تبلیغ رپورتاژ

آیا بهترین کلینیک کاشت ایمپلنت در تهران را می‌شناسید؟

همان‌طور که می‌دانید بخش زیادی از زیبایی چهره شما به زیبایی دندان‌هایتان بستگی دارد، بنابراین اگر دندان‌هایتان را از دست داده‌اید، نگران نباشید زیرا می‌توانید با مراجعه به کلینیک کاشت ایمپلنت در تهران، دندان‌های از دسته رفته خود را باز یافته و غذا خوردن را با کیفیت بالاتری انجام دهید و اعتماد به نفس خود را نیز افزایش دهید. زیرا یکی از مواردی که می‌تواند از نظر روانشناسی، اعتماد به نفس شما را تحت تأثیر قرار دهد، نداشتن دندان‌های سالم و مرتب است. ما در این مطلب قصد داریم ضمن پرداختن به موضوع ایمپلنت دندان و بررسی مزایای آن، بهترین متخصص ایمپلنت در تهران و بهترین کلینیک کاشت ایمپلنت در تهران را به شما معرفی کنیم.

کلینیک کاشت ایمپلنت

کاشت ایمپلنت راهی برای بازیابی دندان‌های از دست رفته

امروزه با پیشرفت علم دندانپزشکی روش‌های مختلفی برای داشتن دندان و بازیابی دندان‌های از دست رفته وجود دارد که هر فردی می‌تواند متناسب با ساختار فک و لثه‌ها، سن و همچنین بودجه‌ای که دارد یکی از این روش‌ها را انتخاب نماید. کاشت ایمپلنت یکی از این روش‌ها به شمار می‌آید. با توجه به این که جراحی ایمپلنت هزینه بیشتری نسبت به روش‌های دیگر در بر دارد، اما از ماندگاری بسیار طولانی‌تر و کیفیت و کارایی بهتری نیز برخوردار است که در ادامه بیشتر به مزایای آن نیز اشاره خواهیم کرد.

هنگامی که اقدام به کاشت ایمپلنت در تهران می‌کنید، دندانپزشک متخصص کاشت ایمپلنت در مرحله اول یک ویزیت بالینی انجام می‌دهد و با توجه به عکس رادیوگرافی و یا سی تی اسکنی که از استخوان فک‌ها انجام گرفته است وضعیت آن‌ها را بررسی کرده و با تحلیل شرایط، اقدام به انجام کاشت ایمپلنت خواهد کرد.

در مرحله دوم نیز دندانپزشک با جراحی، ایمپلنت را که از جنس تیتانیوم خالص و به صورت یک پیچ باریک طراحی و ساخته شده را درون فک قرار می‌دهد. در مرحله بعدی پروتز دندان که می‌تواند تنها یک روکش باشد و یا به صورت یک پل (بریج) جای خالی چند دندان را بین سایر دندان‌ها پر نماید و یا به صورت یک دست دندان کامل (دنچر) ساخته شده باشد را روی هر فک قرار می‌دهد. در بسیاری از مواقع لازم است بین کاشت ایمپلنت تا قرار دادن پروتز بر روی آن مدتی فاصله بیفتد تا ایمپلنت به خوبی داخل فک جای گیرد و فک و لثه‌ها شرایط نرمالی پیدا نماید. شما می‌توانید با انتخاب بهترین کلینیک کاشت ایمپلنت در تهران این نوع درمان را با خیالی آسوده و بدون نگرانی انجام دهید و از نتیجه آن بسیار راضی باشید.

مزایای کاشت ایمپلنت

هنگامی که دندان‌های شما شروع به پوسیده شدن می‌کند و یا درد دندان مشکلی را در آن نشان می‌دهد لازم است هر چه سریع‌تر به دندانپزشک مراجعه نمایید تا مشکل پیش آمده را برطرف نماید اما زمانی که به هر دلیل دندان خود را از دست دادید، می‌توانید با مراجعه به مطب بهترین متخصص ایمپلنت در تهران و استفاده از روش کاشت ایمپلنت، دندان از دست رفته را جایگزین نمایید. کاشت ایمپلنت مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

ایمپلنت
  • اولین و مهمترین مزیت کاشت ایمپلنت در تهران آن است که می‌توانید پس از اینکه دندان خود را از دست دادید از این روش برای جایگزین کردن دندان استفاده نمایید.
  • به دلیل آن که ایمپلنت و روکش آن ظاهری کاملاً شبیه به دندان طبیعی دارد، به چهره و خنده شما زیبایی بسیاری خواهد بخشید و اعتماد به نفس را به شما باز خواهد گرداند.
  • هنگامی که اقدام به جراحی ایمپلنت می‌کنید از تحلیل رفتن استخوان‌های فک‌تان جلوگیری خواهید کرد.
  • با استفاده از این روش امکان تجمع باکتری‌ها در اطراف آن نسبت به دست دندان و .. بسیار کمتر خواهد بود و چنانچه بهداشت دندان و دهان خود را رعایت نمایید امکان پوسیدگی دندان‌های کناری و التهاب لثه و… بسیار کمتر خواهد شد.
  • اگر نگران تغییر بیان کلمات و حروف با انجام جراحی ایمپلنت هستید، خیالتان از این موضوع آسوده خواهد بود زیرا ایمپلنت در این خصوص دقیقاً شبیه به دندان‌های واقعی عمل کرده و مانند دندان مصنوعی نیست.
  • روش کاشت ایمپلنت این مزیت را دارد که بسیار شبیه سایر دندان‌های بیمار طراحی و ساخته خواهد شد بنابراین بیمار نگرانی از شباهت آن با دندان مصنوعی و روکش‌های دندانی نخواهد داشت.
  • از آن جا که دندان ایمپلنت شده به طور کامل در فک قرار می‌گیرد پس امکان حرکت و تغییر شکل ندارد.

تاثیر دندان بر زیبایی و اعتماد به نفس

می‌دانید که از دست رفتن دندان‌ها موجب می‌شود که هنگام جویدن غذا، فشار بیشتری بر روی لثه‌ها وارد شود. همین نکته می‌تواند به مرور زمان باعث شود تا لثه‌ها دچار تحلیل شوند. زمانی که این اتفاق می‌افتد، ظاهر صورت نیز تغییر یافته و حالت افتادگی پیدا می‌کند که به راحتی قابل مشاهده است و می‌تواند از نظر ظاهری زیبایی شما را تحت تأثیر قرار داده و یا از نظر روانی اعتماد به نفس شما را کم نماید. اما با کاشت ایمپلنت تحت نظر بهترین متخصص ایمپلنت در تهران، می‌توانید زیبایی چهره خود را باز گردانید و از چروک پیدا کردن صورت و یا تحلیل استخوان‌های فک که باعث جمع شدن صورت می‌شود، جلوگیری نمایید.

تاثیر دندان بر زیبایی

مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر عباس گشاده رو

برای این که بتوانید کاشت ایمپلنت دندانی موفقی در تهران داشته و از نتیجه راضی باشید، لازم است یک کلینیک کاشت ایمپلنت در تهران را بیابید که دندانپزشک متخصص بتواند با بهره‌گیری از روش‌های درمانی روز دنیا در این خصوص، درمان به روش کاشت ایمپلنت را برای شما با کیفیت بالایی انجام دهد. یکی از دندانپزشکان متخصص در این حوزه دکتر عباس گشاده رو است که به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت در تهران شناخته شده و با راه‌اندازی کلینیک کاشت ایمپلنت در تهران به انجام درمان‌های زیبایی به روش ایمپلنت مشغول است. کلینیک دکتر گشاده رو مجهزترین و بهترین کلینیک کاشت ایمپلنت در تهران است که در بزرگراه جلال آل احمد بین خیابان کارگر و چمران، خیابان پروانه، ساختمان پزشکان چمران واقع شده و بخاطر قرارگیری در این منطقه دسترسی بسیار خوبی از جانب تمامی مناطق شهر تهران خواهد داشت.

اگر مایلید پیش از اقدام به کاشت ایمپلنت از خدمات و کارهایی که در مرکز کاشت ایمپلنت دکتر عباس گشاده رو انجام می‌شود، مطلع شوید، پیشنهاد می‌کنیم سایت این کلینیک را به آدرس الکترونیکی www.tehranimplantteam.com ببینید. در این سایت مطالب و مقالاتی درباره روش درمانی کاشت و جراحی ایمپلنت، انواع آن و همچنین روش‌های پیشگیری از برخی بیماری‌های دندان و لثه قرار دارد که می‌توانید با مطالعه آن‌ها روش انتخابی و مورد نظر خود را نهایی نمایید.

تقویم فارسی اندروید

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی