اخبار داغ اخبار و حواشي ورزشي

کفاشیان با لباس هندی در کنار خواهر زاده شریفی نیا ! + عکس

علی کفاشیان در حاشیه مراسم انتخاب بهترین‌های آسیا با لباس سنتی‌ هندی‌ها دیده شد و حرف‌های مهمی زد...
تقویم فارسی اندروید

علی کفاشیان در حاشیه مراسم انتخاب بهترین‌های آسیا با لباس سنتی‌ هندی‌ها دیده شد و حرف‌های مهمی زد.

کفاشیان
کفاشیان

رئیس فدراسیون فوتبال ایران که جهت شرکت در مراسم انتخاب برترین های فوتبال آسیا در دهلی نو بسر می برد، درباره مذاکرات خود با مسئولان فدراسیون های فوتبال کشورهای آسیایی به نکاتی اشاره کرد.

او گفت: در حاشیه این مراسم مسئولان ورزشی و مسئولان فدراسیون های فوتبال کشورهای آسیایی به مذاکره با یکدیگر پرداختند که در همین راستا طی صحبتی که با مسئولان فدراسیون فوتبال قطر داشتیم، آنها نسبت به همکاری و مشارکت ایران در برگزاری جام جهانی 2022 قطر تاکید بسیار زیادی داشتند.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: روز گذشته هم دبیرکل کمیته عالی برگزاری جام جهانی قطر در نشست خبری خود ابراز امیدواری زیادی نسبت به حضور ایران در جام جهانی 2022 داشته و هیجان فوتبالی و هواداران بی شمار فوتبال کشورمان را از دلایل موثر حضور ایران در جام جهانی اعلام کرده است.

کفاشیان در ادامه بیان کرد: البته مذاکراتی با مسئولان فوتبالی چین هم داشتیم که نسبت به برگزاری بازی های دوستانه در رده سنی پایه ابراز علاقه کردند. مسئولان فوتبال ژاپن و کره جنوبی هم علاوه بر درخواست بازی دوستانه در رده سنی پایه، پیشنهادات خود را نسبت به افزایش سطح همکاری های متقابل در زمینه توسعه و آموزش فوتبال مطابق با قرارداد همکاری دو جانبه ای که پیش از این به امضا رسیده است، بیان کردند.

همچنین کفاشیان در این مراسم با لباس هندی در کنار امیر شجاعی؛ خواهرزاده محمدرضا شریفی نیا دیده شد. امیر شجاعی ساکن مالزی است.

کفاشیان با لباس هندی در کنار خواهر زاده شریفی نیا
کفاشیان با لباس هندی در کنار خواهر زاده شریفی نیا

جهت دریافت جدیدترین اخبار و مقالات از طریق تلگرام ، اینجا کلیک کنید

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

منبع:jamnews

مهاجرت به فنلاند در مقطع دبیرستان

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی