مد و زيبايي مد و مد گرايي مدل هاي كيف، كفش و لباس

ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي 4 شانه

در اين مقاله از 7 گنج ترفندهايي زيركانه و جالب انتخاب لباس براي خانم هاي داراي سرشانه پهن را مطرح كرده ايم. ترفندهايي كه در عين سادگي بسيار كاربردي و موثر اند. با ما همراه شويد...
تقویم فارسی اندروید

در اين مقاله از 7 گنج ترفندهايي زيركانه و جالب انتخاب لباس براي خانم هاي داراي سرشانه پهن را مطرح كرده ايم. ترفندهايي كه در عين سادگي بسيار كاربردي و موثر اند. با ما همراه شويد…

ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي 4 شانه / www.7ganj.ir

انتخاب لباس خانم هاي چاق

خانم‌هایی که سایز بزرگ هستند و در عین حال شانه‌‌های پهنی دارند نمی‌توانند به‌راحتی سراغ لباس‌های شلوغ و طرحدار بروند. مگر اینکه حواس‌شان به این نکته اساسی باشد؛ هرقدر خطوط مورب یا عمودی در لباس بیشتر به کار رفته باشد و در عین حال رنگ‌های تیره به‌خصوص مشکی در پارچه لباس بیشتر دیده شود به نفع آنها خواهد بود. این‌طوری هم لاغرتر به نظر می‌رسند و هم سرشانه‌های‌شان را پنهان می‌کنند.

ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي 4 شانه / www.7ganj.ir

بازی با طرح و گل

lebas-7ganj (8)

واقعیت این است که هر چه لباس شما شلوغ‌تر باشد حواس بیننده را بیشتر پرت می‌کند و دیگر کسی متوجه درشت بودن شانه‌‌‌‌ها نمی‌شود. به همین خاطر رنگ‌های متنوع با طراحی‌‌های شلوغ و ترجیحا متوسط و همچنین پارچه‌‌هایی که با تصاویر گل‌ها طراحی شده‌اند گزینه‌‌هایی ایده‌آل برای شما به حساب می‌آیند که نباید از آنها غافل شوید. قانون بالا بستن موها را با این سبک لباس‌ها به خاطر بسپارید.

ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي 4 شانه / www.7ganj.ir

انتخاب يقه مناسب

lebas-7ganj (9)

فرم یقه برای کسانی که سرشانه‌‌های درشتی دارند نقشی اساسی بازی می‌کند. یکی از مناسب‌ترین انواع یقه‌‌‌‌ها برای این افراد مدل یقه‌‌های گرد و عریض است. اگر سرشانه‌‌های شما هم بزرگ هستند این فرم متداول باعث ظریف به نظر رسیدن آنها می‌شود. درست مثل این است که کسی که صورت گردی دارد عینک مربعی بزند. این یقه منحنی‌شکل صاف و عریض بودن شانه‌‌‌‌ها را متعادل می‌کند. نکته مهم توجه به رنگ‌هاست. رنگ این مدل لباس‌ها را اول با توجه به سلیقه و بعد با توجه به فصل انتخاب کنید اما یادتان نرود که همیشه تیره‌‌‌‌ها در ظریف‌سازی موثرتر عمل می‌کنند!

lebas-7ganj (10)

لباس‌های یقه هفت علاوه بر اینکه همیشه استایل خاص خودشان را حفظ می‌کنند یک امتیاز مثبت دیگر هم دارند. این یقه‌‌‌‌ها هرقدر طویل‌تر باشند به متناسب نشان دادن شانه‌‌های پهن و عریض کمک بیشتری می‌کنند. کاربرد دیگر این یقه‌‌‌‌ها بلندتر نشان دادن بالاتنه است.

نكته پيشنهادي:

  • با دو فرم یقه‌ای که معرفی کردیم لازم است بدانید اغلب اوقات موهایی که بالا بسته می‌شوند جواب بهتری می‌دهند. اما باز هم به خودتان بستگی دارد. اصولا مو‌های بلندی که اطراف شانه‌‌‌‌ها را می‌پوشانند می‌توانند عریض بودن شانه‌‌‌‌ها را پنهان کنند. با این حساب بالا جمع کردن موها و آزاد گذاشتن چند رشته روی شانه‌‌‌‌ها می‌تواند نتیجه خوبی به دست دهد!

ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي 4 شانه / www.7ganj.ir

از پليسه استفاده كنيد

پلیسه‌‌های دامن‌تان را اصلا دست‌کم نگیرید چون قرار است به کمک شانه‌های‌تان بیاید! می‌پرسید چه ربطی دارد؟ جوابش این است: وقتی یک دامن پفی یا چین‌دار پوشیده باشید تمرکز کلی ظاهرتان دیگر معطوف به سرشانه‌‌‌‌ها و بالاتنه نخواهد بود.

نكته: فقط یادتان باشد اگر اضافه وزن دارید لباس‌های چین‌دار به سایزتان اضافه می‌کنند.

ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي 4 شانه / www.7ganj.ir

یکسره آزاد

lebas-7ganj (1)

شلوار‌های راسته اما آزاد و پلیسه‌دار عملکردی شبیه دامن‌های پفکی دارند. با این تفاوت که این شلوارها قادرند قد شما را هم بلندتر نشان دهند و صدالبته به اندام‌تان حجم اضافه کنند بنابراین اگر از اضافه وزن فراری هستید شاید بهتر است از بقیه پیشنهاد‌های ما استفاده کنید.

ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي 4 شانه / www.7ganj.ir

استفاده از آویز‌های بلند

تا اینجای کار یک قانون اساسی در مورد پنهان‌سازی شانه‌‌های عریض یاد گرفته‌اید: طویل‌ها به خنثی کردن اثر شانه‌‌های عریض کمک می‌کنند. پیشنهاد دیگر ما طبق این قانون طلایی طراحی شده، تا می‌توانید از گردنبند‌های بلند استفاده کنید تا بتوانید تمرکز را از روی شانه‌های‌تان بردارید.

lebas-7ganj (2)

نكته پيشنهادي:

  • بیشتر گردنبند‌های بلند برای لباس‌هایی که یقه سه‌سانت هستند یا یقه‌ا‌ی پوشیده و صاف دارند، نتیجه بهتری به دست می‌دهند. سعی کنید بعد از انتخاب لباس و گردنبند خودتان را جای یک ناظر بیرونی بگذارید و به دید انتقادی به خودتان نگاه کنید. این طوری بهتر متوجه درست یا غلط بودن انتخاب‌تان می‌شوید.

ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي 4 شانه / www.7ganj.ir

انتخاب لباس هاي برش دار يا تيره دوخت روي سرشانه

سراغ لباس‌هایی بروید که روی قسمت سرشانه‌شان برش‌های مشکی یا تیره دوخته شده است. بعد از پوشیدن این لباس‌ها متوجه معجزه‌شان خواهید شد!

lebas-7ganj (6)

كمك گرفتن از بند‌های پهن

فرم یقه‌‌هایی که پشت گردن می‌افتند هم برای خانم‌هایی با فرم شانه‌‌های درشت و توپر مناسب هستند به شرطی که بندی که دور گردن می‌افتد به هیچ‌وجه نازک نباشد. بهتر است همراه این لباس‌های به جای اشارپ از نیم‌کت‌های چسبان استفاده کنید که رنگ تیره دارند.

 ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي داراي شانه پهن / www.7ganj.ir

استفاده از دستمال گردن

بد نیست سراغ دستمال‌گردن‌های پارچه‌ای بروید. دستمال‌گردن‌ها به دو روش می‌توانند شانه‌‌‌‌ها را زیباتر نشان دهند.

lebas-7ganj (3)

قانون گردنبندها در مورد دستمال و شال‌گردن‌ها هم کاربرد دارد. هر چه دستمال‌گردن شما بلندتر باشد می‌تواند بالاتنه‌تان را کشیده‌تر و به دنبال آن شانه‌های‌تان را ظریف‌تر نشان دهد. بر عکس این ماجرا هم کاملا صادق است.

همان‌طور که می‌بینید ما در مورد دستمال‌گردن‌ها دو قانون طویل و طرحدار بودن پارچه را با هم ترکیب کرده‌ایم. این گل‌های رنگارنگ نه‌تنها چشم بیننده را نوازش می‌دهند که به هدف اصلی شما هم کمک می‌کنند. فقط یادتان باشد داشتن تنها یک عنصر شلوغ در ظاهر کافی است. بقیه ست را ساده انتخاب کنید.

چند نکته بسيار مهم

 

می‌دانیم گاهی اپل‌ها به دنیای مد برمی‌گردند اما لطفا شما از بازگشت‌شان ‌استقبال نکنید. اپل‌ها برای خانم‌هایی که سرشانه‌های‌شان کوچک نیست وحشتناک هستند و دقیقا نقش یک خائن بالقوه را بازی می‌کنند. به ظاهرتان خیانت نکنید لطفا!

یکی از بزرگ‌ترین اشتباه‌هایی که می‌توانید در حق ظاهری با شانه‌‌های پهن کنید انتخاب شال‌گردن کوتاه است!

ترفندهاي زيركانه انتخاب لباس براي خانم هاي داراي شانه پهن / www.7ganj.ir

اگر مطلب فوق را مفيد ميدانيد با دوستان خود به اشتراك بگذاريد…

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

 

منبع: بيتوته

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی