به قول معروف کارها بلند تر از کلمات صحبت می کنند. زمانی که کسی را دوست دارید انجام کاری برای او و رسیدگی به او به طوری که احساس راحتی و خوشبختی بیشتری بکند قطعا شما را خوشحال خواهد کرد. زمانی که کسی را دوست دارید بی چون و چرا حاضرید هر کاری برای او انجام دهید. به این ترتیب عشق کم کم از رفتار شما خود را نمایان کرده و نشان می دهد.

هدیه دادن

می توان گاهی وسایل مادی را پیام رسان عشق تان کرده و در زبان عشق تان از آن ها کمک بگیرید. گاهی هدیه دادن و تقدیم کردن چیزی به کسی که دوستش دارید می تواند نشانه عشق و دوست داشتن شما باشد. هدیه هایی که همیشه شما را غافلگیر می کنند یا دنیایی از فکر و ایده پشت آن هاست نشانه علاقه ای است که سعی دارد خودش را به شما نشان بدهد.

بغل کردن در زبان عشق

مسلما شکل محبوب ابراز عشق لمس کردن معشوق تان است. بغل کردن صمیمیت و نزدیکی را توام با هم دارد. بغل کردن و بوسیدن و نوازش کردن می تواند حس امنیت و قدردانی را در شما به تصویر بکشد. پس از یک روز سخت و پر تنش، دیدار کسی که با لمس او آرامش را احساس می کنید بیشترین انگیزه شما برای بازگشت به خانه خواهد بود. از آن پس آغوش عشق تان پناه گاه امنی خواهد بود که می توانید در آن واقعیت های تلخ را فراموش کرده و کمی بیشتر آرامش رویا گونه را کنار او لمس کنید.

چگونگی وقت گذراندن کنار او

زمان با ارزش است و همه این را به خوبی می دانند. اما از عناصر زبان عشق بی خاصیت بودن زمان در کنار محبوب تان است. اگر حس می کنید که وقت پیش او خیلی زودتر از همیشه می گذرد و حتی متوجه گذر زمان هم نمی شوید می توانید به عمق عشق تان ایمان بیاورید. اینکه ساعت ها کنار او قدم بزنید و خسته نشوید و یا تمام وقت تان به نگاه کردن به او بگذرد بدون اینکه متوجه شوید ساعت هاست در همان حال مانده اید و یا کشف و دیدن هر چیزی کنار او تازگی داشته باشید می توانید ایمان بیاورید که احساسی جز عشق بین شما نیست.

برای اکثر مردم زبان عشق ترکیبی از دو یا سه مورد از موارد بالاست. حتی برخی از تمام این عناصر برای ابزار علاقه شان کمک می گیرند. فراموش نکنید که زبان عشق هر کس مختص به خود اوست و شما وقتی درگیر او می شوید سال ها وقت دارید که اسرار این زبان را کشف کرده و به شیوه دوستت دارم گفتن های پنهان او پی ببرید.

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی