تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

مطالب پیشنهادی

تبلیغات

دانلود برنامه آموزش آشپزی

روانشناسی سبك زندگي

احساسات واقعی و درونی دختران

loading...

احساسات واقعی و درونی دختران

احساسات واقعی و درونی دختران

۱ – وقتی دختری می گوید که غمگین است ، اما گریه نمی کند ، به این معناست که در قلب خود در حال گریستن است .

۲ – شاید شما در قبال یک دختر کاری نادرست یا ناراحت کننده انجام دهی ؛ اما آن دختر ، کار شما را نادیده گرفته و به روی شما نیاورد . در این حالت بهتر از پیش از عذر خواهی و به دست آوردن دل او ، به او فرصت دهید تا آرام گیرد و با خودش کنار بیاید .

۳ – یک دختر نمی تواند در وجود مرد مورد علاقه اش ، عامل تنفر آمیزی پیدا کند ؛ یعنی ، در وجود او خوبی و عشق را می بیند ( به همین علت است که حتی پس از پایان رابطه نیز ، فراموش کردن مرد مورد علاقه برای دختران بسیار دشوار است )

۴ – اگر دختری مردی را دوست داشته باشد ، آن مرد در هر لحظه و هر ساعت در ذهن آن دختر خواهد بود ؛ حتی اگر شرایط دختر را مجبور به ازدواج با مرد دیگری کند ، باز هم ذهن او به کلی از مرد رویاهایش پاک نخواهد شد .

۵ – هرگاه مرد مورد علاقه ی یک دختر به او لبخند زده و در چشمانش عمیق شود ، بی شک دختر در وجود او ذوب خواهد شد .

۶ – هر دختری دوست دارد تا درباره خودش تعریف و تمجید بشنود ؛ اما در بیشتر موارد نمی داند که در برابر این رفتار ، چه واکنشی از خود بروز دهد .

۷ – اگر مردی مداوم در مقابل دختری آفتابی شود و با لحنی ملایم و مهربان با او سخن گوید ، بی شک دختر فکر می کند که آن مرد دوستش دارد ؛ بنابراین اگر با دختری چنین رفتاری دارید ، اما هیچ احساس خاصی به او ندارید و به ازدواج هم فکر نمی کنید ، در برخورد هایتان کمی محتاط باشید .

۸ – شاید دختری شما را دوست دارد؛ اما شما علاقه ای به او ندارید. در این صورت ، در کمال احترام و ملایمت ، ارتباطتان را با او قطع کنید تا صدمه روحی – روانی به او وارد نشود .

۹ – شاید پس از رد احساس عاشقانه دختری ، وی از رو به رو شدن با شما اجتناب کند . در این شرایط برای مدتی او را تنها بگذارید تا با خودش کنار بیاید .

۱۰ – دختران دوست دارند تا درباره احساسات خود حرف بزنند . موسیقی ، شعر ، نقاشی و نگارش از جمله روش هایی است که دختران با آن ها احساسات خود را بروز می دهند و حقیقت وجودی شان را بیان می کنند . ( به همین دلیل ، بیشتر دختران خاطره نویسی یا نوشتن وقایع روزانه را دوست دارند )

۱۱ – هیچ گاه به دختری نگویید « به هیچ دردی نمی خوری » یا « بود و نبودت هیچ تفاوتی نخواهد داشت »

۱۲ – بیش از حد جدی و سختگیر بودن ، میتواند احساسات و عواطف یک دختر را خاموش کند .

۱۳ – اگر به دختری علاقه مند شده اید و برای اولین بار به او زنگ می زنید ، شاید احساس کنید که دختر در طی تماس تلفنی با بی میلی و بی احساسی رفتار می کند ؛ اما شما از ادامه ماجرا بی اطلاع هستید ! زیرا آن دختر به محض گذاشتن گوشی تلفن ، از خوشحالی جیغ و فریاد می کشد و به سرعت شروع می کند به تلفن کردن به دوست هایش و این خبر را به آنان اطلاع می دهد .

۱۴ – لبخند یا نگاهی محبت آمیز ، معنا و مفهوم زیادی برای یک دختر دارد .

۱۵ – اگر دختری را دوست دارید ، بگذارید که او از این موضوع مطلع شود و به نوعی ( از طریق دوستانش ) این مسئله را به او بفهمانید .

۱۶ – هرگز سعی نکنید که احساسات یک دختر را حدس بزنید ؛ بلکه این سوال را مستقیم از خود او بپرسید .

۱۷ – شنیدن جمله « دوست دارم » اطمینان خاطر و قوت قلبی دوباره به دختر می دهد ؛ زیرا به او می گویید که تو جذاب و خواستنی هستی !

۱۸ – دختران پس از عاشق شدن متعجب می شوند ؛ زیرا با خود فکر می کنند که چرا قبلا هیچ گاه به این مرد توجه نکرده بودند !

۱۹ – عشق و دل باختگی قبلی یک دختر همواره در یاد و خاطرش می ماند؛ اما جایگاه مرد کنونی زندگی اش که او را دوست دارد برای همیشه در قلب اوست .

۲۰ – بیان یک سلام ساده می تواند روز یک دختر را روشن و آفتابی کند !

۲۱ – دختران عاشق تفریح ، سرگرمی ، شادی و شوخی هستند !

۲۲ – سراسر زندگی یک دختر عبارت است از تاریخچه احساسات او !

۲۳ – دختران هیچ چیز را بیش از دریافت عشق و محبت نمی خواهند .

 

منبع : مجله راز

گردآوری : هفت گنج

loading...