ازدواج دانستنی های قبل از ازدواج

14 راه برای ابراز علاقه به معشوق تان در روزهای خاص

ابراز علاقه به معشوق در روزهای خاص

برخی از روزهای خاص مانند ولنتاین یا روز تولد یا سالگرد آشنایی و غیره بهانه های خوبی هستند تا کاری جدید برای ابراز علاقه به معشوق تان بکنید. قطعا در این روزها هم به چند ترفند خاص نیاز دارید تا بتوانید خودتان را در دل معشوق تان جا کرده و آن روز را برایش به یادماندنی کنید. سایت 7گنج باز مثل همیشه برای تمام دغدغه های شما راهی در نظر دارد. با ما باشید تا 14 راه برای ابراز علاقه به معشوق تان به شما یاد بدهیم.

14 راه برای ابراز علاقه به معشوق تان در روزهای خاص

این 14 ترفند ابراز علاقه کمک می کند تا در روزهای خاص زندگی تان بدون اینکه در دام های تجاری مثل بازارهای پرفروش با کالاهای تکراری ولنتاین یا کالاهای لوکس و گران قیمت مانند جواهرات و زیورآلات طلا نیفتید، یک راه عاشقانه و به یاد ماندنی پیدا کنید تا بدون سختی کشیدن و خرج کردن از احساس تان مایع گذاشته و عشقی به قیمت بکری علاقه تان به معشوق تان هدیه دهید.

 1. یک یادداشت عاشقانه

گاهی اوقات تنها کاری که لازم است بکنید نوشتن یک یادداشت زیبا و به یاد ماندنی برای او است. مثلا وقتی عشق تان را در خانه تنها می گذارید و یا زمانی که حس می کنید بین شما همه چیز یکنواخت و تکراری شده است. با این حال حتی در روزهای خاص هم یک یادداشت کوچک کار خودش را می کند.

 1. یک برنامه تفریحی خوب بچینید

به دنبال یک تئاتر کمدی یا عاشقانه باشید یا به دیدن یک فیلم سینمایی خوب بروید. یا حتی می توانید با یک سبد کوچک به پیک نیک بروید. مهم نیست که چگونه، مهم این است که کاری کنید آن روز را به شما خوش بگذرد.

 1. کمپ در حیات خلوت

اگر شما و همسرتان عاشق این هستید که در طبیعت چادر بزنید اما وقتش را ندارید می توانید کمی خلاقیت به خرج داده و چادرتان را در حیات خلوت تان برپا کنید. حتی می توانید در یک منقل یک آتش کوچک درست کنید و شب را به جای نگاه کردن به سقف با دیدن ستاره ها به خواب بروید.

 1. یک صبحانه در رخت خواب

قبل از معشوق تان از خواب بیدار شده و یک صبحانه ساده و جمع و جور ولی رنگارنگ و خوشمزه آماده کنید. سعی کنید آنقدری وقت بگذارید که صبحانه تان با همیشه فرق داشته باشد. با گذاشتن یک شاخه گل در کنار آن می توانید یک امتیاز بیشتر را از آن خودتان کنید.

 1. یک شام ویژه

می توانید به رستوران بروید اما همانطوری که در بالا گفتیم بهتر است به جای خرج کردن پول تان اجازه دهید احساس و تلاش تان در ابراز علاقه به معشوق تان به شما کمک کند. می توانید یک فضای شاعرانه درست کنید و غذای مورد علاقه اش را بپزید. با روشن کردن شمع و گذاشتن گل های مورد علاقه او در گلدان همه چیز تکمیل است.

 1. قدم بزنید

دست او را بگیرید و کنار هم قدم بزنید. شاید بهتر باشد حتی حرفی نزنید. اجازه بدهید سکوت حرف های ناگفتنی تان را بازگو کند. از بودن در کنار هم لذت ببرید.

 1. برنامه ریزی برای تعطیلات

تمام خوشی های تان را در همان روز خلاصه نکنید. می توانید برای یک تعطیلات در آخر هفته یا حتی ماه آینده برنامه ریزی کنید. لذت نقشه کشیدن برای تعطیلات تان همیشه می تواند شیرین باشد.

 1. یک شب خوب داشته باشید

گاهی لازم است کمی بیشتر با هم باشید و یک شب زیبا و دوست داشتنی برای خودتان رقم بزنید.

 1. ریلکس کنید

بگذارید استرس و نگرانی از هر دوی شما دور شده و جایش را به آرامش و تمدد اعصاب بدهد. یک حمام آب گرم و کمی ماساژ حال تان را بهتر می کند.

 1. به کنسرت بروید

همیشه کشف یک آهنگ زیبا و جدید، خوب است. می توانید با معشوق تان به کنسرت خواننده محبوب تان رفته و هنرنمایی او را گوش دهید.

 1. برای ابراز علاقه به معشوق تان از خاطرات اولین دیدارتان بگویید

می توانید با یادآوری خاطرات اول تان شیرینی و عشق روزهای اول را برای خوتان زنده کنید. اینکه چیزهایی در ذهن تان است و هنوز به آن ها فکر می کنید برای معشوق تان هم دلگرم کننده است.

 1. به یک کافی شاپ دنج بروید

هوا بد است و نمی توانید از خانه خارج شوید؟ بسیار خب هنوز هم کارهایی هست که می توانید انجام دهید. دست او را بگیرید و به یک کافی شاپ دنج و دوست داشتنی بروید تا لحظات زیبا و به یادماندنی را با هم تجربه کنید. می توانید یک قهوه گرم بنوشید و با گوش دادن به موسیقی آرام کافه خاطرات تان را مرور کنید.

 1. ستاره ها

اگر خوش شانس باشید و در شهرتان و در همان زمان یک آسمان صاف و تمیز داشته باشید تا با معشوق تان به آن نگاه کنید حتما متوجه خواهید شد که چه منظره خیال انگیز و بی نظیری پیش روی شماست. این منظره با دستان گرم معشوق تان کامل می شود. یک زیرانداز بردارید و در یک جای خلوت به دیدن ستاره ها بروید.

 1. طلوع و غروب

بعضی از اتفاقات طبیعی انرژی بی بدیل و زیادی در خود دارند تا شما را سر ذوق بیاورند. یکی از آن ها طلوع آفتاب یا غروب آن است. با تماشا کردن حرکت خورشید آرامش و حس قشنگی برای تان تداعی می شود حتی اگر تنها باشید. پس از این موقعیت وقتی کنار عشق تان هستید غافل نشوید.

 

تقویم فارسی اندروید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

کانال یوتوب چی با چی

مطالب پیشنهادی