سبك زندگي موفقيت در زندگي

عادت هاي مشترك افراد موفق

افراد موفق در كار و زندگي ويژگيهاي مشتركي دارند كه در ادامه ذكر شده است. با ما همراه شويد و اين اين مقاله را تا پايان بخوانيد...
تقویم فارسی اندروید

افراد موفق در كار و زندگي ويژگيهاي مشتركي دارند كه در ادامه ذكر شده است. با ما همراه شويد و اين اين مقاله را تا پايان بخوانيد…

افراد موفق
افراد موفق

آن‌ها سریع یاد می‌گیرند

یک نشانه‌ی افراد موفق این است که قادر باشید میزان یادگیری خود را افزایش دهید تا به نقطه‌ای برسید که درباره‌ی یادگیری موضوعات جدید احساس راحتی کنید. اختصاص دادن پانزده دقیقه در یک روز برای مطالعه‌ی موضوعات غیرداستانی تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا یک تفاوت واقعی در کارها و روند پیشرفت خود ایجاد نمایید.

در ابتدا با خواندن کتاب‌هایی که روی شما تأثیر گذاشته و یا راه‌حلی برای کمک به مشکلاتی هستند که در حال حاضر با آن مواجه می‌باشید کار خود را آغاز کنید.

آن‌ها می‌دانند چگونه مشکلات خود را بشناسند.

توانایی دیدن مشکلاتی که در پیش روی شما قرار دارند چیزی عالی است. اگر بتوانید به مرحله‌ای برسید که مشکلات شما چیزی بیشتر از یک معادله‌ی گیج‌کننده در ذهنتان باشند، می‌توانید در طولانی‌مدت به موفقیت واقعی برسید. سخت‌ترین قسمت این است که اطمینان یابید مشکلات شما چیزهایی هستند که می‌توانید با آگاهی با آن‌ها مواجه شوید.

ويژگيهاي افراد موفق
ويژگيهاي افراد موفق

آن‌ها برای خود اولویت قرار می‌دهند

داشتن یک لیست از اولویت‌های مختلف در طول روز می‌تواند مانع شود که شما در کارهای بیهوده غرق‌شده و یا با کارهای ساده و نامناسب ارتباط برقرار کرده و زمانی برای انجام کارهای حقیقی و صحیح نداشته باشید.

آن‌ها پول خود را مدیریت می‌کنند

ازآنجایی‌که پول برای موفقیت فردی شما در درازمدت مهم است با خواندن کتاب‌هایی در این زمینه کارتان را آغاز کنید. این کار ممکن است زمان ببرد اما هنگامی‌که شروع به مشاهده‌ی نتایج کار خود کردید ارتباط با این موضوع بسیار ساده‌تر خواهد شد.

مطمئناً این کار زمان و برنامه‌ریزی زیادی می‌خواهد اما بهتر است به کمی جلوتر نگاه کنید، این کار به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ی مالی خود را کاملاً تغییر داده وزندگی‌تان را راحت‌تر از گذشته‌نمایید.

آن‌ها زود از خواب بیدار می‌شوند

یک روش ساده برای ساختن روزتان این است که به آن حمله کنید – زود بیدار شوید، خود را درگیر کارهای سخت کنید و ببینید چگونه باقی روز شما می‌گذرد. افراد موفق کار خود را ساعت یک بعدازظهر شروع نمی‌کنند، آن‌ها 8 صبح بیدار می‌شوند. اطمینان یابید که هرروز مقدار زیادی از کارتان را انجام داده‌اید.

آن‌ها اهداف مشخصی برای خود قرار می‌دهند

اهداف مشخص
اهداف مشخص

هرکس در زندگی نیاز دارد اهدافی داشته باشد که برای رسیدن به آن مبارزه کند، زیرا بدون داشتن هدف می‌خواهیم به چه چیزی برسیم؟ بنابراین تا مدتی که شما هدفی دارید چیزی خواهید داشت که شمارا باانگیزه  و موفق نگه دارد. این‌زمانی است که شما تلاش می‌کنید با برنامه‌ریزی خود از همه‌چیز عبور کنید تا پیشرفت کرده و به هدفتان برسید.

آن‌ها رژیم غذایی سالمی دارند

چیزی بدتر از داشتن یک رژیم غذایی نامتعادل و ضعیف نیست – اگر این‌طور است باید سعی کنید غذای سالم‌تری بخورید. بدنی که دارای مواد غذایی مناسب است در روزهای سخت برای شما بهتر از بدنی است که بیمار بوده و نیاز به درمان دارد. غذای خوب بخورید تا بدن شما در شرایط خوبی باقی‌مانده و بتواند با مشکلات مقابله کند.

آن‌ها نقاط قوت خود را می‌دانند

زمانی که شما نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید مواجه با مشکلات و بهبود شرایط برای شما خیلی راحت‌تر خواهد بود. بعلاوه این امر کمک می‌کند در آینده نقاط قوتتان به‌نوعی حامی شما بوده و برای شما نقطه‌ای می‌شوند که از آن حرکت خود به سمت جلو را آغاز می‌کنید.

آن‌ها دارای شبکه هستند

داشتن دوستانی در مکان‌های دیگر و همکارانی صمیمی که بتوانید در زمان گرفتاری و کار روی آن‌ها حساب کنید چیز بدی نیست. آیا شما در صحبت کردن اعتمادبه‌نفس داشته و صادق هستید؟ اگر این‌گونه است از این توانایی برای داشتن شبکه‌ای از دوستان و ساخت لیست خود استفاده کنید.

آن‌ها شخصیت خود را می‌سازند

هیچ‌کس دوست ندارد به‌سادگی شکست بخورد و زمانی که شما لیستی از قوانین اخلاقی دارید که باید در هر شرایطی آن را دنبال کنید این امر بسیار راحت‌تر می‌شود. زمانی که با قانون مشخصی زندگی می‌کنید که شما را مطمئن می‌سازد همیشه می‌توانید از موانع عبور کنید، در آینه نگاه کرده و به خودتان حقیقت را بگویید موفقیت راحت‌تر است. همیشه قوانینی برای خود داشته و هیچ‌گاه از آن‌ها منحرف نشوید.

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی