روانشناسي و سلامت روان سلامت

11 نشانه کلیدی بمباران عشق و نحوه برخورد با آن

تقویم فارسی اندروید

در اوایل دوران قرار ملاقات ها و در هفته‌ های ابتدایی رابطه، نشانه‌ هایی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید که ممکن است نشان‌ دهنده تلاش طرف مقابل برای دستکاری احساسات شما و یک رابطه سمی در آینده باشد. اصطلاح گسترده ای که برای توصیف انواع رفتارها استفاده می شود، “بمباران عشق” است و با درک چیستی آن، بهتر می توانید یک شکارچی فریبنده را قبل از اینکه واقعاً شما را به دام خود بکشاند، شناسایی کنید.

بمباران عشق

بمباران عشق چیست؟

بمباران عشق تلاشی است برای تسریع تولد و رشد احساسات در درون قربانی با ایجاد فضای شدید محبت و ستایش. این برای خلع سلاح حفاظت طبیعی افراد طراحی شده است تا آنها جهت و سرعت یک رابطه را زیر سوال نبرند.

در برخی موارد – به عنوان مثال در مورد خودشیفتگان – شبیه سازی پیچیده و فوق العاده از عشق توسط شخصی است که قادر به احساس عشق به معنای رایج کلمه نیست.

4 نشانه احساسی اصلی که نشان می دهد شما تحت بمباران عشق هستید

در حالی که در ادامه مقاله به برخی از علائم خاص تر انفجار عشق می پردازیم، این 4 نشانه احساسی شاید مهم ترین مواردی باشند که باید مراقب آنها باشید.

یک دستکاری از ترکیبی از این موارد برای خلع سلاح دفاعی قربانی خود استفاده می کند و باعث می شود که او سطح عمیقی از تعهد را احساس کند:

1. سردرگمی

سردرگمی به دلیل ارتباط بسیار زیاد بین زوجین رخ می دهد. پیام کوتاه بی وقفه، تماس های تلفنی مکرر، تعامل در رسانه های اجتماعی و تمایل شدید برای ملاقات حضوری تا آنجا که ممکن است.

قرار گرفتن در معرض چنین بمبارانی که برای متقاعد کردن قربانی به پیوند منحصر به فرد و ویژه ای که با سوء استفاده کننده دارند، طراحی شده است، می تواند کاملاً طاقت فرسا باشد.

قربانی که قبلاً هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده است، شروع به باور می کند که این چیزی خاص است، چیزی خوب و عاشقانه که در فیلم ها می بینید. گردبادی از هیجان، هم هیجان انگیز و هم وحشتناک است.

2. چاپلوسی

چاپلوسی تقریباً در همه خواستگاری ها وجود دارد، اما در مورد بمباران عشقی، به سطحی کاملاً فراتر می رود. هر ارتباطی باید شامل تعارف های متعدد باشد تا قربانی را اغوا کند و یک عامل احساسی تقریباً غیرقابل مقاومت ایجاد کند که تسلیم شدن آن برای او دشوار است.

وقتی قربانی دائماً می شنود که طرف مقابل می گوید او چقدر زیبا و شگفت انگیز است و عاقلانه فکر می کند، اعتماد به نفس او تقویت می شود و باعث تغییرات فیزیکی و شیمیایی در مغز او می شود. اینها فقط برای تثبیت جذابیت آنها برای سوء استفاده کننده عمل می کند.

اغلب قربانی کسی است که از عزت نفس پایین رنج می برد (هدفی ایده آل برای یک سوء استفاده کننده دستکاری) و بنابراین تعریف و تمجید از این طریق ممکن است برای او غیرطبیعی باشد – حتی اگر ساختگی باشد – اما آنها آنقدر گرفتار خواهند شد که واقعیت را درک نمی کنند که هدف از همه کلمات محبت آمیز چیست.

3. وابستگی

وابستگی چیزی است که بمباران عشقی اغلب سعی می‌ کند تنها پس از چند هفته در روند قرارها ایجاد کند. علیرغم اینکه در مرحله جنینی قرار دارند، آنها شروع به اعلام اینکه چقدر از رابطه مطمئن هستند، چقدر از گذراندن وقت با قربانی لذت می برند و حتی اینکه چگونه عاشق او شده اند، می کنند.

آنها قربانی را تحت فشار احساسات خود قرار می دهند تا او را وادار به ابراز عشق و محبت متقابل کنند. آنها این کار را انجام می دهند تا بیشتر قربانی را در مورد احساس واقعی خود گیج کنند.

آنها شروع به بلعیدن بیشتر و بیشتر زمان و انرژی قربانی می کنند – مانع از آن می شوند که اغلب افراد دیگر را ببینند. این انزوا ممکن است توسط دوستان و خانواده قربانی مورد توجه قرار گیرد، اما اغلب به عنوان اشتیاق صرف توسط خود قربانی کنار گذاشته می شود.

با کنترل دسترسی به عشق و محبت، یک سوء استفاده کننده می تواند خود را در موقعیت بسیار مهمی قرار دهد. همانطور که تماس با دیگران کاهش می یابد، تنها منبع گرما و عشق در دسترس قربانی از شریک تازه پیدا شده آنها می آید.

هرچه این مدت بیشتر ادامه پیدا کند، بیشتر تحت تأثیر طلسم قرار می‌ گیرند. در نهایت آنها به آزارگر به عنوان کسی که نمی توانند بدون او زندگی کنند، می نگرند.

4. تقدیر

تقدیر و سرنوشت این است که چگونه یک سوء استفاده گر می خواهد رابطه را به تصویر بکشد. آنها با استفاده از عباراتی مانند “قبلاً هرگز چنین احساسی در مورد کسی نداشته ام” و “باورم نمی شود که همدیگر را پیدا کرده ایم”، تصویری را ترسیم می کنند که قرار بود چنین باشد.

قربانی که ذهنش از سردرگمی تیره شده است، قادر به ارزیابی واقعی ارزش این اظهارات نیست. او در نهایت آنها را به صورت واقعی در نظر می گیرد و این فقط احساسات خود را نسبت به شخص مقابل افزایش می دهد.

در نهایت او نیز به این باور می رسد که ملاقات آنها سرنوشت بوده است. او به سادگی نمی تواند تجربه فعلی خود را به چیزی از گذشته مرتبط کند – یعنی این عشق است، درست است؟ چه چیز دیگری می تواند باشد؟

با این چهار ابزار، یک سوء استفاده کننده می تواند ماه ها پیوند عاشقانه را در یک دوره فقط چند هفته ای جمع کند. آنها می توانند به طور موثر روند معمول یک رابطه را تسریع کنند و از بخشی که قربانی آنها عقب می ایستد و از خود می پرسد که آیا واقعاً این چیزی است که می خواهد، بگذرند.

درعوض، به دلیل اینکه بمب‌ گذار عشق چقدر مشتاق است و چقدر خوب معتقد است که با او آشنا شده است، قربانی این بررسی‌ های معمول واقعی را کنار می‌ گذارد.

ناگهان و تقریباً خارج از کنترل قربانی، فرد آزارگر موفق شده است که چند قرار اولیه را به یک رابطه جدی، گرم، به شدت فیزیکی و عاطفی تبدیل کند.

آنها شریک بدبخت خود را با دروغ، تمجیدهای دروغین، احساساتی که هرگز وجود نداشته اند و داستان هایی از آینده ای شاد و پربار با هم کور کرده اند.

7 نشانه دیگر از بمباران عشق

ما قبلاً به برخی از این موارد اشاره کرده‌ایم، اما بیایید نگاهی دقیق‌ تر به برخی از شاخصه های واضحی بیندازیم که نشان می‌ دهد یک فرد در حال بمباران عشقی است.

1. زیاده روی در هدیه دادن

طبیعی است که با دریافت یک هدیه کمی احساس خاص بودن و تا حدودی تملق داشته باشید. این ارتباط نشان می دهد که هدیه دهنده برای حضور گیرنده در زندگی خود ارزش قائل است. این نمایشی از دقت و تفکر است.

با این حال در مورد بمباران عاشقانه، هدیه دادن فراتر از آن چیزی است که معمولاً انتظار می رود.

فراوانی هدایا در سطح بسیار بالایی از مقیاس است و هدایا نه تنها در هر قرار ملاقات حضوری داده می شود، بلکه تقریباً به طور مداوم به خانه یا محل کار قربانی ارسال می شود.

هدایا اغلب گران‌ تر و مفصل‌ تر از حد معمول در مراحل اولیه یک رابطه هستند و حتی شامل دسته های بزرگ گل، جواهرات، بلیط هواپیما، حتی توله سگ می شوند.

هدف از این همه هدیه دادن فقط چاپلوسی از قربانی نیست. این به سردرگمی آنها می افزاید زیرا هدایا ممکن است آنها را متقاعد کند که سوء استفاده کننده یک عاشق واقعی است.

2. جعل آینده

زیر چتر بمباران عشقی تاکتیک دیگری می آید که توسط فریب دهنده برای تسریع در رشد احساسات قربانی استفاده می شود. به آن جعل آینده می گویند.

جعل آینده یعنی یک فرد چشم اندازهای دقیقی از آینده ای که ممکن است با هم داشته باشند ارائه می دهد. این ممکن است شامل بحث در مورد همه مکان‌ های عالی باشد که قرار است قربانی را با خود همراه کنند – استراحتگاه‌ های ساحلی عجیب و غریب، گریزهای رمانتیک در شهر، رستوران‌ های باورنکردنی، مناظر طبیعی شگفت‌انگیز و بسیاری از موارد.

همچنین ممکن است شامل صحبت در مورد نوع خانه ای باشد که آنها با هم زندگی خواهند کرد، کجا خواهد بود، جکوزی در فضای باز، مناظر وسیع حومه شهر، سینک ظرفشویی او و دیگری، کمد لباس و چیزهایی از این دست.

همچنین ممکن است فریب دهنده در مورد همه دوستان یا اعضای خانواده خود که می خواهد شما را به آنها معرفی کند به شما بگوید.

هدف اصلی جعل آینده متقاعد کردن قربانی به تعهد آزارگر به آنهاست. همه اینها بخشی از نمایش و عمل است که قربانی را متقاعد می کند که این باید سرنوشت باشد. این به آنها اجازه می دهد تا رویای این آینده را با هم ببینند و اینکه چقدر عالی به نظر می رسد.

3. تمجید بی وقفه

ما قبلاً در بخش مربوط به چاپلوسی به این مورد توجه کرده‌ ایم، اما به طور خاص باید به تعریف و تمجید اشاره کرد زیرا چاپلوسی می‌ تواند اشکال دیگری داشته باشد.

تعریف و تمجید در این زمینه نه تنها به طور باورنکردنی مکرر است، بلکه اغلب در تمجید از قربانی بسیار زیاد است. آنها طوری طراحی شده اند که قربانی را در بالای یک پایه قرار دهند، عزت نفس آنها را تحریک کنند و چیزی جز مثبت اندیشی نسبت به فریب دهنده در آنها ایجاد نکند.

در اینجا چند نمونه از انواع چیزهایی که ممکن است بگویند آورده شده است:

  • “لعنتی، تو یک ده کامل هستی، هیچ ضعفی در مورد تو وجود ندارد!”
  • “تو با فاصله زیاد شیرین ترین و مهربان ترین فردی هستی که من تا به حال دیدم.”
  • “من صادقانه می توانستم تمام روز را به چشمان تو خیره شوم. آنها کاملاً زیبا هستند.”
  • “هیچ چیزی وجود ندارد که در آن جذاب به نظر نرسی.”
  • “من قبلاً کسی کاملاً مانند تو ندیده ام.”

4. اشتراک گذاری اطلاعات شخصی شدید یک طرفه

یک فرد فریبکار می خواهد تا آنجا که می تواند درباره قربانی خود بداند تا از آن اطلاعات برای منافع خود استفاده کند.

آنها می خواهند بدانند که چگونه دکمه های قربانی خود را به بهترین نحو فشار دهند. چگونه با استفاده از چیزهایی از گذشته قربانی خود یک واکنش عاطفی ایجاد کنند.

در حالی که برخی از فریب دهندگان – عمدتاً خودشیفته‌ ها – دوست دارند توجه همه را به خود جلب کنند، اما چیز زیادی از خود ارائه نمی‌ کنند. همه چیز در ظاهر است و نشان نمی دهد که آنها واقعا چه کسانی هستند.

اما زمانی که آنها عاشق بمباران شخصی هستند، درایت را تغییر می دهند و تمرکز زیادی روی طرف مقابل می گذارند تا به بهترین شکل ممکن او را بشناسند. قربانی ممکن است احساس کند که واقعاً شنیده می شود، بیشتر از سایر افرادی که با آنها قرار ملاقات داشته اند، اما آنها متوجه نمی شوند که چرا.

فریب دهنده با پرسیدن سؤالات کاوشی و وادار کردن قربانی به باز کردن صحبت هایش، حتی فراتر از آنچه ممکن است راحت در مورد آن صحبت کند، بخش های مهمی از اطلاعات را جستجو می کند.

5. از بین بردن مرزها

طبیعی است که وقتی برای اولین بار با کسی قرار ملاقات می گذارید، در برابر مرزهای یکدیگر قرار بگیرید. اینگونه است که مردم یاد می گیرند چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی قابل قبول نیست و در روابط سالم، این مرزها پس از شناسایی رعایت می شوند.

اما یک بمبگذار توجه زیادی به مرزهای قربانی خود نمی کند. آنها به طور مستمر به آنها بی احترامی می کنند یا زمانی که قربانی آنها سعی می کند این مرزها را تثبیت کند یا مجدداً حفظ کند، بسیار ناراحت می شوند.

آنها بهانه ها و دلایلی خواهند داشت که چرا طرف مقابل باید مرزهای خود را کنار بگذارد و رفتار یا درخواست های فریب دهنده را بپذیرد. همچنین سعی خواهند کرد اطمینان دهند که مشکلی نیست و می توانند به او اعتماد کنند، حتی اگر طرف مقابل به آنها “نه” می گوید.

آنها با اظهار نظرهایی مانند «اگر واقعاً به من اهمیت می‌دادی با این کار مشکلی نداشتی» یا «این چیزی است که وقتی دو نفر به اندازه ما برای یکدیگر عالی هستند، انجام می دهند.» و اینگونه به قربانی احساس گناه می‌ دهند.

6. امتناع از کاهش سرعت

اگر قربانی هر گونه تلاشی برای کند کردن رابطه انجام دهد، آزارگر مقاومت می کند.

شاید قربانی تاریخ چند روز بعد را برای قرار بعدی شان پیشنهاد کند. آزارگر این را به عنوان یک مشکل می بیند زیرا به قربانی زمان می دهد تا فکر کند و وضعیت را شفاف سازی کند که هر دو کنترلی را که او می خواهد اعمال کند به خطر می اندازند. بنابراین اصرار دارد که قربانی را زودتر، خیلی زودتر ببیند.

یا اگر قربانی نسبت به مکالمات متنی خود محتاط تر از حد معمول باشد، آزارگر به سادگی پیامک ارسال می کند و سعی می کند مکالمه را به زور انجام دهد. یا به سادگی روش ارتباطی را تغییر می دهند و قربانی را به طور غیر منتظره ای فرا می خوانند.

آزارگر اصرار دارد که در اسرع وقت به نقاط عطف بزرگتری برسد، مانند ملاقات با دوستان قربانی، رفتن به تعطیلات با هم یا حتی نقل مکان به خانه هم. حتی پیشنهاد ازدواج هم دور از ذهن نیست.

7. ناهماهنگی نهایی در بیان عاطفی

این علامت کمی دیرتر در فرآیند بمباران عشقی ظاهر می شود، زمانی که قربانی به خوبی و واقعاً جذب رابطه شده است. ناگهان، جایی که زمانی فقط ستایش، تعریف و مهربانی وجود داشت، اکنون عصبانیت، پرخاش، سردی و تمسخر می آید.

این رابطه احتمالاً در الگوی دوره‌ های بمباران عشق (که با گذشت زمان کوتاه‌ تر می‌ شوند) و به دنبال دوره‌ های سوء استفاده یا بی‌ تفاوتی (که طولانی‌ تر می‌ شوند) قرار می‌ گیرد.

بمباران عشق پس از جدایی

این تاکتیک نه تنها در بخش اولیه یک رابطه استفاده می شود. پس از جدایی نیز شایع است.

در حالی که این جدایی ممکن است شامل رفتارهای کینه توزانه و سرسختانه باشد، زمانی که یک سوء استفاده کننده مصمم به تجدید رابطه می شود، آنها یک بار دیگر جذابیت را فعال می کنند و از بمباران عشق برای به دست آوردن مجدد شریک سابق خود استفاده می کنند.

این رویکرد تا حد زیادی تغییر نخواهد کرد – بمباران پیام‌ ها، تماس‌ ها، نامه‌ ها، ایمیل‌ ها، پیام‌ های رسانه‌ های اجتماعی و هر گونه ارتباط دیگری که فکرش را بکنید.

آنها عشق بی پایان خود را به قربانی خود ابراز می کنند و ادعا می کنند که هر اتفاقی که افتاده است نباید سرنوشت رابطه را انکار کنند – این فقط یک ضربه کوتاه در مسیری است که قرار است با هم طی کنند.

چاپلوسی که با پیشرفت رابطه بیشتر و نادرتر می شود، از خواب زمستانی خود بیرون می آید تا یک بار دیگر سعی کند نفس قربانی را تحت تأثیر قرار دهد.

همه اینها به گونه ای طراحی شده است که وضعیت را با شک و سردرگمی پوشانده و باعث شود قربانی در تصمیم خود تجدید نظر کند.

اگر فکر می کنید در حال بمباران عشق هستید چه باید بکنید؟

قبل از هر چیز، سعی کنید تا جایی که می توانید مطمئن باشید آنچه را که تجربه می کنید، بمباران عشقی است. عشق واقعی گاهی می‌تواند سریع و خشمگین باشد، می‌تواند مملو از اظهارات جذاب و محبت آمیز باشد و ممکن است احساس کنید که برایتان مقدر شده است.

پس چگونه می توان بمباران عشق را از عشق واقعی تشخیص داد؟

تفاوت اصلی این است که عشق واقعی دو طرفه است. این احساس برای هر دو نفر مناسب است و فقدان مشخصی از سردرگمی وجود دارد. حتی اگر همه چیز خیلی سریع اتفاق بیفتد، احساس عجله نمی کند. شما احساس عجله نمی کنید و در مورد سرعت و سطح تعهد 100٪ رضایت دارید.

بنابراین اگر از احساس خود کاملاً گیج شده اید، اگر واقعاً طرف مقابل را به خوبی نمی شناسید و اگر به نوعی خود را از زندگی، دوستان و خانواده فعلی خود جدا کرده اید، احتمالاً در معرض بمباران عشقی قرار گرفته اید.

و اگر معتقدید که چنین است، تنها راه کار این است که آن رابطه را ترک کنید و هرگز به آن بازنگردید. صرف نظر از اینکه نسبت به طرف مقابل چه احساسی دارید، مهم نیست که چقدر می خواهید به رشد و تغییر او کمک کنید، ماندن در رابطه به معنای قرار دادن خود در یک زندگی پر از بدرفتاری و بدبختی است.

مطمئناً، سوء استفاده می تواند از نظر شدت متفاوت باشد اما سوء استفاده از هر نوعی باید برای شما یک معامله شکن باشد. کسی وجود دارد که شما را دوست دارد و با شما خوب رفتار می کند و اجازه می دهد که رابطه با سرعت طبیعی توسعه یابد.

بمباران عشقی یک ابزار نسبتاً صریح است که ظرافت و مهارت کمی دارد. برای رسیدن به هدف خود از نیروی بی رحم و پشتکار استفاده می کند، اما این همچنین عیب اصلی آن است; زمانی که بدانید باید به دنبال چه چیزی باشید، تشخیص آن بسیار آسان است.

امیدواریم این مقاله به شما دانش لازم را برای شناسایی نشانه‌ ها و فاصله گرفتن از یک سوء استفاده‌ کننده قبل از اینکه بتواند شما را به یک رابطه دستکاری شده وادار کند، داده باشد.

سوالات متداول

مرحله بمباران عشق اولیه چقدر طول می کشد؟

یک آزارگر به دوست داشتن یک قربانی ادامه می دهد تا زمانی که متقاعد شود رابطه به خوبی برقرار است و قربانی وقتی تظاهر را کنار بگذارد و چهره واقعی خود را نشان دهد، مقابله نمی کند یا فرار نمی کند. این ممکن است چند هفته یا چند ماه باشد.

سوء استفاده‌ کننده به آرامی تغییر را با کاهش میزان رفتارهای بمباران عشقی که نشان می‌ دهند، آزمایش می‌ کند و در عین حال میزان پرخاشگری، خشونت و نظرات تحقیرکننده را افزایش می‌ دهد.

وقتی متقاعد می شوند که بمباران عشقی تأثیر مطلوبی داشته است، این مرحله اولیه به پایان می رسد.

بعد از مرحله بمباران عشق چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که سوء استفاده کننده فکر می کند زمان مناسب است، مرحله کاهش ارزش آغاز می شود. توهین، ناسزا گفتن و تحقیر یا به طور آشکار یا تا حدودی تحت کنترل افزایش می یابد.

بی‌ارزش‌ سازی به این دلیل اتفاق می‌ افتد که آزارگر دیگر آن‌ چه را که از رابطه یا قربانی می‌ خواهد، دریافت نمی‌ کند. آن‌ ها برای توجه یا فداکاری که قربانی برای آن‌ ها می‌ کند، ارزشی قائل نیستند و این را کاملاً روشن می‌ کنند.

آنها ممکن است از محبت فیزیکی یا عاطفی خودداری کنند، قربانی را در ملاء عام مسخره کنند یا دستاوردهای آنها را کم اهمیت جلوه دهند.

این امر عزت نفس و ارزش خود قربانی را تا حدی در هم می‌ ریزد که احساس می‌ کند نمی‌ تواند رابطه را ترک کند. آزارگر گهگاه به تاکتیک های بمباران عشق روی می آورد تا قربانی را برای مدتی آرام کند، اما مدت زیادی دوام نمی آورد.

پس از مرحله کاهش ارزش، دور ریختن می آید. هنگامی که آزارگر در نهایت ارزش رابطه را نمی بیند، احتمالاً به آن پایان می دهد و به سراغ قربانی بعدی خود می رود تا هیجان تعقیب و گریز و توجه یک فرد جدید را دوباره به دست آورد. این می تواند کاملاً غیرمعمول باشد و قربانی را آسیب دیده و تنها بگذارد.

چگونه باید به بمباران عشق پاسخ دهید؟

اگر مطمئن هستید که رفتار یک فرد بمباران عشقی است، باید از آن رابطه دور شوید. هرچه زودتر علائم را تشخیص دهید، بهتر است.

اما اگر مطمئن نیستید که کسی دوست دارد شما را بمباران کند، چه؟ شاید آنها برخی از نشانه ها را نشان دهند اما کاملاً مشخص نیست که آیا بدخواهانه است یا کاملاً بی گناه و بی منظور.

خوب، شما می توانید سعی کنید خود را اثبات کنید و ببینید آنها چگونه واکنش نشان می دهند. به عنوان مثال، اگر آنها فقط در پنجمین قرار ملاقاتتان یک هدیه گران قیمت برای شما خریدند، باید آن هدیه را رد کنید و به آنها بگویید که فکر می کنید خیلی زیاد است. اگر آنها با مهربانی قبول کنند، نشانه خوبی است. اگر اصرار کنند که آن را بپذیرید، نشان می دهد که خواسته های شما را در نظر نمی گیرند یا مرزهای شما را جدی نمی گیرند.

یا اگر فکر می‌کنید که تعریف‌ های آنها بیش از حد و اغراق‌ آمیز است، می‌ توانید با پیشنهاد اینکه واقعاً از دریافت چنین تعریف‌ هایی لذت نمی‌ برید از آنها تشکر کنید. از آنجایی که این یکی از تاکتیک‌ های کلیدی آزارگر است، ممکن است آن‌ ها تلاش کنند تا از اجبار خود برای گفتن چیزهای خوب در مورد شما جلوگیری کنند.

یک قاعده کلی این است: اگر طرف مقابل از قاطعیت شما آزرده شد و سعی کرد شما را با خواسته هایش تحت فشار قرار دهد، باید آن را به عنوان یک پرچم قرمز در نظر بگیرید و فرار کنید.

چگونه می توانید از بمباران عشق خلاص شوید؟

اگر قبل از مراحل مخرب‌ تر کاهش ارزش و کنار گذاشتن رابطه، از رابطه فرار کرده‌ اید، بهبودی شما ساده‌ تر خواهد بود. این بیشتر شامل کاهش پاسخ عاطفی شما به کسی است که با عشق شما را بمباران کرده است.

ممکن است در این مرحله احساسات شدیدی نسبت به او داشته باشید، و زمان می برد تا این احساسات کاهش یابد. می‌ توانید با نگاهی انتقادی به مدت زمانی که با او می‌ گذراندید و همه راه‌ هایی را که در آن‌ ها غیرصادقانه بودند و فریبکاری می‌ کردند، خلاصی را سرعت بخشید. همانطور که این کار را انجام می دهید، خواهید دید که احساسات او نسبت به شما چیزی نبود که فکر می کردید و احساسات شما نسبت به او ساخته شده بود.

اگر رابطه شما از مرحله بمباران عشق اولیه فراتر رفته است، بهبودی شما مستلزم کار بیشتر و زمان بسیار بیشتری است.

منبع:

aconsciousrethink

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی