تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

ازدواج دانستنی های بعد از ازدواج سبك زندگي

شش توقع غلط زنان از مردان وقتی که با مردی وارد رابطه شده اید

loading...

زن و مرد

شش توقع غلط زنان از مردان که پذیرفته نمی شود را در این پست بخوانید. وقتی با مردی وارد رابطه می شوید قطعا متوجه خواهید شد که خیلی وقت ها حرف های هم را درک نخواهید کرد و تفاوت هایی وجود دارد که شما را از هم متمایز کرده و شاید حتی از هم دور بشوید. هر ارتباطی لازم دارد برخی نکات مهم را برای تنظیم رابطه و بهتر شدن اوضاعتان انجام دهید. فراموش نکنید که ارتباط یک خیابان دو طرفه است. لازم است طرفین هر کدام سهم خود را ایفا کنند و به سمت هم قدم بردارند تا بتوانند به هم برسند و از هم دور نشوند. روابطی که در آن زنان بیش از حد وظیفه شان از خود گذشتگی می کنند و سعی دارند با فداکاری و گذشت رابطه شان را از فروپاشی نجات دهند در اصل خود باعث به تنگنا کشیده شدن رابطه هستند. به علاوه زنانی که نمی دانند کدام درخواست ها را باید از مردان داشته باشند و کدام یک را نه هرگز نمی توانند موفق باشند. در ادامه ۶ مورد آمده که هرگز نباید از مردان توقع داشته باشید برایتان انجامشان بدهند حتی اگرعاشق شما باشند.

نادیده گرفتن رویاهای خود

شما حق ندارید فقط برای اینکه او را مجبور کنید زمان بیشتری برای تان بگذارد، از رفتن به سفر های کاری و شرکت در کنفرانسی که برایش مهم است یا کارهایی که به هر دلیل برایش ارزش دارند منع  کنید. هرگز نباید خود را بر سر راهش قرار دهید و از او بخواهید برای اثبات عشقش بین شما و اهدافش یکی را انتخاب کنید. چون در این صورت مردان هر انتخابی داشته باشند باخته اند. هدف مردان همان چیزی است که آن ها را سر پا نگه داشته و به آن ها انگیزه می دهد تا به جلو پیش بروند. مردی که هدف ندارد شبیه یک تکیه گاه قرص و قوی نخواهد بود. به علاوه او اصلا لایق این نیست که اگر به کارش علاقه دارد و آن را انتخاب می کند به او احساس گناه بدهید و وادارش کنید فکر کند در حقتان بد کرده است. این می تواند تا ابد روی روابط عاطفی وی و برداشتش از زنان تاثیر بگذارد.

۲. تغییر اصول و قواعد وی

هرگز درست نیست شما خود را تغییر دهید فقط به این دلیل که یک فرد خوب به شما علاقه دارد. شما هر جور که هستید یک انسان کاملید با تمام خوبی ها و بدی هایتان. همه ی انسان ها کم و کاستی ها و مشکلات خودشان را دارند. مهم این است که همیشه خودتان باشید حتی اگر به قیمت از دست دادن برخی مزیت ها در زندگی تان رقم بخورد. مردان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. نباید از آن ها بخواهید خودشان را تغییر دهند فقط به خاطر این که شما اخلاقش را دوست ندارید و یا می خواهید جور دیگری باشد. بهتر است یاد یگیرید او را همانگونه که هست دوست بدارید.

۳. از او نخواهید که قیافه اش را تغییر دهد.

هرگز نباید به عنوان یک زن از وی بخواهید قیافه اش را تغییر دهد. تغییرات جزئی مثل شیوه ی خاصی از لباس پوشیدن یا یک مدل موی موقتی اشکالی ندارد ولی اگر به کل دوست دارید صورتش را عوض کند و یا فرم هیکلش را تغییر دهد در صورتی که خودش دوست نداشته باشد اصلا درست نیست. شما با اینکار اعتماد به نفسش را تخریب می کنید. باید وی را همان گونه که هست دوست بدارید. وی را به خاطر سلیقه ی متفاوتتان سر خورده نکنید

۴. از او نخواهید فضای شخصی اش را قربانی کند.

همه ی آدم ها برای خودشان نیاز به دوست و آشنا و فضای شخصی مخصوص به خود را دارند. آن ها را گاهی تنها بگذارید تا به دوستان و خانواده ی خود برسند و از اینکه وقتشان را با آن ها شریک می شوند ناراحت نباشید. رابطه ی عاطفی اصلا به این معنا نیست که تمام وقت و توجه وی مال شما باشد. مهم این است که شما در جایگاه ویژه ای در قلب  او باشید.

۵. از وی انتظار نداشته باشید شما را آنگونه که نیستید باور کند.

شاید فکر می کنید باید آدم دیگری باشید و بخواهید به کل تغییر کنید. ممکن است حتی این تصمیم به خاطر حفظ رابطه تان باشد. در این صورت شاید به طور ناگهانی رفتار هایتان عوض شود.، آدم جدیدی بشوید. حالا این آدم جدید واقعا خودتان هستید یا یک تغییر فریب دهنده است؟ آیا شما می توانید یک شبه به کل ادم دیگری شوید ؟ مردان همانگونه که هستید شما را می شناسند نه آنگونه که می خواهید باشید پس به جای توقع غیر اصولی داشتن از او سعی کنید خودتان باشید.

۶. او را کنترل نکنید.

هرگز سعی نکنید وی را کنترل کنید. مهم نیست چقدر شما را دوست دارد هیچ مردی تن به این کار نمی دهد. مردان باید آزادی خود را داشته باشند از طرفی اصولا مردان شخصیت مسلط دارند و از اینکه زیر سلطه باشند یا کنترل شوند خوشان نمی آیند

loading...