دانش و فناوری موبايل، تبلت و لپ تاپ

گلکسی نوت 5 ، بهترین فبلت 2015 انتخاب شد

تقویم فارسی اندروید

گلکسی نوت 5 ، بهترین فبلت 2015 انتخاب شد

بهترین فبلت 2015

در دومین سری رای‌گیری سایت GSM Arena، فبلت سامسونگ Galaxy Note5 از دید کاربران به عنوان بهترین فبلت سال 2015 انتخاب شد.

بهترین فبلت سال 2015 ؟

فبلت گلکسی نوت 5 با کسب 38 درصد رای کاربران اول شده و این در حالی است که تنها 4 ماه از عرضه‌ی آن سپری شده است. پیش‌بینی می‌شود که این محصول در سال 2016 هم فروش خوبی در آسیا داشته باشد.

فبلت (phablet) به گوشی‌های هوشمندی گفته می‌شود که ابعاد بزرگ‌تری نسبت به گوشی‌های هوشمند دارند.

سایت GSMArena هفته‌ی گذشته هم یک رای‌گیری عمومی برگزار کرده و از تمامی کاربران خواسته بود تا بهترین گوشی سال را از نظر خودشان انتخاب کنند. در آن رای‌گیری سامسونگ گلکسی S6 اول شد. حالا هم محصول دیگری از سامسونگ در جایگاه محبوب‌ترین دستگاه هوشمند از دیدکاربران قرار گرفته است.

نگاهی به سایر 10 فبلت اول این رای‌گیری هم جالب است: سونی اکسپریا Z5 Permium با 15 درصد محبوبیت در جایگاه دوم قرار دارد. در رای‌گیری هفته‌ی گذشته همین دستگاه 18 درصد رای کاربران را به دست آورده بود که این ثبات نسبی، نشانه‌ی خوبی برای سونی تلقی می‌شود.

بهترین فبلت 2015

اما اوضاع برای اپل چندان خوشایند نیست. آیفون 6s پلاس فقط 9 درصد آمار را در اختیار دارد و بعد از هواوی نکسوس 6p قرار گرفته است.

سایت GSMArena هفته‌ی گذشته هم یک رای‌گیری عمومی برگزار کرده و از تمامی کاربران خواسته بود تا بهترین گوشی سال را از نظر خودشان انتخاب کنند.

در رای‌گیری هفته‌ی گذشته دیده بودیم که آیفون 6s با کسب 19 درصد مححبوبیت بین کاربران، وضع بهتری دارد. از این‌جا می‌توان فهمید که نسخه‌ها کوچک‌تر آیفون بین کاربرها محبوبیت بیش‌تری دارند.

شرایط شرکت هواوی در بازار بهتر است. گوشی هواوی نکسوس 6p رای 12 درصدی را به خود اختصاص داده، در حالی که ال جی نکسوس 5x در هفته‌ی گذشته معادل 4 درصد رای به دست آورده بود.

فبلت‌های مایکروسافت لومیا 950 XL و ال جی V10 هم هر دو 8 درصد رای کاربران را به دست آورده‌اند.

 

منبع : دیجی کالا

باز نشر : هفت گنج

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی