ازدواج دانستنی های قبل از ازدواج

14 راه برای درک و تفسیر ابراز عشق یک مرد خجالتی

تقویم فارسی اندروید

گاهی اوقات ممکن است دشوار شود که ابراز عشق یک مرد خجالتی را تفسیر کنید. این 14 نشانه در مقاله پیش رو اثبات می کند که یک مرد خجالتی شما را دوست دارد. این ممکن است بسیار سخت باشد زیرا او شاید با شما صحبت نکند و تنها به شما خیره شود. اما شما به راحتی این نشانه ها را نادیده نگیرید و به یاد داشته باشید او فقط خجالتی است. این 14 نشانه را بخوانید تا بدانید اگر یک مرد خجالتی می خواهد به شما ابراز عشق کند با چه علائمی مواجه خواهید شد.

مرد خجالتی

همانطور که زنان پیچیده هستند، درک رفتار مردها نیز برای زنان دشوار است به خصوص اگر یک مرد خجالتی باشد. شاید تشخیص اینکه او شما را دوست دارد یا از شما متنفر است بسیار سخت باشد. او حتی ممکن است روش اشتباهی را در پیش بگیرد و آنچه در دلش است را وارونه نشان دهد.

بنابراین اگر شما نیز او را دوست دارید بهترین راه این است که به راحتی در مقابلش قرار گرفته و احساسش نسبت به خودتان را از او بپرسید. در واقع این ممکن است همان چیزی باشد که او نیاز دارد. فقط مواظب باشید هیچگاه شما اولین حرکت را انجام ندهید.

چگونگی ابراز عشق یک مرد خجالتی نسبت به شما

مردی که شما را دوست دارد، قلبش را در دستانش می گیرد. حداقل او تفاوتی میان شما و دیگر افراد قائل خواهد شد. شاید او سعی کند عشقش را از شما پنهان نماید اما دیگران به طور واضح متوجه این عشق خواهند شد.

1. هنگامی که شما حواستان نیست به شما چشم می دوزد.

او بیش از حد خجالتی است و نمی تواند به راحتی به شما ابراز عشق کند پس بدین شکل شما را از دور تحسین می نماید. این شیوه تا وقتی که خود را برای ابراز عشق آماده کند ادامه خواهد داشت. با این حال با توجه به اینکه او یک مرد خجالتی است، این کار قدمی بزرگ محسوب می شود. بنابراین هنگامی که شما مشغول صحبت با دوستان خود هستید، او به شما خیره می شود مگر اینکه متوجه شود کسی او را نگاه می کند. همچنین او در این کار بسیار حرفه ای عمل می کند و خود را مشغول کاری نشان می دهد درحالیکه تمام حواسش به شماست.

2. او از ارتباط چشمی با شما اجتناب می کند.

ممکن است او همکار شما باشد و یا او را در مهمانی ملاقات کنید بنابراین شما در نهایت با او صحبت می کنید اما خواهید دید که چگونه از برقراری ارتباط چشمی با شما خودداری می کند. شاید او می ترسد شما از طریق چشمانش پی به احساسات او ببرید. این کار را فقط به حساب ترس از پی بردن به حقیقت بگذارید اما او عیمقا شما را دوست دارد و نسبت به شما بی اعتنا نیست.

مرد خجالتی

3. او در اطراف شما دستپاچه می شود.

وقتی می بینید دیگران در کنار شما بسیار عادی هستند اما فقط یک نفر نزد شما دستپاچه می شود حتما احساسی نسبت به شما دارد. او از این احساس آگاهی دارد بنابراین در کنار شما دچار اضطراب و نگرانی می شود. او سعی می کند با شما صحبت کند اما خجالت مانع این کار می شود.

4. او مانند بچه ها رفتار می کند.

این رفتار هم از دستپاچه شدنش می آید. حتی وقتی در اتاقش است و شما را نمی بیند، افکارش او را دچاره دلهره می کند. ممکن است قهوه روی پیراهنش بریزد یا هنگام خوردن خوراکی صورتش را کثیف کند. ممکن است دیگران حرف هایی از سروصدا و رفتار ناخوشایند او بزنند اما در واقع او فقط کسیست که از ابراز عشق ناتوان است.

5. او هنگام ورود شما ساکت می شود.

ممکن است او در حال صحبت با تلفن یا دوست خود باشد اما به محض ورود شما ناخودآگاه سکوت می کند. حتما در مواجهه با یک مرد خجالتی که عاشق شماست متوجه سکوت ناگهانی او شده اید. این چیزی نیست که به طور تصادفی انجام شود و یا به طور عمد با ورود شما سکوت کند. فقط با ورود شما او رشته افکارش را از دست می دهد و دیگر قادر نیست فکر کند.

مرد خجالتی

6. او پاسخ های کوتاه به پرسش های شما می دهد.

همانطور که گفته شد او از مواجهه با شما واهمه دارد. ممکن است شما سوالی از او بپرسید و او بسیار کوتاه پاسخ داده و محل را ترک کند. شاید شما این کار او را نشانه بی ادبی اش بدانید یا خیال کنید بسیار مغرور است اما فراموش نکنید که او یک مرد خجالتی است.

7. او شماره شما را از طریقی به دست می آورد.

از آنجا که او یک مرد خجالتی است و نمی تواند رو در رو به شما ابراز عشق کند پس سعی می کند از طریق چت و رسانه های اجتماعی احساسش را به شما بگوید. این برای شما قابل درک نیست زیرا می بینید که او حاضر نیست رو در رو با شما صحبت کند. او حتی جرات این را ندارد که شماره تلفن تان را از خود شما بگیرد و ممکن است به یک دوست متوسل شود.

8. فقط در چت کردن و پیامک دادن خوب عمل می کند.

اگر او شماره شما را دارد سعی می کند تمام هنرش را در پیام های نوشتاری اش به شما نشان دهد. او می کوشد در پیام هایش باهوش و بانمک به نظر برسد اما وقتی شما مجددا با او برخورد می کنید می بینید که در مواجهه رو در رو باز هم همان مرد خجالتی است که نمی تواند ابراز عشق کند. شاید شما از خود بپرسید این مرد خجالتی کجا و آن کسی که پیامک می فرستد کجا؟!

مرد خجالتی

9. او همه جا می پلکد.

ممکن است شما هر جا که می روید او را مشاهده کنید. از اتاق کپی و آشپزخانه گرفته تا مهمانی و تفریحات آخر هفته، او همه جا دیده می شود. در حقیقت او می خواهد نزدیک شما باشد نه اینکه شما را تعقیب کرده یا باعث شود که احساس خطر کنید. او فقط از بودن در کنار شما لذت می برد.

10. با اطرافیان شما صحبت می کند.

چیزی که شما می بینید این است که او با همه اطرافیان تان صحبت می کند. شاید شما فکر کنید که از شما خوشش نمی آید و به شما اهمیت نمی دهد اما در واقع او همه چیز را درباره شما می داند. او از طریق صحبت کردن با دیگران به اطلاعاتی درباره شما دست پیدا می کند و همین علاقه او را به صحبت با دیگران وا می دارد. او درباره آنچه شما دوست دارید، غذای مورد علاقه تان، مجرد بودن تان و تمام جزئیات مربوط به شما اطلاع دارد. او در حقیقت درباره تان تحقیق می کند تا بتواند روزی شجاعت و بهترین زمان صحبت با شما را به دست آورد.

11. دیگران در حضور شما او را دست می اندازند.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، شاید تنها کسی که از این عشق خبر ندارد شما باشید. او نمی تواند عشقش نسبت به شما را از دیگران پنهان کند بنابراین ممکن است گاهی به گوشتان برسد که تا وارد می شوید دوستانش با وی شوخی می کنند و باعث خجالت بیشترش می شوند. حتی ممکن است آنها نیت خوبی داشته باشند و به هر حال این نوعی رفتار رایج است. گاهی اوقات همین شوخی ها موجب می شود بالاخره همان مرد خجالتی شجاعت به خرج داده و به شما ابراز عشق کند.

مرد خجالتی

12. او چیزهایی که شما دوست دارید را دوست دارد.

او تلاش می کند که حتما علایق مشترکش با شما را به گوش تان برساند. معمولا مردها طبیعتشان این است که دوست ندارند کاری را انجام دهند که با آن راحت نیستند اما وقتی پای دختر مورد علاقه شان در میان باشد برای هر تجربه جدیدی آماده اند. گاهی حتی ممکن است این علاقه کاملا دور از شخصیت او باشد و اطرافیانش آن کار را دور از ذهن و عجیب و غریب بدانند.

13. او با زنان دیگر به راحتی صحبت می کند اما با شما نه.

او هیچ مشکلی در صحبت کردن با زنان دیگر ندارد اما هنگامی که نوبت به شما می رسد او خود را باخته و عقب می کشد. این نشانه تنفر نیست. شما تاثیری روی او دارید که هیچ زن دیگری ندارد و فقط شمایید که فکرش را مشغول می کنید.

14. او به شما پیشنهاد قرار ملاقات نمی دهد.

شاید هر مرد دیگری بود به راحتی از شما دعوت می کرد که با هم بیرون بروید اما یک مرد خجالتی از انجام این کار عاجز است. در حالیکه او تمام علائم عشق را دارد اما از دادن پیشنهاد ناتوان است و هیچ جای تعجبی ندارد. اول اینکه او نمی داند چطور از شما درخواست کند. دوم اینکه فکر می کند اگر پیشنهاد بدهد و شما بپذیرید حتما در خلوت با شما بسیار دستپاچه شده و آبروریزی به بار می آورد. این افکار او را دستپاچه و نگران تر می کنند.

مرد خجالتی

شما با خواندن این مطلب به علائمی که یک مرد خجالتی شما را دوست دارد پی خواهید برد. شاید اگر از احساسش مطمئن باشید شما هم بتوانید نقش مهمی در تسریع ابراز عشق او داشته باشید. او در واقع با این نشانه ها دارد عشق شما را فریاد می زند پس اگر می توانید به او کمک کنید.

منبع : lovepanky

28 دیدگاه

  • انگار قصدتون ایسگا کردنمه فقط
    از طرفی انگار میگین این حرفای توعه و مام قبولش داریم پس برو جلو بدون ترس حرف بزن و خجالت نکش
    از طرفی فکر میکنم دارید فقط تیکه طعنه توسری بارم میکنی د که ادبم کنید چون بخودم و حسم بشدت مشکوکم و خودمو اصلا قبول ندارم دیگه

28 دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی