تبلیغ رپورتاژ

در مورد فضای ابری کلود Service Space بیشتر بدانید

اگر به دنبال فضای ابری کلود برای هاست وب سرویس های خود هستید serverspace.us یکی از شرکت های بین المللی پیشرو در این زمینه است،این شرکت خدمات گوناگونی مثل هاستینگ ، خدمات برنامه نویسی و توسعه سرویس ، سرویس های وی دی آی و وی پی اس را میتواند برای شما فراهم کند. از جمله ویژه های سرویس Service Space میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

Server Space Cloud service
Server Space Cloud service

قیمت مناسب

قیمت سرویس های شرکت Service Space به آدرس https://serverspace.us/ نصبت به رقبا ، کاملا رقابتی است و میتوان گفت بسیار به صرفه برای کسب کار های کوچک تا بزرگ مناسب هستش.

سرویس های متنوع

سایت Service Space میتواند نیاز شما را به سرویس ها مختلفی که برای شرکت یا استارت آپ خود نیاز دارید را به صورت یکجا حل کند. این شرکت سرویس بسیار متنوعی دارد و میتوان گفت تقریبا شما را بی نیاز میکند.

 

ارایه فضای ابری یا کلود

فضای ابری یک روش بسیار تازه در دنیای پردازش است که در آن منابع سرویس ها به آسانی قابل گسترش و مجازی شده است. محوریت این مدل، سرویس‌دهی به کاربر بر اساس تقاضا است و در صورتی که تقاضا بالا بروید به راحتی می توانید منابع تون رو گسترش بدید.

 

آپ تایم ۹۹.۹ درصد

این شرکت آپ تایم ۹۹.۹٪ سرویس های شما را گارانتی میکند، و این به این معنی هست که دیگر شما نباید نگران داون شدن سرویس خود باشید و فقط کافیه به فکر توسعه و پیشرفت سرویستون باشید.

 

کنترل پنل ساده

محیط کاربری و مدیریت سیستم و سرویس ها بصورتی طراحی شده که شما خیلی راحت میتونید از سرویس های مختلف خود استفاده کنید و اونها رو مدیریت کنید.

 

توضیحات انگلیسی:

Serverspace is an ideal online Сloud IT infrastructure rental service. Serverspace that provides affordable cloud services, VPS/VDS, SSL, free DNS Service

affordable cloud services, VPS/VDS, SSL, free DNS
affordable cloud services, VPS/VDS, SSL, free DNS
تقویم فارسی اندروید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

کانال یوتوب چی با چی

مطالب پیشنهادی