سبك زندگي موفقيت در زندگي

5 دلیل برای اینکه در روز ولنتاین سر اولین قرار نروید

اولین قرار روز سرنوشت سازی است و می تواند تا مدت ها روی رابطه تان تاثیر بگذارد و یا آینده آن را مشخص کند. با هفت گنج همراه باشید.

5 دلیل برای اینکه در روز ولنتاین سر اولین قرار نروید

اگر موقعیتی برایتان پیش آمده که حوالی ولنتاین یک رابطه ی جدید را تجربه می کنید و قرار روز اولتان می تواند در روز ولنتاین انجام شود ما به شما توصیه می کنیم از رفتن به این قرار خودداری کنید. بهتر است قرارتان را به یک روز غیر از ولنتاین موکول کنید. ولنتاین برای آن هایی که عاشق یکدیگر هستند یا رابطه ی طولانی را تجربه می کنند یک روز خاطره انگیز و دوست داشتنی است. ولی برای کسانی که تنها هستند روز چندان خوشایندی نیست. به علاوه کسانی که هنوز رابطه ی مشخصی ندارند بهتر است دور این روز را خط بکشند. در ادامه 4 دلیل به شما می گوییم که چرا این روز برای قرار روز اول خوب نیست.

1. این قرار می تواند بیش از آنچه لازم است برای شما هزینه بردارد

در دهه ی گذشته ولنتاین به یک روز پرخرج تبدیل شده و عادی ترین کاری که همه در این روز انجام می دهند خریدن هدایای گرانقیمت برای مخاطبشان است. این یک رسم است اما فراموش نکنید که کسانی که این کار را برای هم انجام می دهند آن هایی هستند که سال هاست در رابطه بودند و یا حداقل از ادامه ی رابطه  خود مطمئن هستند یا به عبارتی شناخت کافی از هم دارند و می دانند که کارشان یک سعی درست در جهت روابط عاطفی شان است اما در قرار اول هدایای گرانقیمت نه تنها می تواند به نوعی از نظر اقتصادی شما را پشیمان کند بلکه شاید چندان هم به جا نباشد برای کسی که هنوز رابطتان را با او جدی نکرده اید هدیه ی سنگین بخرید. این کار شاید شما را بیش از آنچه باید متمایل و مشتاق نشان دهد.

2. این قرار تاثیر بدی در ذهن مخاطبتان خواهد داشت.

وقتی شما روز ولنتاین را به یک دوست تازه از راه رسیده اختصاص می دهید ممکن است او فکر کند که شما زیادی مشتاق هستید یا بیش از حد از تنهایی میترسید. این موضوع تاثیر بدی خواهد داشت و باعث می شود تمام کار های بعدی شما بر همین اساس قضاوت شود. بهتر است آرام آرام رابطتان را پیش ببرید و خود را برای ولنتاین سال آینده آماده کنید البته اگر روابطتان تا آن زمان دوام آورد.

3. شما معذب خواهید شد

روز ولنتاین پر است از زوج های عاشقی که مدام خودنمایی می کنند و بسیار صمیمی و راحت کنار هم خوش می گذرانند. شما هر کجا که بروید این جو برقرار خواهد بود و از آن خلاصی ندارید از طرفی شما و مخاطبتان هنوز با هم اخت نشده اید و راحت نیستید در نتیجه نمی توانید خود را با شرایط مچ کنید همین باعث می شود که معذب شوید. درواقع شما خود را در محیطی قرار می دهید که مختص شرایطتان نیست.

4. ولنتاین روز شلوغی است.

ممکن است بخواهید به یک رستوران یا کافی شاپ بروید در حالی که برای این روز خیلی ها قبل از شما جا رزرو کرده اند. نهایتا شاید مجبور شوید در هوای سرد زمستان روی نیمکت های پارک بنشینید و در دل به خودتان بد و بیراه بگویید. بسیار خب هنوز هم کسی هست که فکر کند ولنتاین برای قرار اول مناسب است؟

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی