تبلیغ رپورتاژ

خرید بلیط اتوبوس vip چه مزایایی دارد؟

اتوبوس یکی از ارزان‌ترین و مناسب‌ترین وسایل حمل و نقل کشور است. بسیاری از مسافران و گردشگران ترجیح می‌دهند تا برای سفرهای‌شان بلیط اتوبوس تهیه کنند. امروزه اتوبوس‌های زیادی در ناوگان زمینی کشور فعالیت می‌کنند. این اتوبوس‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند و کیفیت آن‌ها هم تفاوت زیادی دارد. اتوبوس‌هایی که برای مسیرهای نزدیک هستند معمولا کیفیت بالایی ندارند و در حقیقت خیلی هم مهم نیست که اتوبوس شما دارای کیفیت بالایی باشد. اما زمانی‌که می‌خواهید به یک مسیر طولانی بروید قطعا کیفیت اتوبوس می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی سفر شما داشته باشد. اتوبوس‌های جدید دارای شرایط بهتری هستند که باعث می‌شود خستگی مسیر کمتر شود، اما زمانی‌که برای یک مسیر طولانی مانند تهران ـ مشهد از یک اتوبوس قدیمی استفاده کنید خستگی زیادی برای شما به وجود می‌آید. پس سعی کنید از اتوبوس‌های VIP استفاده کنید تا درطول مسیر به شما خوش بگذرد. اتوبوس‌های وی‌آی‌پی دارای امکانات منحصر به‌فردی هستند که باعث شده‌اند سفر با این اتوبوس‌ها لذت‌بخش‌تر از همیشه باشد. البته همان‌طور که می‌دانید اتوبوس‌های وی‌آی‌پی دارای قیمت بیش‌تری نسبت به اتوبوس‌های معمولی هستند اما به‌هرحال راحتی بیش‌تری را هم برای مسافران به همراه دارد. اتوبوس‌های وی‌آی‌پی دارای ۲ نوع صندلی هستند؛ صندلی‌های اتوبوس‌های وی‌آی‌پی از ۲ مدل تک صندلی و صندلی عادی هستند. صندلی‌های تک مناسب افرادی است که می‌خواهند به‌تنهایی سفر کنند.

در ادامه‌ی این مطلب به‌بررسی امکانات اتوبوس‌های وی‌آی‌پی می‌پردازیم. اگر بلیط اتوبوس وی‌آی‌پی را تهیه کنید می‌توانید از تمامی این امکانات استفاده کنید.

۱ـ صندلی‌های تخت‌شو

در اتوبوس‌های قدیمی مشکلات صندلی این‌قدر زیاد بود که اصلا امکان خواب در آن وجود نداشت. اما باپیشرفت تکنولوژی اتوبوس‌های مسافربری بهینه‌سازی‌های زیادی را تجربه کردند. در حال حاضر اگر از بلیط اتوبوس‌ وی‌آی‌پی استفاده کنید می‌توانید به‌راحتی در طول مسیر به‌خواب بروید.همان‌طور که گفته شد صندلی‌های نامناسب و غیراستاندارد در طول سفر مشکلات زیادی را برای مسافران به‌وجود می‌آورد. همچنین این صندلی‌ها به علت فضای کم جلوی پا، مشکلات بیشتری را برای افراد بلند قد به‌وجود می‌آورد.

خرید بلیط اتوبوس

۲ـ‌ صفحه نمایش پشت صندلی

مطابق جدیدترین فناوری‌های روز و بالاترین‌ استانداردها پشت صندلی‌ اتوبوس‌های مسافربری VIP مانیتورهای اختصاصی هر مسافر قرار داده شده است که به کمک آن می‌توانید برنامه یا بازی دلخواه خود را درطول سفر مشاهده کنید. مسافران در استفاده از این مانیتورها هیچ‌گونه محدودیتی ندارند و حتی می‌توانند درصورت نیاز یک حافظه‌ی جانبی به آن متصل کنند. این مانیتورها کیفیت بالایی دارد و به‌طور پیش فرض تعداد بالایی فیلم، بازی و موسیقی بر روی آن بارگذاری شده است تا مسافران در طول سفر با آرامش بتوانند محتوای مناسب خود را پیدا کنند. بعد از خرید بلیط اتوبوس و سوار شدن به اتوبوس می‌توانید از این مانیتورها استفاده کنید.
مسیر تهران تا مشهد با اتوبوس چند ساعت است؟

۳ـ چراغ برای مطالعه

اتوبوس‌های مسافربری VIP دارای چراغ‌های مناسبی با نور متمرکز و نیمه متمرکز هستند که اگر قصد مطالعه در شب را داشته باشید می‌تواند بسیار مفید باشد. مطالعه یک کتاب در اتوبوس کمک می‌کند تا مسیر برای شما لذت‌بخش‌تر شود. لازم به‌ذکر است این چراغ‌ها نور خاصی دارند و موجب اذیت افراد کناری شما نمی‌شوند.

۴ـ آب سرد و گرم

فرض کنید شما درطول سفر به‌همراه خانواده‌تان، یک نوزاد هم دارید که باید در ساعت‌های مشخصی برای آن شیر خشک تهیه کنید. اتوبوس‌های مسافربری VIP این امکان را به شما می‌دهد که در هر ساعت از مسیر از آب گرم و سرد موجود در اتوبوس استفاده کنید و هیچ‌گونه نیازی به پیاده شدن از اتوبوس نیست. حتی درصورت نیاز می‌توانید از مهمان‌دار کمک بخواهید تا برای شما آب‌جوش و یا آب سرد تهیه کند. ممکن است در طول سفر احساس خستگی کنید و بخواهید یک چایی بنوشید که به کمک آب جوش موجود در اتوبوس می‌توانید از این امکان استفاده کنید.

بعد از خرید بلیط اتوبوس شدن به اتوبوس می‌توانید از میهمان‌دار اتوبوس برای چگونگی دسترسی به آب گرم و سرد سوال بپرسید.
فاصله تهران ارومیه با اتوبوس چند ساعت است؟ مسیر چگونه است؟

۵ـ پذیرایی در اتوبوس‌های VIP

پس از تهیه بلیط اتوبوس VIPو سوار شدن به اتوبوس یک بسته پذیرایی دریافت می‌کنید که می‌توانید درطول سفر از آن استفاده کنید. البته بهتر است خودتان هم قبل از سفر ساندویچ‌های سرد و خوراکی کافی به همراه داشته باشید تا درصورت نیاز از آن استفاده کنید. سعی کنید از ساندویچ‌های سرد غیراستاندارد استفاده نکنید تا درطول سفر مشکلی برای شما به‌وجود نیاید. همان‌طور که گفته شد اتوبوس‌های وی‌آی‌پی کیفیت بسیار بالایی دارند و برای سفرهای طولانی بسیار مناسب هستند. خرید بلیط اتوبوس وی‌آی‌پی کار بسیار آسانی است و شما می‌توانید با رزرو اینترنتی آن در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی کنید. لازم به‌ذکر است که خود اتوبوس‌های وی‌آی‌پی هم دارای مدل‌های مختلفی هستند که بعضی از آن‌ها دارای کیفیت بالاتری هستند.

اتوبوس‌های VIP
تقویم فارسی اندروید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

کانال یوتوب چی با چی

مطالب پیشنهادی