مد آقایان مد و زيبايي مد و مد گرايي

5 اشتباه در خرید که باید از آن اجتناب کنید.

مهاجرت به فنلاند در مقطع دبیرستان

در این مقاله شما 5 اشتباه در خرید که باید از آن خودداری شود را کشف خواهید کرد و با راه های صرفه جویی در هزینه و زمان آشنا می شوید.

اشتباه در خرید
مد آقایان

اشتباه در خرید بیشتر در سفرها به چشم می آید. هنگامی که شما به سفر می روید در اثر هیجانات و همچنین مشاهده برندهای معروف، بیش از اندازه خرید می کنید اما وقتی از سفر بازمی گردید متوجه اشتباهاتتان می شوید که دیگر دیر شده است.
با ما در این مقاله همراه باشید تا از این پس میزان اشتباه در خریدهایتان را به حداقل برسانید.

1.خرید بدون لیست

اشتباه در خرید
نخستین اشتباه در خرید این است که اکثر مردم بدون داشتن لیست خرید می کنند. شما نمی توانید مقدار زیاد مواد غذایی را بدون لیست خرید کنید پس چرا برای خرید لباس هم یک لیست تهیه نمی کنید؟ اگر تا پیش از این بدون داشتن لیست خرید کرده اید حتما می دانید که خرید های بسیار زیادی داشته اید بدون آنکه نیاز ضروری به آن اجناس داشته باشید. در این صورت شما بیشتر خرید می کنید و پول بیشتری نیز صرف خواهید کرد. پیش از خرید به کمدتان نگاهی بیندازید و ببینید چه لباس هایی دارید و چه لباس هایی ندارید. هر آنچه که لازم دارید را با رنگ و طرح و سایزی که مد نظرتان است در لیست خریدتان یادداشت کنید. در این صورت هنگام خرید دقیقا همان چیزی را به دست می آورید که می خواستید.

2. اهمیت به برندها بیش از کیفیت آن

اشتباه در خرید
این یک اشتباه محض است. مردان زیادی را می بینیم که به فروشگاه های برتر می روند و از برندهای مختلف خرید می کنند صرفا به خاطر آنکه آن لباس ها دارای مارک خاصی هستند. هیچوقت نام یک برند را به کیفیت آن ترجیح ندهید. هنگامی که برای خود خرید می کنید فقط و فقط به کیفیت آن توجه کنید. حتما پیش از خرید چک کنید که جنس پارچه خوب است یا خیر؟ از دوخت آن راضی هستید یا خیر؟ به تولید لباس خوب فکر کنید. بدانید که نام یک برند، بیمه ای برای کیفیت آن نیست پس به دنبال کیفیت خوب یک لباس باشید.

3. تخفیفات وسوسه انگیز

اشتباه در خرید
بسیاری از مردان وقتی با تخفیفات آنچنانی روبرو می شوند بدون اینکه به آن اجناس نیازی داشته باشند اقدام به خرید می کنند. این همان چیزیست که به آن خرید وسوسه انگیز می گویند. در این صورت معمولا چیزی را می خرید که ارزان است نه اینکه مورد علاقه تان باشد. بنابراین صرفا آن لباس گوشه کمدتان باقی خواهد ماند و زود دلتان را می زند. پس سعی کنید همیشه چیزهایی را بخرید که لزوما به آن ها نیاز دارید.

4. خرید بدون پرو کردن

اشتباه در خرید
شاید گاهی اوقات به دلیل شلوغی بوتیک یا کمبود وقت از پوشیدن لباس پیش از خرید آن اجتناب کنید اما این مهمترین اشتباه در خرید محسوب می شود. ممکن است لباس اندازه شما نباشد یا اینکه لباس به تنهایی زیبا باشد اما با پوشیدن آن دریابید لباس برای فرم بدن شما مناسب نیست. سعی کنید برای خریدتان وقت بگذارید و هیچوقت بدون امتحان کردن لباس آن را خریداری نکنید. برای پول خود ارزش قایل شوید تا از خرید تان پشیمان نشوید.

5. خرید از اولین فروشگاه

اشتباه در خرید
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به نزدیک ترین محل برای خرید رفته اید و یک تی شرت خریده اید اما کمی بعد در جایی دیگر با همان لباس برخورد کرده اید که با قیمت بسیار اندکی به فروش می رسد. همیشه به یاد داشته باشید برای اینکه در خریدتان از اشتباهات دوری کنید، به چندین فروشگاه سر بزنید. این روزها می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین از قیمت و کیفیت اجناس مختلف با خبر شوید بدون آنکه زمان زیادی صرف نمایید. اگر شما در فروشگاهی اجناس مورد علاقه تان را پیدا کردید در خرید عجله نکنید. همیشه می توانید به آن فروشگاه برگردید و خرید کنید.

مطالب مرتبط جهت مطالعه:

۸ راه برای افزایش جذابیت مردانه

۱۰ ترفند برای خوش تیپ به نظر رسیدن آقایان چاق

منبع : mensfashionmagazine

تقویم فارسی اندروید

اضافه کردن دیدگاه

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی