آرايش صورت و مو مد و زيبايي

تكنيك هاي انتخاب رژ لب بر اساس رنگ پوست

شايد خيلي از خانم ها هستند كه بدون توجه به رنگ پوستشان، رژ لبي انتخاب ميكنند كه به خودي خود رنگ بسيار زيبايي دارد ولي به چهره آنان جلوه زيبايي نميدهد...
شايد خيلي از خانم ها هستند كه بدون توجه به رنگ پوستشان، رژ لبي انتخاب ميكنند كه به خودي خود رنگ بسيار زيبايي دارد ولي به چهره آنان جلوه زيبايي نميدهد. براي اينكه از اين مشكل دوري كنيد با ما همراه باشيد تا با تكنيك هاي انتخاب رنگ رژ لب بر اساس رنگ پوست آشنا شويد…
رژ لب-7ganj.ir
  • اگر رنگ پوست شما سفید می باشد و هم چنین دارای موهای بلوند هستید، بهتر است از رنگ های گرم مانند: قهوه ای استفاده کنید، تا به صورتتان جذابیت بیشتری ببخشد.
  • اگر رنگ پوست گندمی همراه با موهای تیره و قهوه ای دارید، بهترین ترکیب آرایش و رنگ رژ لب عبارت از رنگ های: قرمز، نارنجی و جگری و… که تضاد زیبایی با رنگ موهای تیره ی شما ایجاد می کند.
  • اگر شما دارای رنگ پوستی تیره و زیتونی رنگ هستید، می توانید از انواع رنگ های آرایشی استفاده کنید، ولی بهترین رنگ رژ برای این پوست رنگ های ملایم و تیره میباشد.
  •  و کسانی که دارای رنگ پوست قهوه ای هستند، انتخاب رنگ رژ لب هلویی و پرتقالی و.. بهترین انتخاب آنها محسوب می شود. این رنگ های گرم مطابقت خوبی با رنگ پوست اسپرسو یا قهوه ای دارند.
البته قابل ذکر است، اگر می خواهید در موقعیت های خاص زیباتر و جذاب تر به نظر بیایید، میتوانید از رنگ های جگری ، قرمز، نارنجی، نیز استفاده کنید، در این صورت با این ترکیب رنگ رژ لب جذابیت فوق العاده ای به چهره خود می بخشید.

تقویم فارسی اندروید

4 دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی