اخبار داغ اخبار و حواشي ورزشي

خبر سرطان کی روش / شایعه یا واقعیت ؟!+ واکنش ها

عصر دیروز شایعه عجیبی در رسانه‌های ایجاد شد که حکایت از آن داشت که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران به سرطان معده مبتلا شده است ...
مهاجرت به فنلاند در مقطع دبیرستان

 عصر دیروز شایعه عجیبی در رسانه‌های ایجاد شد که حکایت از آن داشت که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران به سرطان معده مبتلا شده است …

خبر سرطان کی روش
خبر سرطان کی روش

واکنش اسلامیان به خبر سرطان کی روش

 عصر دیروز شایعه عجیبی در رسانه‌های ایجاد شد که حکایت از آن داشت که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران به سرطان معده مبتلا شده است و در همین خصوص و چند مورد دیگر پیرامون تیم ملی با محمود اسلامیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفتگویی را انجام دادیم که متن آن را در زیر می‌خوانید:

 شایع شده است که کی‌روش به بیماری سرطان معده مبتلا شده است، این خبر درست است؟

خیر، این اخبار کذب محض است و تعجب می‌کنم که این خبرها چرا منتشر می‌شود و چرا برای این بنده خدا یک خبر درست می‌کنند. چه کسی این موضوع را گفته و این خبرسازی را انجام داده است؟ من از این رفتارها تعجب می‌کنم و اصلاً این خبرها حرفه‌ای نیست. ضمن اینکه نباید اسرار بیماران را فاش کرد و هیچ رسانه‌ای در دنیا این کار را انجام نمی‌دهد و یک بار دیگر می‌گویم که این خبر کذب و غلط است.

 چنین خبری پس از برتری پر گل تیم ملی مقابل گوآم و بحث استعفای کی‌روش کمی عجیب بود.

آیا این نحوه تشکر از کی‌روش است که توانست با 6 گل گوآم را شکست دهد و این طور از زحمات او تشکر می‌کنیم؟ واقعاً این رفتارها درست نیست و نباید زحمات کی‌روش را نادیده گرفت.

 حتی شایعه شده است که کی‌روش به خاطر بیماری دو روز اول تمرینات تیم ملی را پشت درهای بسته اعلام کرد.

این طور نیست و در عکس‌هایی که فدراسیون فوتبال منتشر کرد کی‌روش در همان دو روز هم حضور داشت و تمرینات را زیرنظر گرفت، البته من هم معده‌ام ناراحت است و شیمیایی هستم و ده‌ها بیماری دارم، آیا این بدان معناست که من هم سرطان دارم. این چه صحبت‌هایی است. از قول من گویید این نحوه تشکر کردن از زحمات یک مربی است؟

گفته می‌شود کی‌روش از چین پیشنهاد قابل توجهی دارد.

در این مورد نمی‌دانم، اما او با ما قرارداد دارد، البته کی‌روش مربی موفقی است و این طبیعی است که چنین پیشنهاداتی به‌دست او برسد.

آیا فدراسیون فوتبال هم‌چنان از کی‌روش حمایت می‌کند؟

ما به‌عنوان هیأت رئیس فدراسیون امروز در جلسه‌ای که داشتیم او را مورد تأیید قرار دادیم و بهتر است کسانی که منتقد او هستند، عملکردش را هم ببینند که چگونه با یک سری جوان توانسته است، نتایجی در شأن تیم ملی ایران بگیرد.

وضعیت فعلی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

در هر صورت فکر می‌کنم این داستان جدیدی است که برای او درست کرده‌اند.

اما برخی رسانه‌ها نوشته‌اند کی‌روش خودش این داستان‌ها را درست می‌کند تا از فدراسیون امتیاز بگیرد.

خیر، این طور نیست و بی‌خود و بی‌جهت این حرف‌ها را می‌زنند و این اظهارات دروغ است.

به‌عنوان سؤال پایانی. حتی گفته می‌شود کی‌روش از شما خواسته است تا در جلسه فردا حاضر شوید تا بابت خواسته‌های او از جمله مرخصی که می‌خواهد، از رئیس فدراسیون ضمانت بگیرد.

– این طور نیست. در هرصورت اجازه دهید روال جلسه فردا به کدام سمت پیش می‌رود.

کارلوس کی روش
کارلوس کی روش

واکنش عزت الله پورقاز به خبر سرطان کی روش

 عزت‌الله پورقاز بازیکن تیم ملی فوتبال ایران درباره شایعات بیماری کی‌روش تصریح کرد: من در جریان نیستم، اما این حرف‌ها شایعه است.

پورقاز همچنین درباره اینکه آیا آثار بیماری در چهره کی‌روش مشخص بود، گفت: من نمی‌توانم در این‌باره صحبت کنم بهتر است از سرپرست تیم بپرسید.

مهدی ترابی: چیزی درباره بیماری کی‌روش نشنیدم

، مهدی ترابی ملی‌پوش فوتبال ایران درباره بیماری کی‌روش اظهارداشت: چیزی در این‌باره نشنیدم، او روحیه خوبی در این مدت داشته است.

———————————————————————————–

حال باید تا فردا صبر کرد و دید کارلوس کی روش در قبال این مساله مهلک چگونه موضع گیری خواهد کرد.

سایر اخبار و حواشی ورزشی را اینجا بخوانید

جهت دریافت جدیدترین اخبار و مقالات از طریق تلگرام ، اینجا کلیک کنید

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج 

www.7ganj.ir

منابع: فارس  / راه دانا

تقویم فارسی اندروید

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی