اخبار حوادث و گوناگون اخبار داغ اخبار و حواشي ورزشي

خبر بستری شدن منصور پورحیدری در بیمارستان

خبر بستری شدن منصور پورحیدری در بیمارستان

عکس منصور پورحیدری در بیمارستان

منصور پورحیدری در بیمارستان

منصور پورحیدری سرپرست استقلال تهران به دلیل قند بالا در بخش CCU بیمارستان ایران مهر دیروز ۲۵ آذر ۹۴ بستری شد که خبرهای تکمیلی امروز ۲۶ آذر ۹۴ قرار داده شده است.

پورحیدری در CCU

منصور پورحیدری که از ابتدای فصل به دلیل بیماری قصد نداشت مسوولیت سرپرستی استقلال را بپذیرد بعد از درخواستهای مکرر پرویز مظلومی این مسوولیت را قبول کرد اما فشارهای زیاد این پست در نهایت باعث شد که بیماری قند او به مرحله برسد که پزشکان دستور بستری به او بدهند.

گفتنی است در حال حاضر بازیکنان استقلال و مربیان کادر فنی در بیمارستان ایران مهر حضور دارند تا از وضعیت پورحیدری با خبر شوند. این بیماری و بستری ناگهانی سرپرست استقلال در شب دیدار حساس مقابل صبا خبر بدی برای استقلال است.

منصور پورحیدری سرپرست تیم فوتبال استقلال ساعاتی پیش به دلیل بیماری که چند وقتی است با آن دست و پنجه نرم می‌کند در بیمارستان ایران‌مهر بستری شد.

وی به دلیل ابتلا به بیماری قند و تنگی نفس امروز بعدازظهر از شرایط طبیعی خارج و توسط خانواده‌اش به بیمارستان و بخش سی‌ سی‌ یو بیمارستان ایران‌مهر منتقل شد.

فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس این خبر را تأیید کرد. تعدادی از اعضای کادر فنی تیم فوتبال استقلال هم‌ اکنون در بیمارستان ایران‌مهر حضور دارند. این اتفاق در حالی رخ داده است که فردا تیم فوتبال استقلال به مصاف صبای قم خواهد رفت.

 

تهیه تیم مدیریت هفت گنج

تقویم فارسی اندروید

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی