آرايش صورت و مو مد و زيبايي

5 رنگ رژلب جذاب برای تابستان

با بالا رفتن حرارت و گرم شدن هوا بهتر است رنگ رژلب خود را تغییر داده و رنگ های جذابی مناسب تابستان انتخاب کنید. رنگ رژلب در هوای گرم می تواند بسیار خیره کننده باشد و زیبایی ویژه ای به شما ببخشد. حتی اگر علاقه ای به آرایش کردن ندارید می توانید با رنگ رژلب خود و انتخاب رنگ های مناسب، زیبایی خاصی داشته باشید.

رنگ رژلب
آرایش و زیبایی

بهترین رنگ رژلب تابستانی

در این مقاله قصد داریم رنگ رژلب مناسب برای تابستان را به شما معرفی کنیم. شما می توانید با توجه به رنگ پوست تان بهترین و مناسب ترین را برای خود در نظر بگیرید و یا با استفاده از تمام این رنگ ها از آرایشی متنوع برخوردار شوید.

1. مرجانی

رنگ رژلب

مرجانی رنگیست که برای هر تن پوستی مناسب است. مرجانی یک رنگ رژلب بسیار منحصر به فرد است و بدون آنکه زیادی جلب توجه کند یا رنگ پریده باشد می تواند جذابیت فراوانی به شما ببخشد. رنگ رژلب مرجانی می تواند تنوع زیادی داشته باشد. اگر آرایش ملایمی می خواهید از سایه های روشن و خنک تر آن استفاده کنید و اگر به دنبال آرایش غلیظ تری هستید سایه های تیره آن را امتحان کنید. شما می توانید این تن رنگی را در بسیاری از برندها پیدا کنید و برند رولون، میبلین و مک سایه های جذابی از این رنگ را عرضه کرده اند. رنگ مرجانی یکی از رنگ های مورد علاقه فشن استایلیست ها به شمار می رود.

2. صورتی

رنگ رژلب

تابستان فصلی عالی برای آرایش لب محسوب می شود. شما می توانید در این فصل آرایش چشم کمی داشته باشید و از رنگ رژلب صورتی و تنالیته های جذاب آن بهره ببرید. اگر لب های بزرگی دارید از رنگ صورتی مات که در برند نیکس و رولون وجود دارد استفاده کنید و اگر هم احساس می کنید این رنگ بسیار جیغ است و با آن احساس راحتی نمی کنید از صورتی براق تر و روشن تر استفاده نمایید. انتخاب صورتی به عنوان رنگ رژلب یکی از رنگ هایی است که اکثر زنان در دنیا آن را ترجیح می دهند.

3. نارنجی

رنگ رژلب

ممکن است انتخاب رنگ نارنجی به نظر ترسناک برسد اما نباید اینطور باشد. اگر شما از رنگ نارنجی رژلب های مک که بسیار رنگ های جسوری دارند خجالت می کشید می توانید به جای آن از نارنجی برنز از برند میبلین استفاده کنید که کمی واقعی تر است، زرق و برق کمتری دارد و در نتیجه کمتر به چشم می آید. بدین شکل شما به مرور شجاعت استفاده از رنگ نارنجی روشن تر را نیز پیدا خواهید کرد. در کنار رنگ رژلب نارنجی سعی کنید آرایش چشم خنثی داشته باشید. همچنین رنگ های تیره در لباس می تواند هماهنگی بیشتری با رنگ رژلب نارنجی داشته باشد. بنابراین انتخاب لباس شب مشکی در این مورد بهترین گزینه است. آرایش صورت مرطوب هم جلوه خاصی به رنگ رژلب نارنجی می بخشد.

4. بنفش

رنگ رژلب

رنگ رژلب بنفش، زیبایی خیره کننده ای به شما می بخشد. اگر طرفدار بنفش پر رنگ نیستید می توانید آن را با رنگ صورتی یا یاسی ترکیب کنید تا روشن تر شود. از برند میبلین می توانید بنفش مخملی مات را امتحان کنید و از برند لاکمه بنفش کمرنگ و لایت را انتخاب نمایید. بنفش رنگی خنثی است و می توانید آن را با لباس های قرمز و آبی ترکیب کنید تا جلوه جذابی داشته باشد.

5. قرمز

رنگ رژلب

رنگ رژلب قرمز که نشان دهنده حرارت و جذابیت است هم محبوبیت فراوانی دارد و هم بسیار برای فصل تابستان مناسب است. اگر مو و پوستی گرم دارید آن را با صورتی یا آبی بپوشید و اگر مو و پوستی سرد دارید آن را با نارنجی ترکیب کنید. یک قرمز روشن برای استفاده در روز مناسب است اما برای شب های تابستان از قرمز تیره و سنگین استفاده کنید. روزهای تابستان برای قرمز براق بسیار مناسب است و شب ها از رژلب قرمز مات لذت ببرید. رنگ قرمز رنگیست که انواع بسیار آن را می توانید در هر برند آرایشی به راحتی پیدا کنید.

منبع : stylecraze

تقویم فارسی اندروید

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

کانال یوتوب چی با چی

مطالب پیشنهادی