اخبار آموزشي و استخدامی اخبار داغ

برگزاری دومین آزمون فراگیر استخدامی سال ۹۴ + جزئيات

سخنگوی سازمان سنجش از برگزاری آزمون جدید استخدامی در نیمه دوم سال خبر داد...
تقویم فارسی اندروید

سخنگوی سازمان سنجش از برگزاری آزمون جدید استخدامی در نیمه دوم سال خبر داد.

آزمون استخدامي
آزمون استخدامي

حسین توکلی در پاسخ به سوالي در خصوص تعداد حد نصاب آزمون استخدامی آزمون فراگیر گفت: ظرفیت ها در دفترچه آزمون منتشر شده که در آن برای هر دستگاه اجرایی ظرفیتی مشخص شده است. این ظرفیت ها بر اساس نیاز آن دستگاه اجرایی است و طبق همان پذیرش انجام می شود.

او همچنین از برگزاری نوبت دوم آزمون فراگیر استخدامی در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: سازمان مدیریت فهرست دستگاه های اجرایی و ظرفیت آن ها را اعلام خواهد کرد و بر اساس این ظرفیت ها آزمون نوبت دوم را در نیمه دوم سال برگزار خواهیم کرد.
گفتنی است نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی در خردادماه امسال برگزار و نتایج اولیه آن در نیمه ماه جاری به شرکت کنندگان اعلام شد.
سوال دیگری که در حوزه سازمان سنجش مطرح شده بود این بود: چرا کسانی که بعد از سال ۶۰ دوبار در کنکور قبول شده اند حق شرکت مجدد در آزمون سراسری را ندارند و از این حق شهروندی محروم می شوند؟
حسین توکلی، سخنگوی سازمان سنجش در این باره گفت: طبق ضابطه چنانچه فردی در دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دوبار قبول شود دیگر مجدد اجازه شرکت ندارد که این پیشتر اعلام شده و داوطلبان از این امر آگاه بوده اند.
او ادامه داد: اما اگر موارد خاصی وجود داشته باشد، می توانند با سازمان مکاتبه کنند و مشکلاتشان را به این سازمان بگویند تا بررسی شود و اگر امکانش بود، شرایط شرکت مجدد در آزمون سراسری مهیا گردد.

گردآوری و تنظیم:گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

منبع: خبر آنلاين

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی