خواص مواد غذايي سلامت سلامت جنسي و زناشويي

آقایان این غذاها را بخورید تا عاشق همسرتان شوید !

نوع خاصی از غذاها می‌توانند بر احساسات آقایان اثر مثبت گذاشته و باعث افزایش علاقه آنها به همسرانشان شود...
تقویم فارسی اندروید

نوع خاصی از غذاها می‌توانند بر احساسات آقایان اثر مثبت گذاشته و باعث افزایش علاقه آنها به همسرانشان شود.

عشق به همسر
عشق به همسر

پژوهشگران دریافته‌اند عادات غذایی مردان هنگامی که با همسران خود غذا می‌خورند با زمانی که با سایر همکاران مرد خود غذا می خورند تفاوت‌های چشمگیری دارد.

گفتنی است، براساس تحقیقات مردها هنگامی که با همسران مورد علاقه خود غذا می‌خورند بیشتر تمایل به خوردن غذاهای پروتئینی و گوشتی پیدا می‌کنند و حتی امکان بیشتری برای شکستن رژیم غذایی توسط آن‌ها وجود دارد. در حالی که در مواقع عادی مردها بیشتر تمایل به داشتن رژیم غذایی برای جلوگیری از چاقی دارند و بیشتر کربوهیدرات و سبزیجات و سالاد مصرف می‌کنند.

پژوهشگران بر این اساس به بانوان توصیه می‌کنند از دقت در زمینه انتخاب نوع مواد غذایی توسط همسران خود می‌توانند درجه و علاقه‌مندی آن‌ها به خودشان را شناسایی کنند.

براساس تحقیقات نوع انتخاب مواد غذایی توسط زنان و مردان با هم متفاوت است و به طور مثال مردان غذای سرد را حتی مصرف می‌کنند در صورتی که زنان به غذاهای گرم علاقه‌مند هستند.

مردان اغلب حجم بیشتری از غذا را سفارش می‌دهند و تمام غذای خود را می‌خورند در صورتی که زنان حجم کمتری از غذا را سفارش و معمولاً تمام غذای خود موجود در بشقاب خود را نمی‌خورند. مردان بیشتر می‌توانند تمام روز را گرسنه بمانند در صورتی که زنان نیاز بیشتری به خوردن غذا در طول دارند.

محققان این نتایج را با بررسی بر روی عادات غذایی 150 فرد بزرگسال در طول دو هفته آزمایش بدست آورده‌اند. کارشناسان بر این اساس به بانوان توصیه می‌کنند در صورت تمایل به جذب علاقه بیشتر از سوی همسران خود به آن‌ها غذاهای پروتئینی دهند.

خواص انواع مواد غذایی را اینجا بخوانید

جهت دریافت جدیدترین اخبار و مقالات از طریق تلگرام ، اینجا کلیک کنید

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی